Dziękujemy, Twoja wycena jest w trakcie realizacji.
W ciągu 5 minut otrzymasz ją na podany adres e-mail.

Powrót do wyników
Nazwa projektu

Dom przy Przyjemnej 9

Powierzchnia użytkowa

80 m2

budowa domu Dom przy Przyjemnej 9 - New-House
Koszt budowy domu (PLN brutto):
Prace deweloperskie:
Po kliknięciu w „Zobacz cenę” wyświetli się formularz. Jednorazowe wypełnienie formularza odsłoni ceny wszystkich projektów.
Prace pod klucz:
Po kliknięciu w „Zobacz cenę” wyświetli się formularz. Jednorazowe wypełnienie formularza odsłoni ceny wszystkich projektów.
Prace pod klucz z ogrodem:
Po kliknięciu w „Zobacz cenę” wyświetli się formularz. Jednorazowe wypełnienie formularza odsłoni ceny wszystkich projektów.
Po kliknięciu w „Zamów gotową wycenę” i wypełnieniu formularza mogą Państwo pobrać ofertę na e-mail.
Szczegółowa wycena budowy domu
Dostosuj wycenę projektu Carmen Magdalena Optima piętorwy do własnych potrzeb i otrzymaj spersonalizowaną, darmową wycenę.
Skonfiguruj wycenę
Szczegóły:
, aby porównać projekty
Szczegółowe dane projektu

Skorzystaj z formularza i otrzymaj w 5 minut szczegółową i bezpłatną wycenę budowy domu na podstawie wybranego projektu.

Proszę podaj numer telefonu

Proszę zaznaczyć wymagane zgody
Wyrażam zgodę na wykorzystywanie przez spółkę New-House Robert Skulimowski Sp.k. z siedzibą w Warszawie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących dla celów marketingu bezpośredniego, tj. w szczególności na przesyłanie mi informacji za pomocą telefonu i wiadomości sms.*
Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez spółkę New-House Robert Skulimowski Sp.k. z siedzibą w Warszawie skierowanej do mnie informacji handlowej za pomocą środków komunikacji elektronicznej, w szczególności za pomocą poczty elektronicznej i w tym celu udostępniam swój adres poczty elektronicznej*

Zleć nam również

Koszty budowy w różnych etapach:

Etap budowy:
Cena całkowita brutto
Stan surowy
Prace deweloperskie
Prace pod klucz
Zagospodarowanie terenu + ogród
Stan deweloperski
Stan pod klucz
Prace pod klucz z ogrodem

Najważniejsze parametry projektu:

Nazwa projektu: Dom przy Przyjemnej 9
Nazwa Pracowni: Galeria domów
Rodzaj domu: parterowy
Garaż: jednostanowiskowy

Opis domu Dom przy Przyjemnej 9

„Dom przy Przyjemnej 9” to gotowy projekt domu jednorodzinnego skierowany do 2-4 osobowej rodziny. Przeznaczony jest do zrealizowania w technologii murowanej na działce o minimalnych wymiarach 21,8 m x 17,3 m. Powierzchnia użytkowa domu wynosi 80 m2, powierzchnia zabudowy 138,36 m2, natomiast kubatura 487,80 m3. „Dom przy Przyjemnej 9” to dom parterowy, który charakteryzuje się prostą bryłą na planie prostokąta. Konstrukcja budynku została przykryta dachem dwuspadowym o kącie nachylenia 25 stopni. Projekt będzie łatwy w realizacji, co korzystnie wpłynie na koszty z nią związane. Architekt uwzględnił w tym projekcie garaż jednostanowiskowy w bryle budynku. Po wejściu do domu znajdziemy się w wiatrołapie. Po prawej stronie wiatrołapu mamy kotłownię przez którą przechodzi się do garażu, natomiast po lewej stronie znajduje się praktyczna pralnia. Z wiatrołapu przechodzimy do holu w którym mamy osobne WC. Część dzienna uwzględniona w tym projekcie jest otwarta i łączy pokój dzienny z kuchnią. Wnętrze jest bardzo przestronne. Sporządzając posiłki w otwartej kuchni będzie można w dalszym ciągu uczestniczyć w rozmowach z domownikami przebywającymi w salonie, co będzie sprzyjać integracji. Praktycznym pomieszczeniem jest znajdująca się w kuchni niewielka spiżarka, dzięki której domownicy zyskają więcej miejsca do przechowywania produktów. Z pokoju dziennego można wyjść na przylegający do domu taras na którym w cieplejsze dni będzie można organizować spotkania z rodziną lub znajomymi. W części sypialnianej architekt zaprojektował dwie sypialnie i łazienkę. „Dom przy Przyjemnej 9” to projekt, który będzie się ładnie prezentował na każdej działce.

Portfolio

Oblicz swoją zdolność kredytową
Zbuduj dom z New-HouseZobacz nasze referencje
Z bloga New-HouseBudowa domu krok po kroku

Podobne projekty

E-112
Wyświetl cenę
123m2
parterowy
Anabela ENERGO PLUS (odbicie lustrzane)
Wyświetl cenę
81m2
parterowy
Pelikan V
Wyświetl cenę
100m2
parterowy

Kategorie projektu:

Wybierz projekt z gotową wyceną budowy domu

Wystarczy nam, że wypełnicie Państwo poniższe kryteria, a w ciągu kilku sekund wyświetlą się projekty spełniające zadane założenia
Filtruj wyniki wyszukiwania
Minimalna powierzchnia użytkowa domu: 140 m2
Maksymalna powierzchnia użytkowa domu: 230 m2
Maksymalna cena: 1867000