Dziękujemy, Twoja wycena jest w trakcie realizacji.
W ciągu 5 minut otrzymasz ją na podany adres e-mail.

Powrót do wyników
Nazwa projektu

Dom przy Bukowej 5

Powierzchnia użytkowa

106 m2

Koszt budowy domu (PLN brutto):
Prace deweloperskie:
Po kliknięciu w „Zobacz cenę” wyświetli się formularz. Jednorazowe wypełnienie formularza odsłoni ceny wszystkich projektów.
Prace pod klucz:
Po kliknięciu w „Zobacz cenę” wyświetli się formularz. Jednorazowe wypełnienie formularza odsłoni ceny wszystkich projektów.
Prace pod klucz z ogrodem:
Po kliknięciu w „Zobacz cenę” wyświetli się formularz. Jednorazowe wypełnienie formularza odsłoni ceny wszystkich projektów.
Po kliknięciu w „Zamów gotową wycenę” i wypełnieniu formularza mogą Państwo pobrać ofertę na e-mail.
Szczegółowa wycena budowy domu
Dostosuj wycenę projektu Carmen Magdalena Optima piętorwy do własnych potrzeb i otrzymaj spersonalizowaną, darmową wycenę.
Skonfiguruj wycenę
Szczegóły:
, aby porównać projekty
Szczegółowe dane projektu

Skorzystaj z formularza i otrzymaj w 5 minut szczegółową i bezpłatną wycenę budowy domu na podstawie wybranego projektu.

Proszę podaj numer telefonu

Proszę zaznaczyć wymagane zgody
Wyrażam zgodę na wykorzystywanie przez spółkę New-House Robert Skulimowski Sp.k. z siedzibą w Warszawie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących dla celów marketingu bezpośredniego, tj. w szczególności na przesyłanie mi informacji za pomocą telefonu i wiadomości sms.*
Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez spółkę New-House Robert Skulimowski Sp.k. z siedzibą w Warszawie skierowanej do mnie informacji handlowej za pomocą środków komunikacji elektronicznej, w szczególności za pomocą poczty elektronicznej i w tym celu udostępniam swój adres poczty elektronicznej*

Zleć nam również

Koszty budowy w różnych etapach:

Etap budowy:
Cena całkowita brutto
Stan surowy
Prace deweloperskie
Prace pod klucz
Zagospodarowanie terenu + ogród
Stan deweloperski
Stan pod klucz
Prace pod klucz z ogrodem

Najważniejsze parametry projektu:

Nazwa projektu: Dom przy Bukowej 5
Nazwa Pracowni: Galeria domów
Rodzaj domu: parterowy
Garaż: bez garazu

Opis domu Dom przy Bukowej 5

Gotowy projekt domu jednorodzinnego „Dom przy Bukowej 5” to projekt domu parterowego. Powierzchnia użytkowa wynosi 106,39 m2, powierzchnia zabudowy 153,14 m2, kubatura 484,14 m3 a kąt nachylenia dachu 25 stopni. Jest to ciekawa propozycja do zrealizowania w zabudowie wolnostojącej na działce o minimalnych wymiarach 23,2 m x 17,25 m. Dzięki prostej bryle na planie prostokąta realizacja będzie łatwa i nie pochłonie wielu środków finansowych. Budynek został przykryty dachem dwuspadowym. Wygląd zewnętrzny projektu „Dom przy Bukowej 5” nawiązuje do stylu tradycyjnego, dzięki czemu będzie się ładnie prezentował niezależnie od okolicy. Poruszanie się po domu będzie bardzo komfortowe ze względu na to, że wszystkie pomieszczenia znajdują się na tej samej kondygnacji. Dom jest przeznaczony do realizacji w technologii murowanej. Po wejściu do domu znajdziemy się w wiatrołapie. Po lewej stronie wiatrołapu znajduje się kotłownia. Z wiatrołapu wychodzimy do holu. Po prawej stronie holu mamy osobne WC a następnie otwartą strefę dzienną, która łączy pokój dzienny, jadalnię i kuchnię. Połączenie tych pomieszczeń będzie sprzyjać integracji, gdyż podczas sporządzania w kuchni posiłków będzie można w dalszym ciągu uczestniczyć w rozmowie z domownikami przebywającymi w pokoju dziennym. W kuchni architekt uwzględnił praktyczną spiżarnię, dzięki której domownicy będą mieli więcej miejsca do przechowywania produktów. W części sypialnianej znajdują się cztery pokoje oraz rodzinna łazienka. „Dom przy Bukowej 5” to projekt przeznaczony dla 4-6 osobowej rodziny. Pomimo niewielkiej powierzchni użytkowej zapewni komfort i wygodę.

