Dziękujemy, Twoja wycena jest w trakcie realizacji.
W ciągu 5 minut otrzymasz ją na podany adres e-mail.

Powrót do wyników
Nazwa projektu

Dom przy Bukowej 6

Powierzchnia użytkowa

107 m2

Koszt budowy domu (PLN brutto):
Prace deweloperskie:
Po kliknięciu w „Zobacz cenę” wyświetli się formularz. Jednorazowe wypełnienie formularza odsłoni ceny wszystkich projektów.
Prace pod klucz:
Po kliknięciu w „Zobacz cenę” wyświetli się formularz. Jednorazowe wypełnienie formularza odsłoni ceny wszystkich projektów.
Prace pod klucz z ogrodem:
Po kliknięciu w „Zobacz cenę” wyświetli się formularz. Jednorazowe wypełnienie formularza odsłoni ceny wszystkich projektów.
Po kliknięciu w „Zamów gotową wycenę” i wypełnieniu formularza mogą Państwo pobrać ofertę na e-mail.
Szczegółowa wycena budowy domu
Dostosuj wycenę projektu Carmen Magdalena Optima piętorwy do własnych potrzeb i otrzymaj spersonalizowaną, darmową wycenę.
Skonfiguruj wycenę
Szczegóły:
, aby porównać projekty
Szczegółowe dane projektu

Skorzystaj z formularza i otrzymaj w 5 minut szczegółową i bezpłatną wycenę budowy domu na podstawie wybranego projektu.

Proszę podaj numer telefonu

Proszę zaznaczyć wymagane zgody
Wyrażam zgodę na wykorzystywanie przez spółkę New-House Robert Skulimowski Sp.k. z siedzibą w Warszawie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących dla celów marketingu bezpośredniego, tj. w szczególności na przesyłanie mi informacji za pomocą telefonu i wiadomości sms.*
Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez spółkę New-House Robert Skulimowski Sp.k. z siedzibą w Warszawie skierowanej do mnie informacji handlowej za pomocą środków komunikacji elektronicznej, w szczególności za pomocą poczty elektronicznej i w tym celu udostępniam swój adres poczty elektronicznej*

Zleć nam również

Koszty budowy w różnych etapach:

Etap budowy:
Cena całkowita brutto
Stan surowy
Prace deweloperskie
Prace pod klucz
Zagospodarowanie terenu + ogród
Stan deweloperski
Stan pod klucz
Prace pod klucz z ogrodem

Najważniejsze parametry projektu:

Nazwa projektu: Dom przy Bukowej 6
Nazwa Pracowni: Galeria domów
Rodzaj domu: parterowy
Garaż: jednostanowiskowy

Opis domu Dom przy Bukowej 6

Gotowy projekt domu jednorodzinnego „Dom przy Bukowej 6” to projekt, który można zrealizować na działce o minimalnych wymiarach 26,95 m x 17,25 m. Prosta bryła budynku  sprawia, że realizacja tego projektu nie pochłonie wielu środków finansowych. „Dom przy Bukowej 6” to dom parterowy, dzięki czemu poruszanie się po nim będzie bardzo wygodne. Co będzie istotne przede wszystkim dla osób starszych ale również dla rodzin z małymi dziećmi. Powierzchnia użytkowa domu wynosi 106,53 m2 a powierzchnia zabudowy 187,94 m2. Konstrukcja budynku została przykryta dwuspadowym dachem o kącie nachylenia 25 stopni. Projekt uwzględnia jednostanowiskowy garaż. Po wejściu do domu znajdziemy się w wiatrołapie o powierzchni 3,04 m2 w którym mamy miejsce na szafę wnękową. Z wiatrołapu przechodzimy do holu. Po prawej stronie znajduje się osobne WC, które z pewnością sprawdzi się w trakcie wizyty gości a dalej strefa dzienna. Strefa dzienna składa się z pokoju dziennego z częścią jadalnianą o powierzchni 31,45 m2 połączonego z otwartą kuchnią. Pokój dzienny jest bardzo przestronny a dzięki dużym drzwiom balkonowym również bardzo dobrze doświetlony. W otwartej kuchni podczas sporządzania posiłków będzie można uczestniczyć w rozmowach z domownikami przebywającymi w pokoju dziennym, co będzie sprzyjać integracji. Funkcjonalnym rozwiązaniem jest uwzględniona w kuchni spiżarnia, dzięki której domownicy będą mieli więcej miejsca do przechowywania różnych produktów. W części sypialnianej znajdują się cztery pokoje oraz rodzinna łazienka. Praktycznym pomieszczeniem jest uwzględniona w tym projekcie pralnia. „Dom przy Bukowej 6” to propozycja gotowego projektu przeznaczona dla 4-6 osobowej rodziny planującej budowę domu murowanego.

Portfolio

Oblicz swoją zdolność kredytową
Zbuduj dom z New-HouseZobacz nasze referencje
Z bloga New-HouseBudowa domu krok po kroku

Podobne projekty

E-144
Wyświetl cenę
102m2
parterowy
Ariel 2
Wyświetl cenę
107m2
parterowy
As 2
Wyświetl cenę
128m2
parterowy

Kategorie projektu:

Wybierz projekt z gotową wyceną budowy domu

Wystarczy nam, że wypełnicie Państwo poniższe kryteria, a w ciągu kilku sekund wyświetlą się projekty spełniające zadane założenia
Filtruj wyniki wyszukiwania
Minimalna powierzchnia użytkowa domu: 140 m2
Maksymalna powierzchnia użytkowa domu: 230 m2
Maksymalna cena: 1867000