Dziękujemy, Twoja wycena jest w trakcie realizacji.
W ciągu 5 minut otrzymasz ją na podany adres e-mail.

Powrót do wyników
Nazwa projektu

Dom przy Cyprysowej 12

Powierzchnia użytkowa

117 m2

budowa domu Dom przy Cyprysowej 12 - New-House
Koszt budowy domu (PLN brutto):
Prace deweloperskie:
Po kliknięciu w „Zobacz cenę” wyświetli się formularz. Jednorazowe wypełnienie formularza odsłoni ceny wszystkich projektów.
Prace pod klucz:
Po kliknięciu w „Zobacz cenę” wyświetli się formularz. Jednorazowe wypełnienie formularza odsłoni ceny wszystkich projektów.
Prace pod klucz z ogrodem:
Po kliknięciu w „Zobacz cenę” wyświetli się formularz. Jednorazowe wypełnienie formularza odsłoni ceny wszystkich projektów.
Po kliknięciu w „Zamów gotową wycenę” i wypełnieniu formularza mogą Państwo pobrać ofertę na e-mail.
Szczegółowa wycena budowy domu
Dostosuj wycenę projektu Carmen Magdalena Optima piętorwy do własnych potrzeb i otrzymaj spersonalizowaną, darmową wycenę.
Skonfiguruj wycenę
Szczegóły:
, aby porównać projekty
Szczegółowe dane projektu

Skorzystaj z formularza i otrzymaj w 5 minut szczegółową i bezpłatną wycenę budowy domu na podstawie wybranego projektu.

Proszę podaj numer telefonu

Proszę zaznaczyć wymagane zgody
Wyrażam zgodę na wykorzystywanie przez spółkę New-House Robert Skulimowski Sp.k. z siedzibą w Warszawie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących dla celów marketingu bezpośredniego, tj. w szczególności na przesyłanie mi informacji za pomocą telefonu i wiadomości sms.*
Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez spółkę New-House Robert Skulimowski Sp.k. z siedzibą w Warszawie skierowanej do mnie informacji handlowej za pomocą środków komunikacji elektronicznej, w szczególności za pomocą poczty elektronicznej i w tym celu udostępniam swój adres poczty elektronicznej*

Zleć nam również

Koszty budowy w różnych etapach:

Etap budowy:
Cena całkowita brutto
Stan surowy
Prace deweloperskie
Prace pod klucz
Zagospodarowanie terenu + ogród
Stan deweloperski
Stan pod klucz
Prace pod klucz z ogrodem

Najważniejsze parametry projektu:

Nazwa projektu: Dom przy Cyprysowej 12
Nazwa Pracowni: Galeria domów
Rodzaj domu: z poddaszem
Garaż: bez garazu

Opis domu Dom przy Cyprysowej 12

„Dom przy Cyprysowej 12” to gotowy projekt domu jednorodzinnego, który powstał z myślą o 4-6 osobowej rodzinie. Przeznaczony jest do zrealizowania na działce o minimalnych wymiarach 16,6 m x 17,6 m. Dzięki prostej bryle zaprojektowanej na planie prostokąta realizacja tego domu będzie łatwa i nie pochłonie wielu środków finansowych. „Dom przy Cyprysowej 12” to dom parterowy z poddaszem użytkowym. Powierzchnia użytkowa budynku wynosi 117,21 m2. Dom został zwieńczony symetrycznym dachem dwuspadowym o kącie nachylenia 40 stopni. Zalecaną technologią realizacji jest technologia murowana, która zapewni trwałość konstrukcji na długie lata. Po wejściu znajdziemy się w wiatrołapie po którego prawej stronie mamy kotłownię. Z wiatrołapu przechodzimy do holu. Po lewej stronie mamy otwartą strefę dzienną obejmującą pokój dzienny połączony z kuchnią. Dzięki połączeniu tych pomieszczeń wnętrze jest bardzo przestronne, co z pewnością docenią zwolennicy otwartych przestrzeni. Umiejscowiona w kuchni spiżarka jest praktycznym rozwiązaniem dającym dodatkowe miejsce do przechowywania produktów spożywczych. Na tej kondygnacji oprócz strefy dziennej architekt uwzględnił również jeden pokój, który może pełnić funkcję pokoju gościnnego lub gabinetu, pralnię oraz łazienkę. W części sypialnianej na poddaszu architekt uwzględnił trzy pokoje i rodzinną łazienkę. „Dom przy Cyprysowej 12” to projekt nawiązujący do stylu tradycyjnego, będzie to zatem ciekawa propozycja dla osób ceniących proste i klasyczne rozwiązania.

Portfolio

Oblicz swoją zdolność kredytową
Zbuduj dom z New-HouseZobacz nasze referencje
Z bloga New-HouseBudowa domu krok po kroku

Podobne projekty

Dom przy Wiosennej 9
Wyświetl cenę
134m2
z poddaszem
Koliber
Wyświetl cenę
115m2
z poddaszem
Faro
Wyświetl cenę
103m2
z poddaszem

Kategorie projektu:

Wybierz projekt z gotową wyceną budowy domu

Wystarczy nam, że wypełnicie Państwo poniższe kryteria, a w ciągu kilku sekund wyświetlą się projekty spełniające zadane założenia
Filtruj wyniki wyszukiwania
Minimalna powierzchnia użytkowa domu: 140 m2
Maksymalna powierzchnia użytkowa domu: 230 m2
Maksymalna cena: 1867000