 

Dom przy Bukowej 5 – jak wygląda ten projekt domu?

Firma New-House ma na swojej stornie internetowej udostępnioną szeroką wyposażoną bazę projektów domów jednorodzinnych. Wśród nich znajdują się projekty, które szczególnie podobają się naszym inwestorom – częściej się o nie pytają, chętniej je kupują. Wśród nich jest także Dom przy Bukowej 5. To sprawdzony, świetny projekt parterowego domu jednorodzinnego.

Nasi inwestorzy mają różnorodne potrzeby i oczekiwania, naszym zadaniem jest to, by pomóc im znaleźć odpowiedni projekt i zrealizować go w taki sposób, by był maksymalnie do nich dopasowany. Komu spodoba się projekt Dom przy Bukowej 5? Ten artykuł powstał po to, by przedstawić Państwu wszystkie najważniejsze szczegóły dotyczące tej realizacji. Wierzmy, że również dla Państwa może się on okazać projektem wymarzonego domu jednorodzinnego. Chętnie wesprzemy Państwa w tej realizacji.

 

Szczegóły projektu Dom przy Bukowej 5

Dom przy Bukowej 5 to projekt domu jednorodzinnego, parterowego. Jego łączna powierzchnia użytkowa wynosi dokładnie 106,39 metrów kwadratowych. Natomiast powierzchnia zabudowy budynku to 153,14 metry kwadratowe, a kubatura domu to 484,14 metrów sześciennych. Budynek został zrealizowany w kształcie klasycznej, prostokątnej bryły z dwuspadowym dachem o kącie nachylenia 30 stopni. Tak wybudowany dom jest łatwy, intuicyjny przy późniejszym planowaniu aranżacji wnętrza. Zastosowanie minimalizmu w planie budynku zapewnia również przystępne koszty realizacji. Projekt domu Dom przy Bukowej 5 może zostać zrealizowany na działce o minimalnych wymiarach 23,2 metry szerokości na 17,25 metrów długości. Jest to dom o średniej wielkości, ale przemyślanie rozplanowana przestrzeń pozwala na zamieszkanie go nawet przez wieloosobową rodzinę.

Jeśli chodzi o szczegóły technologii, projekt Dom przy Bukowej 5 prezentuje się następująco:

Sam budynek został wykonany w sposób tradycyjny, ale jego interesująca elewacja od razu przyciąga wzrok. Jasne kolory połączone z drewnianymi elementami, co sprawia, że Dom przy Bukowej 5 wygląda jednocześnie elegancko i bardzo lekko, rodzinnie.

Wchodząc do domu, po przejściu przez wiatrołap i hall, znajdą się Państwo w przestrzennym pokoju dziennym. To pomieszczenie o powierzchni 31,34 metrów kwadratowych zapewni swobodę każdemu z mieszkańców. Przestrzeń została odpowiednio zaprojektowana pod dużą aktywność domowników. Znajduje się tutaj stół jadalniany, a w centrum pomieszczenia jest kominek, który nada przyjemnego klimatu temu miejscu. O odpowiedni nastrój i ciepło wygląd pomieszczenia dbają również duże okna i przeszklone drzwi wychodzące na taras. Dzięki nim pokój dzienny w projekcie Dom przy Bukowej 5 jest bardzo dobrze oświetlony przy pomocy naturalnego, dziennego światła.

Pomiędzy pokojem dziennym a kuchnią został umieszczony barek, który jednocześnie umownie odgradza oba pomieszczenia i sprawia poczucie znacznie większej przestrzeni. Warto podkreślić, że kuchnia w tym projekcie domu jednorodzinnego ma położoną tuż obok małą spiżarnię, która znacznie ułatwi przechowywanie przetworów, zakupów spożywczych i sprzętu kuchennego. Blisko pokoju dziennego zostało położne również WC.

Ten projekt parterowego domu jednorodzinnego ma odseparowaną część nocną, dzięki czemu zostaną zapewnione domownikom intymność i spokój. Każdy z mieszkańców domu będzie miał własną przestrzeń, gdzie będzie mógł odpocząć i pobyć samemu, gdy pojawi się taka potrzeba. Projekt Dom przy Bukowej 5 obejmuje cztery przestronne sypialnie oraz wspólną łazienkę. Warto również wspomnieć o tym, że w budynku została zaprojektowana także część gospodarcza. W projekcie poza spiżarnią znalazło się również miejsce na pomieszczenie łączące pralnię i kotłownię. Dzięki takiemu rozwiązaniu domownicy będą mieli znacznie więcej przestrzeni użytkowej w pozostałych pomieszczeniach.

