Dziękujemy, Twoja wycena jest w trakcie realizacji.
W ciągu 5 minut otrzymasz ją na podany adres e-mail.

Powrót do wyników
Nazwa projektu

Dom przy Altanowej 2

Powierzchnia użytkowa

88 m2

Koszt budowy domu (PLN brutto):
Prace deweloperskie:
Po kliknięciu w „Zobacz cenę” wyświetli się formularz. Jednorazowe wypełnienie formularza odsłoni ceny wszystkich projektów.
Prace pod klucz:
Po kliknięciu w „Zobacz cenę” wyświetli się formularz. Jednorazowe wypełnienie formularza odsłoni ceny wszystkich projektów.
Prace pod klucz z ogrodem:
Po kliknięciu w „Zobacz cenę” wyświetli się formularz. Jednorazowe wypełnienie formularza odsłoni ceny wszystkich projektów.
Po kliknięciu w „Zamów gotową wycenę” i wypełnieniu formularza mogą Państwo pobrać ofertę na e-mail.
Szczegółowa wycena budowy domu
Dostosuj wycenę projektu Carmen Magdalena Optima piętorwy do własnych potrzeb i otrzymaj spersonalizowaną, darmową wycenę.
Skonfiguruj wycenę
Szczegóły:
, aby porównać projekty
Szczegółowe dane projektu

Skorzystaj z formularza i otrzymaj w 5 minut szczegółową i bezpłatną wycenę budowy domu na podstawie wybranego projektu.

Proszę podaj numer telefonu

Proszę zaznaczyć wymagane zgody
Wyrażam zgodę na wykorzystywanie przez spółkę New-House Robert Skulimowski Sp.k. z siedzibą w Warszawie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących dla celów marketingu bezpośredniego, tj. w szczególności na przesyłanie mi informacji za pomocą telefonu i wiadomości sms.*
Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez spółkę New-House Robert Skulimowski Sp.k. z siedzibą w Warszawie skierowanej do mnie informacji handlowej za pomocą środków komunikacji elektronicznej, w szczególności za pomocą poczty elektronicznej i w tym celu udostępniam swój adres poczty elektronicznej*

Zleć nam również

Koszty budowy w różnych etapach:

Etap budowy:
Cena całkowita brutto
Stan surowy
Prace deweloperskie
Prace pod klucz
Zagospodarowanie terenu + ogród
Stan deweloperski
Stan pod klucz
Prace pod klucz z ogrodem

Najważniejsze parametry projektu:

Nazwa projektu: Dom przy Altanowej 2
Nazwa Pracowni: Galeria domów
Rodzaj domu: parterowy
Garaż: jednostanowiskowy

Opis domu Dom przy Altanowej 2

Gotowy projekt domu jednorodzinnego „Dom przy Altanowej 2” to projekt niewielkiego domu parterowego przeznaczonego dla 2-4 osobowej rodziny. Powierzchnia użytkowa domu wynosi 88,1 m2. Prosta bryła budynku została przykryta dachem kopertowym o kącie nachylenia 30 stopni. „Dom przy Altanowej 2” to ciekawa propozycja dla osób posiadających średniej szerokości działkę. Przeznaczony jest do zabudowy wolnostojącej. Dom parterowy będzie praktycznym rozwiązaniem dla rodzin z małymi dziećmi lub osób starszych, ponieważ wszystkie pomieszczenia znajdują się na tym samym poziomie, przez co poruszanie się po nim jest bardzo komfortowe. W tym projekcie architekt uwzględnił garaż jednostanowiskowy w bryle budynku. Po wejściu do domu znajdziemy się w przestronnym wiatrołapie. Po jego lewej stronie mamy garaż a przez garaż przechodzimy do kotłowni. Strefa dzienna obejmuje pokój dzienny o powierzchni 30 m oraz zamknięta kuchnię. Z pokoju dziennego można wyjść bezpośrednio na taras na którym można organizować spotkania z najbliższymi. Kuchnia jest bardzo funkcjonalna, gdyż uwzględnia dużo tzw. blatu roboczego. Część sypialnianą tworzą dwa pokoje oraz rodzinna łazienka. „Dom przy Altanowej 2” to projekt skierowany do osób szukających niewielkiego domu parterowego, ceniących proste i klasyczne rozwiązania. Jego wygląd zewnętrzny sprawia, że będzie się ładnie prezentował niezależnie od okolicy. Zapraszamy do zrealizowania tego projektu z firmą New-House.

Portfolio

Oblicz swoją zdolność kredytową
Zbuduj dom z New-HouseZobacz nasze referencje
Z bloga New-HouseBudowa domu krok po kroku

Podobne projekty

Ariel 2
Wyświetl cenę
107m2
parterowy
E-112
Wyświetl cenę
123m2
parterowy
Pelikan V
Wyświetl cenę
100m2
parterowy

Kategorie projektu:

Wybierz projekt z gotową wyceną budowy domu

Wystarczy nam, że wypełnicie Państwo poniższe kryteria, a w ciągu kilku sekund wyświetlą się projekty spełniające zadane założenia
Filtruj wyniki wyszukiwania
Minimalna powierzchnia użytkowa domu: 140 m2
Maksymalna powierzchnia użytkowa domu: 230 m2
Maksymalna cena: 1867000