Dziękujemy, Twoja wycena jest w trakcie realizacji.
W ciągu 5 minut otrzymasz ją na podany adres e-mail.

Powrót do wyników
Nazwa projektu

Dom przy Cyprysowej 25

Powierzchnia użytkowa

129 m2

Koszt budowy domu (PLN brutto):
Prace deweloperskie:
Po kliknięciu w „Zobacz cenę” wyświetli się formularz. Jednorazowe wypełnienie formularza odsłoni ceny wszystkich projektów.
Prace pod klucz:
Po kliknięciu w „Zobacz cenę” wyświetli się formularz. Jednorazowe wypełnienie formularza odsłoni ceny wszystkich projektów.
Prace pod klucz z ogrodem:
Po kliknięciu w „Zobacz cenę” wyświetli się formularz. Jednorazowe wypełnienie formularza odsłoni ceny wszystkich projektów.
Po kliknięciu w „Zamów gotową wycenę” i wypełnieniu formularza mogą Państwo pobrać ofertę na e-mail.
Szczegółowa wycena budowy domu
Dostosuj wycenę projektu Carmen Magdalena Optima piętorwy do własnych potrzeb i otrzymaj spersonalizowaną, darmową wycenę.
Skonfiguruj wycenę
Promocja, projekt w cenie budowy domu
Szczegóły:
Projekt oraz pozwolenie na budowę przy budowie domu z New-House
, aby porównać projekty
Szczegółowe dane projektu

Skorzystaj z formularza i otrzymaj w 5 minut szczegółową i bezpłatną wycenę budowy domu na podstawie wybranego projektu.

Proszę podaj numer telefonu

Proszę zaznaczyć wymagane zgody
Wyrażam zgodę na wykorzystywanie przez spółkę New-House Robert Skulimowski Sp.k. z siedzibą w Warszawie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących dla celów marketingu bezpośredniego, tj. w szczególności na przesyłanie mi informacji za pomocą telefonu i wiadomości sms.*
Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez spółkę New-House Robert Skulimowski Sp.k. z siedzibą w Warszawie skierowanej do mnie informacji handlowej za pomocą środków komunikacji elektronicznej, w szczególności za pomocą poczty elektronicznej i w tym celu udostępniam swój adres poczty elektronicznej*

Zleć nam również

Koszty budowy w różnych etapach:

Etap budowy:
Cena całkowita brutto
Stan surowy
Prace deweloperskie
Prace pod klucz
Zagospodarowanie terenu + ogród
Stan deweloperski
Stan pod klucz
Prace pod klucz z ogrodem

Najważniejsze parametry projektu:

Nazwa projektu: Dom przy Cyprysowej 25
Nazwa Pracowni: Galeria domów
Rodzaj domu: z poddaszem
Garaż: jednostanowiskowy

Opis domu Dom przy Cyprysowej 25

„Dom przy Cyprysowej 25” to gotowy projekt domu jednorodzinnego o powierzchni użytkowej 129,40 m2. Projekt ten przeznaczony jest do zrealizowania w zabudowie wolnostojącej na działce o minimalnych wymiarach 21,75 m x 17,5 m. Jest to dom parterowy z poddaszem użytkowym. W projekcie architekt uwzględnił garaż jednostanowiskowy. Konstrukcja budynku została przykryta dachem dwuspadowym o kącie nachylenia 40 stopni, któremu uroku dodaje duża lukarna. „Dom przy Cyprysowej 25” spełni wymagania 4-6 osobowej rodziny szukającej projektu w stylu tradycyjnym. Zalecaną technologią realizacji jest technologia murowana, która zapewni trwałość konstrukcji. Wnętrze domu jest bardzo przemyślane i zostało podzielone na strefę dzienną na parterze i strefę sypialnianą na poddaszu. Po wejściu do domu znajdziemy się w niewielkim wiatrołapie. Po prawej stronie wiatrołapu mamy drzwi prowadzące do kotłowni przez którą można przejść do garażu. Za kotłownią znajduje się łazienka w której zmieści się wanna a za nią pralnia. Strefa dzienna jest bardzo otwarta. Pokój dzienny o powierzchni 34,12 m2 został połączony z jadalnią i kuchnią. Przestronności wnętrzu dodaje uwzględniony w tej części domu wykusz. Połączenie pokoju dziennego i kuchni będzie z pewnością docenione przez osoby ceniące integralność, gdyż podczas sporządzania posiłków będzie można w dalszym ciągu uczestniczyć w rozmowach z domownikami przebywającymi w pokoju dziennym. Dla zwolenników praktycznych rozwiązań przewidziano usytuowaną przy kuchni spiżarkę. Na użytkowym poddaszu architekt uwzględnił cztery pokoje i rodzinną łazienkę. W jednym z pokoi uwzględniono prywatną garderobę, dzięki której będzie można ograniczyć liczbę dużych szaf. Zapraszamy do zrealizowania projektu „Dom przy Cyprysowej 25” z firmą New-House.

Portfolio

Oblicz swoją zdolność kredytową
Zbuduj dom z New-HouseZobacz nasze referencje
Z bloga New-HouseBudowa domu krok po kroku

Podobne projekty

Dom przy Cyprysowej 10
Wyświetl cenę
130m2
z poddaszem
Dom na parkowej 3
Wyświetl cenę
109m2
z poddaszem
Ariadna III
Wyświetl cenę
135m2
z poddaszem

Kategorie projektu:

Wybierz projekt z gotową wyceną budowy domu

Wystarczy nam, że wypełnicie Państwo poniższe kryteria, a w ciągu kilku sekund wyświetlą się projekty spełniające zadane założenia
Filtruj wyniki wyszukiwania
Minimalna powierzchnia użytkowa domu: 140 m2
Maksymalna powierzchnia użytkowa domu: 230 m2
Maksymalna cena: 1867000