Dziękujemy, Twoja wycena jest w trakcie realizacji.
W ciągu 5 minut otrzymasz ją na podany adres e-mail.

Powrót do wyników
Nazwa projektu

Dom przy Głogowej 3

Powierzchnia użytkowa

120 m2

Koszt budowy domu (PLN brutto):
Prace deweloperskie:
Po kliknięciu w „Zobacz cenę” wyświetli się formularz. Jednorazowe wypełnienie formularza odsłoni ceny wszystkich projektów.
Prace pod klucz:
Po kliknięciu w „Zobacz cenę” wyświetli się formularz. Jednorazowe wypełnienie formularza odsłoni ceny wszystkich projektów.
Prace pod klucz z ogrodem:
Po kliknięciu w „Zobacz cenę” wyświetli się formularz. Jednorazowe wypełnienie formularza odsłoni ceny wszystkich projektów.
Po kliknięciu w „Zamów gotową wycenę” i wypełnieniu formularza mogą Państwo pobrać ofertę na e-mail.
Szczegółowa wycena budowy domu
Dostosuj wycenę projektu Carmen Magdalena Optima piętorwy do własnych potrzeb i otrzymaj spersonalizowaną, darmową wycenę.
Skonfiguruj wycenę
Szczegóły:
, aby porównać projekty
Szczegółowe dane projektu

Skorzystaj z formularza i otrzymaj w 5 minut szczegółową i bezpłatną wycenę budowy domu na podstawie wybranego projektu.

Proszę podaj numer telefonu

Proszę zaznaczyć wymagane zgody
Wyrażam zgodę na wykorzystywanie przez spółkę New-House Robert Skulimowski Sp.k. z siedzibą w Warszawie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących dla celów marketingu bezpośredniego, tj. w szczególności na przesyłanie mi informacji za pomocą telefonu i wiadomości sms.*
Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez spółkę New-House Robert Skulimowski Sp.k. z siedzibą w Warszawie skierowanej do mnie informacji handlowej za pomocą środków komunikacji elektronicznej, w szczególności za pomocą poczty elektronicznej i w tym celu udostępniam swój adres poczty elektronicznej*

Zleć nam również

Koszty budowy w różnych etapach:

Etap budowy:
Cena całkowita brutto
Stan surowy
Prace deweloperskie
Prace pod klucz
Zagospodarowanie terenu + ogród
Stan deweloperski
Stan pod klucz
Prace pod klucz z ogrodem

Najważniejsze parametry projektu:

Nazwa projektu: Dom przy Głogowej 3
Nazwa Pracowni: Galeria domów
Rodzaj domu: z poddaszem
Garaż: jednostanowiskowy

Opis domu Dom przy Głogowej 3

Gotowy projekt domu jednorodzinnego „Dom przy Głogowej 3” to projekt domu parterowego z poddaszem użytkowym. Dom charakteryzuje się prostą bryłą na planie prostokąta, co znacznie ułatwi proces realizacji i korzystnie wpłynie na koszty z nią związane. Konstrukcja budynku została przykryty symetrycznym dachem dwuspadowym. Projekt będzie ciekawą propozycją dla osób posiadających średniej szerokości działkę o minimalnych  wymiarach 20 m 16,5 m. Dom parterowy z poddaszem użytkowym jest praktycznym rozwiązaniem, ponieważ daje możliwość zagospodarowania większej powierzchni mieszkalnej na stosunkowo niedużej działce. W projekcie uwzględniono garaż jednostanowiskowy w bryle budynku. Na parterze mamy otwartą strefę dzienną. Salon został połączony z jadalnią i kuchnią, dzięki czemu wnętrze jest bardziej przestronne. W centralnym punkcie umiejscowiono kominek. Mamy tutaj również dodatkowy pokój, który można przeznaczyć na pokój gościnny lub gabinet oraz łazienkę z prysznicem. Na poddaszu architekt uwzględnił trzy sypialnie, łazienkę oraz praktyczną garderobę. Projekt „Dom przy Głogowej 3” przeznaczony jest do zrealizowania w technologii murowanej. Spełni wymagania osób ceniących proste i klasyczne rozwiązania a dzięki temu, że jego wygląd zewnętrzny nawiązuje do stylu tradycyjnego będzie się ładnie prezentował niezależnie od okolicy.

Portfolio

Oblicz swoją zdolność kredytową
Zbuduj dom z New-HouseZobacz nasze referencje
Z bloga New-HouseBudowa domu krok po kroku

Podobne projekty

Dom na parkowej 3
Wyświetl cenę
109m2
z poddaszem
Dom przy Wiosennej 9
Wyświetl cenę
134m2
z poddaszem
Koliber
Wyświetl cenę
115m2
z poddaszem

Kategorie projektu:

Wybierz projekt z gotową wyceną budowy domu

Wystarczy nam, że wypełnicie Państwo poniższe kryteria, a w ciągu kilku sekund wyświetlą się projekty spełniające zadane założenia
Filtruj wyniki wyszukiwania
Minimalna powierzchnia użytkowa domu: 140 m2
Maksymalna powierzchnia użytkowa domu: 230 m2
Maksymalna cena: 1867000