Dziękujemy, Twoja wycena jest w trakcie realizacji.
W ciągu 5 minut otrzymasz ją na podany adres e-mail.

Powrót do wyników
Nazwa projektu

Dom przy Przyjemnej 4

Powierzchnia użytkowa

80 m2

Koszt budowy domu (PLN brutto):
Prace deweloperskie:
Po kliknięciu w „Zobacz cenę” wyświetli się formularz. Jednorazowe wypełnienie formularza odsłoni ceny wszystkich projektów.
Prace pod klucz:
Po kliknięciu w „Zobacz cenę” wyświetli się formularz. Jednorazowe wypełnienie formularza odsłoni ceny wszystkich projektów.
Prace pod klucz z ogrodem:
Po kliknięciu w „Zobacz cenę” wyświetli się formularz. Jednorazowe wypełnienie formularza odsłoni ceny wszystkich projektów.
Po kliknięciu w „Zamów gotową wycenę” i wypełnieniu formularza mogą Państwo pobrać ofertę na e-mail.
Szczegółowa wycena budowy domu
Dostosuj wycenę projektu Carmen Magdalena Optima piętorwy do własnych potrzeb i otrzymaj spersonalizowaną, darmową wycenę.
Skonfiguruj wycenę
Szczegóły:
, aby porównać projekty
Szczegółowe dane projektu

Skorzystaj z formularza i otrzymaj w 5 minut szczegółową i bezpłatną wycenę budowy domu na podstawie wybranego projektu.

Proszę podaj numer telefonu

Proszę zaznaczyć wymagane zgody
Wyrażam zgodę na wykorzystywanie przez spółkę New-House Robert Skulimowski Sp.k. z siedzibą w Warszawie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących dla celów marketingu bezpośredniego, tj. w szczególności na przesyłanie mi informacji za pomocą telefonu i wiadomości sms.*
Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez spółkę New-House Robert Skulimowski Sp.k. z siedzibą w Warszawie skierowanej do mnie informacji handlowej za pomocą środków komunikacji elektronicznej, w szczególności za pomocą poczty elektronicznej i w tym celu udostępniam swój adres poczty elektronicznej*

Zleć nam również

Koszty budowy w różnych etapach:

Etap budowy:
Cena całkowita brutto
Stan surowy
Prace deweloperskie
Prace pod klucz
Zagospodarowanie terenu + ogród
Stan deweloperski
Stan pod klucz
Prace pod klucz z ogrodem

Najważniejsze parametry projektu:

Nazwa projektu: Dom przy Przyjemnej 4
Nazwa Pracowni: Galeria domów
Rodzaj domu: parterowy
Garaż: podwójny

Opis domu Dom przy Przyjemnej 4

„Dom przy Przyjemnej 4” to gotowy projekt domu jednorodzinnego przeznaczony dla 2-4 osobowej rodziny. Projekt charakteryzuje się prostą bryłą co znacznie ułatwi proces realizacji. Został przykryty dachem dwuspadowym o kącie nachylenia 25 stopni. Wygląd zewnętrzny budynku uwydatnia cechy charakterystyczne dla stylu tradycyjnego, dzięki czemu będzie się ładnie prezentował na każdej działce. „Dom przy Przyjemnej 4” to dom parterowy, co sprawia, że poruszanie się po nim będzie bardzo wygodne. Wszystkie pomieszczenia znajdują się na tej samej kondygnacji, co jest praktycznym rozwiązaniem dla osób starszych i rodzin z małymi dziećmi. Projekt przeznaczony jest na działkę o minimalnych wymiarach 21,15 m x 19,25 m. Powierzchnia użytkowa wynosi 80,63 m2 a powierzchnia zabudowy 148,98 m2. Autor projektu uwzględnił w nim garaż dwustanowiskowy, który sprawdzi się w przypadku rodzin korzystających z dwóch samochodów. Strefa dzienna uwzględniona w projekcie „Dom przy Przyjemnej 4” jest otwarta i łączy pokój dzienny z kuchnią. W pokoju dziennym znajduje się wyjście na taras, który łączy dom z ogrodem. W ciepłe dni będzie on idealnym miejscem do relaksu na świeżym powietrzu. W części sypialnianej znajdują się trzy sypialnie. Projekt uwzględnia jedną łazienkę dostępną dla wszystkich domowników. Z wiatrołapu można przejść do znajdującej się po lewej stronie kotłowni lub do znajdującego się po prawej stronie garażu. „Dom przy Przyjemnej 4” to projekt którego realizacja nie pochłonie wielu środków finansowych. Zalecaną technologią jego realizacji jest technologia murowana zapewniająca trwałość konstrukcji na długie lata.

Portfolio

Oblicz swoją zdolność kredytową
Zbuduj dom z New-HouseZobacz nasze referencje
Z bloga New-HouseBudowa domu krok po kroku

Podobne projekty

Ariel 2
Wyświetl cenę
107m2
parterowy
E-112
Wyświetl cenę
123m2
parterowy
Pelikan V
Wyświetl cenę
100m2
parterowy

Kategorie projektu:

Wybierz projekt z gotową wyceną budowy domu

Wystarczy nam, że wypełnicie Państwo poniższe kryteria, a w ciągu kilku sekund wyświetlą się projekty spełniające zadane założenia
Filtruj wyniki wyszukiwania
Minimalna powierzchnia użytkowa domu: 140 m2
Maksymalna powierzchnia użytkowa domu: 230 m2
Maksymalna cena: 1867000