 

Dom przy Bukowej 5 – koszt budowy

Zastanawiają się Państwo, jakie będzie koszt budowy Domu przy Bukowej 5? Baza gotowych projektów domów jednorodzinnych od firmy New-House została wyposażona we wszystkie najważniejsze informacje o proponowanych projektach. Przy każdym z nich jest podana cena projektu, a także koszt budowy domu do stanu deweloperskiego. Mają Państwo możliwość zamówienia szczegółowej wyceny budowy domu pod klucz, a także zamówić plan kredytu na budowę domu Dom przy Bukowej 5. Co więcej, mogą Państwo również sprawdzić raty miesięcznej budowy do stanu deweloperskiego.

Każdy projekt domu jednorodzinnego to także szczegółowe rzuty budynku, wymiary każdego z pomieszczeń oraz komputerowa wizualizacja graficzna zakończonej budowy. Dzięki tylu informacjom na temat projektu Dom przy Bukowej 5 będą Państwo mogli w prosty sposób upewnić się czy w pełni on Państwu odpowiada.

 

Kto powinien zdecydować się na Dom przy Bukowej 5?

Zastanawiają się Państwo czy projekt domu Dom przy Bukowej 5 jest dobrym rozwiązaniem dla Państwa? Pierwszym, najważniejszym wyznacznikiem jest to czy ten projekt osobiście się Państwu podoba i czy odpowiada Państwa oczekiwaniom. Warto przy tym pamiętać, że projekty zakupione z bazy projektowej firmy New-House mogą zostać poddane adaptacji i dostosowane do konkretnych oczekiwań. Zmianie może zostać poddane ułożenie okien, drzwi, a nawet ścian, zmienić mogą Państwo nawet kubaturę budynku. Nasi specjaliści naniosą odpowiednie poprawki, a dopiero później zostanie zrealizowana budowa.

Dom przy Bukowej jest na pewno idealną propozycją dla większych rodzin. Odnajdą się tutaj rodziny nawet pięcioosobowe. Cztery sypialnie oraz duża część integracyjna pozwolą na to, by każdy czuł się w tym domu dobrze i swobodnie.

 

Wybuduj Dom przy Bukowej 5 z firmą New-House

Spodobał się Państwu projekt Dom przy Bukowej 5? Warto zlecić jego wykonanie doświadczonej, zaufanej firmie. New-House działa na rynku budowlanym już od 1991 roku i wybudowała blisko tysiąc pięćset domów jednorodzinnych, w tym również domy na podstawie projektu Dom przy Bukowej 5. Nasza firma cieszy się świetnymi opiniami klientów, którzy chętnie polecają nas swoim najbliższym. Referencje, które zdecydowali się wystawić firmie New-House, mogą Państwo przeczytać na naszej stronie internetowej: https://new-house.com.pl/referencje. Zachęcamy również do zapoznania się z zakładką „Realizacje” na naszej stronie internetowej, znajduje się tam spora część domów jednorodzinnych, która wykonaliśmy w przeciągu naszej wieloletniej działalności: https://new-house.com.pl/realizacje.

Budowa domu Dom przy Bukowej 5 nie będzie stanowiła dla nas problemu. Jesteśmy firmą, która składa się ze sprawdzonych, świetnych pracowników. Budowę domu do stanu deweloperskiego wykonujemy w sześć miesięcy, natomiast budowę pod klucz realizujemy w dziewięć miesięcy. Co więcej, warto podkreślić, że wykonane przez nas usługi są objęte dziesięcioletnią gwarancją! W przypadku ewentualnych pytań lub chęci nawiązania współpracy, zachęcamy do kontaktu: https://new-house.com.pl/kontakt.

Wykonany przez nas Dom przy Bukowej 5 to gwarancja Państw satysfakcji!

Portfolio

Oblicz swoją zdolność kredytową
Zbuduj dom z New-HouseZobacz nasze referencje
Z bloga New-HouseBudowa domu krok po kroku

Podobne projekty

E-112
Wyświetl cenę
123m2
parterowy
Anabela ENERGO PLUS (odbicie lustrzane)
Wyświetl cenę
81m2
parterowy
Pelikan V
Wyświetl cenę
100m2
parterowy

Kategorie projektu:

Wybierz projekt z gotową wyceną budowy domu

Wystarczy nam, że wypełnicie Państwo poniższe kryteria, a w ciągu kilku sekund wyświetlą się projekty spełniające zadane założenia
Filtruj wyniki wyszukiwania
Minimalna powierzchnia użytkowa domu: 140 m2
Maksymalna powierzchnia użytkowa domu: 230 m2
Maksymalna cena: 1867000