Dziękujemy, Twoja wycena jest w trakcie realizacji.
W ciągu 5 minut otrzymasz ją na podany adres e-mail.

Powrót do wyników
Nazwa projektu

Dom przy Cyprysowej 20

Powierzchnia użytkowa

112 m2

Koszt budowy domu (PLN brutto):
Prace deweloperskie:
Po kliknięciu w „Zobacz cenę” wyświetli się formularz. Jednorazowe wypełnienie formularza odsłoni ceny wszystkich projektów.
Prace pod klucz:
Po kliknięciu w „Zobacz cenę” wyświetli się formularz. Jednorazowe wypełnienie formularza odsłoni ceny wszystkich projektów.
Prace pod klucz z ogrodem:
Po kliknięciu w „Zobacz cenę” wyświetli się formularz. Jednorazowe wypełnienie formularza odsłoni ceny wszystkich projektów.
Po kliknięciu w „Zamów gotową wycenę” i wypełnieniu formularza mogą Państwo pobrać ofertę na e-mail.
Szczegółowa wycena budowy domu
Dostosuj wycenę projektu Carmen Magdalena Optima piętorwy do własnych potrzeb i otrzymaj spersonalizowaną, darmową wycenę.
Skonfiguruj wycenę
Szczegóły:
, aby porównać projekty
Szczegółowe dane projektu

Skorzystaj z formularza i otrzymaj w 5 minut szczegółową i bezpłatną wycenę budowy domu na podstawie wybranego projektu.

Proszę podaj numer telefonu

Proszę zaznaczyć wymagane zgody
Wyrażam zgodę na wykorzystywanie przez spółkę New-House Robert Skulimowski Sp.k. z siedzibą w Warszawie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących dla celów marketingu bezpośredniego, tj. w szczególności na przesyłanie mi informacji za pomocą telefonu i wiadomości sms.*
Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez spółkę New-House Robert Skulimowski Sp.k. z siedzibą w Warszawie skierowanej do mnie informacji handlowej za pomocą środków komunikacji elektronicznej, w szczególności za pomocą poczty elektronicznej i w tym celu udostępniam swój adres poczty elektronicznej*

Zleć nam również

Koszty budowy w różnych etapach:

Etap budowy:
Cena całkowita brutto
Stan surowy
Prace deweloperskie
Prace pod klucz
Zagospodarowanie terenu + ogród
Stan deweloperski
Stan pod klucz
Prace pod klucz z ogrodem

Najważniejsze parametry projektu:

Nazwa projektu: Dom przy Cyprysowej 20
Nazwa Pracowni: Galeria domów
Rodzaj domu: z poddaszem
Garaż: bez garazu

Opis domu Dom przy Cyprysowej 20

„Dom przy Cyprysowej 20” to gotowy projekt domu jednorodzinnego, który można zrealizować na działce o minimalnych wymiarach 17,6 m x 17,6 m. Przeznaczony jest do zabudowy wolnostojącej. Projekt posiada prostą bryłę na planie kwadratu, dzięki czemu jego realizacja nie pochłonie wielu środków finansowych. Konstrukcja budynku została przykryta dachem dwuspadowym o kącie nachylenia wynoszącym 40 stopni. „Dom przy Cyprysowej 20” to dom parterowy z poddaszem użytkowym, co daje możliwość funkcjonalnego podziału wnętrza na strefę dzienną na parterze i sypialnianą na poddaszu. Powierzchnia użytkowa domu wynosi 112,78 m2. Po wejściu do domu znajdziemy się w wiatrołapie. Po jego prawej stronie znajduje się kotłownia. Z wiatrołapu przejdziemy do holu. Po prawej stronie holu znajduje się niewielka łazienka z prysznicem, dalej jest pralnia a następnie pokój, który można przeznaczyć na pokój gościnny lub gabinet. Strefa dzienna projektu „Dom przy Cyprysowej 20” łączy pokój dzienny, jadalnię i kuchnię. Połączenie tych pomieszczeń sprawia, że wnętrze jest bardzo przestronne. Niepowtarzalnej atmosfery wnętrzu nada umiejscowiony w centralnym punkcie strefy dziennej kominek. W kuchni architekt zaprojektował praktyczną spiżarkę w której można przechowywać produkty spożywcze. W części sypialnianej na poddaszu znajdują się trzy pokoje oraz rodzinna łazienka. „Dom przy Cyprysowej 20” to projekt, który nawiązuje do stylu tradycyjnego, będzie to zatem ciekawa propozycja dla rodzin ceniących proste i klasyczne rozwiązania.

Portfolio

Oblicz swoją zdolność kredytową
Zbuduj dom z New-HouseZobacz nasze referencje
Z bloga New-HouseBudowa domu krok po kroku

Podobne projekty

Faro
Wyświetl cenę
103m2
z poddaszem
Dom przy Alabastrowej
Wyświetl cenę
107m2
z poddaszem
SEJ-PRO 072 ENERGO (odbicie lustrzane)
Wyświetl cenę
80m2
z poddaszem

Kategorie projektu:

Wybierz projekt z gotową wyceną budowy domu

Wystarczy nam, że wypełnicie Państwo poniższe kryteria, a w ciągu kilku sekund wyświetlą się projekty spełniające zadane założenia
Filtruj wyniki wyszukiwania
Minimalna powierzchnia użytkowa domu: 140 m2
Maksymalna powierzchnia użytkowa domu: 230 m2
Maksymalna cena: 1867000