Dziękujemy, Twoja wycena jest w trakcie realizacji.
W ciągu 5 minut otrzymasz ją na podany adres e-mail.

Powrót do wyników
Nazwa projektu

Dom przy Bajecznej 2

Powierzchnia użytkowa

95 m2

Koszt budowy domu (PLN brutto):
Prace deweloperskie:
Po kliknięciu w „Zobacz cenę” wyświetli się formularz. Jednorazowe wypełnienie formularza odsłoni ceny wszystkich projektów.
Prace pod klucz:
Po kliknięciu w „Zobacz cenę” wyświetli się formularz. Jednorazowe wypełnienie formularza odsłoni ceny wszystkich projektów.
Prace pod klucz z ogrodem:
Po kliknięciu w „Zobacz cenę” wyświetli się formularz. Jednorazowe wypełnienie formularza odsłoni ceny wszystkich projektów.
Po kliknięciu w „Zamów gotową wycenę” i wypełnieniu formularza mogą Państwo pobrać ofertę na e-mail.
Szczegółowa wycena budowy domu
Dostosuj wycenę projektu Carmen Magdalena Optima piętorwy do własnych potrzeb i otrzymaj spersonalizowaną, darmową wycenę.
Skonfiguruj wycenę
Szczegóły:
, aby porównać projekty
Szczegółowe dane projektu

Skorzystaj z formularza i otrzymaj w 5 minut szczegółową i bezpłatną wycenę budowy domu na podstawie wybranego projektu.

Proszę podaj numer telefonu

Proszę zaznaczyć wymagane zgody
Wyrażam zgodę na wykorzystywanie przez spółkę New-House Robert Skulimowski Sp.k. z siedzibą w Warszawie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących dla celów marketingu bezpośredniego, tj. w szczególności na przesyłanie mi informacji za pomocą telefonu i wiadomości sms.*
Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez spółkę New-House Robert Skulimowski Sp.k. z siedzibą w Warszawie skierowanej do mnie informacji handlowej za pomocą środków komunikacji elektronicznej, w szczególności za pomocą poczty elektronicznej i w tym celu udostępniam swój adres poczty elektronicznej*

Zleć nam również

Koszty budowy w różnych etapach:

Etap budowy:
Cena całkowita brutto
Stan surowy
Prace deweloperskie
Prace pod klucz
Zagospodarowanie terenu + ogród
Stan deweloperski
Stan pod klucz
Prace pod klucz z ogrodem

Najważniejsze parametry projektu:

Nazwa projektu: Dom przy Bajecznej 2
Nazwa Pracowni: Galeria domów
Rodzaj domu: parterowy
Garaż: jednostanowiskowy

Opis domu Dom przy Bajecznej 2

Gotowy projekt domu jednorodzinnego „Dom przy Bajecznej 2” to projekt domu parterowego, którego powierzchnia użytkowa wynosi 95,22 m2, powierzchnia zabudowy 164,63 m2 a kąt nachylenia dachu 30 stopni. Projekt przeznaczony jest do zrealizowania na działce o minimalnych wymiarach 22,05 m x 21 m. Konstrukcja budynku została zwieńczona dachem kopertowym, który atrakcyjnie się prezentuje przez co podnosi walory estetyczne domu. W projekcie uwzględniono garaż jednostanowiskowy. Po wejściu do domu znajdziemy się w przestronnym wiatrołapie po którego prawej stronie mamy kotłownię oraz garaż. Część sypialniana obejmuje trzy pokoju i rodzinną łazienkę. Część dzienna łączy pokój dzienny z jadalnią i kuchnią, dzięki czemu wnętrze jest przestronne. Otwarta kuchnia będzie sprzyjać integracji, będzie można z niej również obserwować bawiące się w pokoju dziennym dzieci. Umiejscowiony przy domu taras idealnie sprawdzi się do organizowania spotkań z najbliższymi. W centralnym punkcie strefy dziennej architekt umiejscowił kominek. Projekt „Dom przy Bajecznej 2” spełni wymagania 3-5 osobowej rodziny. Poruszanie się po tym domu będzie bardzo wygodne, gdyż wszystkie pomieszczenia znajdują się na tej samej kondygnacji. Będzie to praktyczne rozwiązanie dla osób starszych oraz rodzin z małymi dziećmi. Projekt będzie się ładnie prezentował niezależnie od okolicy.

Portfolio

Oblicz swoją zdolność kredytową
Zbuduj dom z New-HouseZobacz nasze referencje
Z bloga New-HouseBudowa domu krok po kroku

Podobne projekty

Ariel 2
Wyświetl cenę
107m2
parterowy
E-112
Wyświetl cenę
123m2
parterowy
Pelikan V
Wyświetl cenę
100m2
parterowy

Kategorie projektu:

Wybierz projekt z gotową wyceną budowy domu

Wystarczy nam, że wypełnicie Państwo poniższe kryteria, a w ciągu kilku sekund wyświetlą się projekty spełniające zadane założenia
Filtruj wyniki wyszukiwania
Minimalna powierzchnia użytkowa domu: 140 m2
Maksymalna powierzchnia użytkowa domu: 230 m2
Maksymalna cena: 1867000