Dziękujemy, Twoja wycena jest w trakcie realizacji.
W ciągu 5 minut otrzymasz ją na podany adres e-mail.

Powrót do wyników
Nazwa projektu

Dom przy Cyprysowej 26

Powierzchnia użytkowa

99 m2

Koszt budowy domu (PLN brutto):
Prace deweloperskie:
Po kliknięciu w „Zobacz cenę” wyświetli się formularz. Jednorazowe wypełnienie formularza odsłoni ceny wszystkich projektów.
Prace pod klucz:
Po kliknięciu w „Zobacz cenę” wyświetli się formularz. Jednorazowe wypełnienie formularza odsłoni ceny wszystkich projektów.
Prace pod klucz z ogrodem:
Po kliknięciu w „Zobacz cenę” wyświetli się formularz. Jednorazowe wypełnienie formularza odsłoni ceny wszystkich projektów.
Po kliknięciu w „Zamów gotową wycenę” i wypełnieniu formularza mogą Państwo pobrać ofertę na e-mail.
Szczegółowa wycena budowy domu
Dostosuj wycenę projektu Carmen Magdalena Optima piętorwy do własnych potrzeb i otrzymaj spersonalizowaną, darmową wycenę.
Skonfiguruj wycenę
Szczegóły:
, aby porównać projekty
Szczegółowe dane projektu

Skorzystaj z formularza i otrzymaj w 5 minut szczegółową i bezpłatną wycenę budowy domu na podstawie wybranego projektu.

Proszę podaj numer telefonu

Proszę zaznaczyć wymagane zgody
Wyrażam zgodę na wykorzystywanie przez spółkę New-House Robert Skulimowski Sp.k. z siedzibą w Warszawie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących dla celów marketingu bezpośredniego, tj. w szczególności na przesyłanie mi informacji za pomocą telefonu i wiadomości sms.*
Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez spółkę New-House Robert Skulimowski Sp.k. z siedzibą w Warszawie skierowanej do mnie informacji handlowej za pomocą środków komunikacji elektronicznej, w szczególności za pomocą poczty elektronicznej i w tym celu udostępniam swój adres poczty elektronicznej*

Zleć nam również

Koszty budowy w różnych etapach:

Etap budowy:
Cena całkowita brutto
Stan surowy
Prace deweloperskie
Prace pod klucz
Zagospodarowanie terenu + ogród
Stan deweloperski
Stan pod klucz
Prace pod klucz z ogrodem

Najważniejsze parametry projektu:

Nazwa projektu: Dom przy Cyprysowej 26
Nazwa Pracowni: Galeria domów
Rodzaj domu: z poddaszem
Garaż: bez garazu

Opis domu Dom przy Cyprysowej 26

„Dom przy Cyprysowej 26” to gotowy projekt domu jednorodzinnego przeznaczony do zrealizowania w zabudowie wolnostojącej na działce o minimalnych wymiarach 17,1 m x 17,1 m. Jest to dom parterowy z poddaszem użytkowym, dzięki czemu można zagospodarować większą powierzchnię mieszkalną na stosunkowo niedużej działce. Kalenica w tym projekcie jest usytuowana równolegle do drogi. Powierzchnia użytkowa domu wynosi 99,11 m2, natomiast powierzchnia zabudowy 83,36 m2. „Dom przy Cyprysowej 26” to projekt o prostej bryle, która została przykryta dwuspadowym dachem. Dzięki tym rozwiązaniom realizacja tego projektu będzie łatwa i nie pochłonie wielu środków finansowych. Strefę dzienną tworzy przestronny pokój dzienny z miejscem na stół oraz kuchnia w której architekt uwzględnił niewielką aczkolwiek praktyczną spiżarkę. W kuchni zmieści się niewielki stolik, który może stać się kącikiem śniadaniowym. Wyjątkowej atmosfery tej części domu z pewnością nada znajdujący się w pokoju dziennym kominek. Na parterze oprócz strefy dziennej architekt uwzględnił pokój, który można przeznaczyć na gabinet lub pokój gościnny, pralnię, niewielką łazienkę oraz kotłownię. Na poddaszu znajdują się trzy sypialnie i rodzinna łazienka. „Dom przy Cyprysowej 26” będzie ciekawą propozycją dla osób szukających domu w stylu tradycyjnym. Będzie się ładnie prezentował bez względu na okolicę. Zalecaną technologią realizacji tego projektu jest technologia murowana. Z firmą New-House wybudują Państwo „Dom przy Cyprysowej 26” kompleksowo do stanu pod klucz.

Portfolio

Oblicz swoją zdolność kredytową
Zbuduj dom z New-HouseZobacz nasze referencje
Z bloga New-HouseBudowa domu krok po kroku

Podobne projekty

Faro
Wyświetl cenę
103m2
z poddaszem
SEJ-PRO 072 ENERGO (odbicie lustrzane)
Wyświetl cenę
80m2
z poddaszem
Dom przy Cyprysowej 44
Wyświetl cenę
117m2
z poddaszem

Kategorie projektu:

Wybierz projekt z gotową wyceną budowy domu

Wystarczy nam, że wypełnicie Państwo poniższe kryteria, a w ciągu kilku sekund wyświetlą się projekty spełniające zadane założenia
Filtruj wyniki wyszukiwania
Minimalna powierzchnia użytkowa domu: 140 m2
Maksymalna powierzchnia użytkowa domu: 230 m2
Maksymalna cena: 1867000