Dziękujemy, Twoja wycena jest w trakcie realizacji.
W ciągu 5 minut otrzymasz ją na podany adres e-mail.

Powrót do wyników
Nazwa projektu

Dom przy Głogowej 2

Powierzchnia użytkowa

119 m2

Koszt budowy domu (PLN brutto):
Prace deweloperskie:
Po kliknięciu w „Zobacz cenę” wyświetli się formularz. Jednorazowe wypełnienie formularza odsłoni ceny wszystkich projektów.
Prace pod klucz:
Po kliknięciu w „Zobacz cenę” wyświetli się formularz. Jednorazowe wypełnienie formularza odsłoni ceny wszystkich projektów.
Prace pod klucz z ogrodem:
Po kliknięciu w „Zobacz cenę” wyświetli się formularz. Jednorazowe wypełnienie formularza odsłoni ceny wszystkich projektów.
Po kliknięciu w „Zamów gotową wycenę” i wypełnieniu formularza mogą Państwo pobrać ofertę na e-mail.
Szczegółowa wycena budowy domu
Dostosuj wycenę projektu Carmen Magdalena Optima piętorwy do własnych potrzeb i otrzymaj spersonalizowaną, darmową wycenę.
Skonfiguruj wycenę
Szczegóły:
, aby porównać projekty
Szczegółowe dane projektu

Skorzystaj z formularza i otrzymaj w 5 minut szczegółową i bezpłatną wycenę budowy domu na podstawie wybranego projektu.

Proszę podaj numer telefonu

Proszę zaznaczyć wymagane zgody
Wyrażam zgodę na wykorzystywanie przez spółkę New-House Robert Skulimowski Sp.k. z siedzibą w Warszawie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących dla celów marketingu bezpośredniego, tj. w szczególności na przesyłanie mi informacji za pomocą telefonu i wiadomości sms.*
Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez spółkę New-House Robert Skulimowski Sp.k. z siedzibą w Warszawie skierowanej do mnie informacji handlowej za pomocą środków komunikacji elektronicznej, w szczególności za pomocą poczty elektronicznej i w tym celu udostępniam swój adres poczty elektronicznej*

Zleć nam również

Koszty budowy w różnych etapach:

Etap budowy:
Cena całkowita brutto
Stan surowy
Prace deweloperskie
Prace pod klucz
Zagospodarowanie terenu + ogród
Stan deweloperski
Stan pod klucz
Prace pod klucz z ogrodem

Najważniejsze parametry projektu:

Nazwa projektu: Dom przy Głogowej 2
Nazwa Pracowni: Galeria domów
Rodzaj domu: z poddaszem
Garaż: jednostanowiskowy

Opis domu Dom przy Głogowej 2

„Dom przy Głogowej 2” to gotowy projekt domu jednorodzinnego przeznaczony dla 4-6 osobowej rodziny. Jest to dom parterowy z poddaszem użytkowym, dzięki czemu mamy wyraźny podział na strefę dzienną na parterze i strefę sypialnianą na poddaszu. Projekt posiada prostą bryłę na planie prostokąta, co sprawia, że jego realizacja będzie łatwa i nie pochłonie wielu środków finansowych. Konstrukcja budynku została przykryta ekonomicznym dachem dwuspadowym. Powierzchnia użytkowa domu wynosi 119,4 m2, powierzchnia zabudowy 102 m2 a kąt nachylenia dachu 40 stopni. W projekcie uwzględniono garaż jednostanowiskowy w bryle budynku. Na parterze architekt uwzględnił strefę dzienną obejmującą pokój dzienny i zamkniętą kuchnię. Zamknięta kuchnia jest praktycznym rozwiązaniem w przypadku rodzin z małymi dziećmi, gdyż nie będą miały one dostępu do gotujących się potraw. Z pokoju dziennego można wyjść na taras, który łączy dom z ogrodem. Będzie on idealnym miejscem do relaksu na świeżym powietrzu, nie oddalając się przy tym od domowego zacisza. Uwzględniony na tej konsygnacji dodatkowy pokój można przeznaczyć na pokój gościnny lub gabinet. Na poddaszu architekt uwzględnił trzy sypialnie, rodzinną łazienkę oraz garderobę, dzięki której można ograniczyć liczbę dużych szaf w pokojach. „Dom przy Głogowej 2” to ciekawa propozycja dla osób posiadających średniej szerokości działkę, ceniących proste i klasyczne rozwiązania. W tym projekcie kalenica jest skierowana równolegle do drogi.

Portfolio

Oblicz swoją zdolność kredytową
Zbuduj dom z New-HouseZobacz nasze referencje
Z bloga New-HouseBudowa domu krok po kroku

Podobne projekty

Dom na parkowej 3
Wyświetl cenę
109m2
z poddaszem
Dom przy Wiosennej 9
Wyświetl cenę
134m2
z poddaszem
Koliber
Wyświetl cenę
115m2
z poddaszem

Kategorie projektu:

Wybierz projekt z gotową wyceną budowy domu

Wystarczy nam, że wypełnicie Państwo poniższe kryteria, a w ciągu kilku sekund wyświetlą się projekty spełniające zadane założenia
Filtruj wyniki wyszukiwania
Minimalna powierzchnia użytkowa domu: 140 m2
Maksymalna powierzchnia użytkowa domu: 230 m2
Maksymalna cena: 1867000