Dziękujemy, Twoja wycena jest w trakcie realizacji.
W ciągu 5 minut otrzymasz ją na podany adres e-mail.

Powrót do wyników
Nazwa projektu

Dom przy Sadowej

Powierzchnia użytkowa

96 m2

budowa domu Dom przy Sadowej - New-House
Koszt budowy domu (PLN brutto):
Prace deweloperskie:
Po kliknięciu w „Zobacz cenę” wyświetli się formularz. Jednorazowe wypełnienie formularza odsłoni ceny wszystkich projektów.
Prace pod klucz:
Po kliknięciu w „Zobacz cenę” wyświetli się formularz. Jednorazowe wypełnienie formularza odsłoni ceny wszystkich projektów.
Prace pod klucz z ogrodem:
Po kliknięciu w „Zobacz cenę” wyświetli się formularz. Jednorazowe wypełnienie formularza odsłoni ceny wszystkich projektów.
Po kliknięciu w „Zamów gotową wycenę” i wypełnieniu formularza mogą Państwo pobrać ofertę na e-mail.
Szczegółowa wycena budowy domu
Dostosuj wycenę projektu Carmen Magdalena Optima piętorwy do własnych potrzeb i otrzymaj spersonalizowaną, darmową wycenę.
Skonfiguruj wycenę
Szczegóły:
, aby porównać projekty
Szczegółowe dane projektu

Skorzystaj z formularza i otrzymaj w 5 minut szczegółową i bezpłatną wycenę budowy domu na podstawie wybranego projektu.

Proszę podaj numer telefonu

Proszę zaznaczyć wymagane zgody
Wyrażam zgodę na wykorzystywanie przez spółkę New-House Robert Skulimowski Sp.k. z siedzibą w Warszawie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących dla celów marketingu bezpośredniego, tj. w szczególności na przesyłanie mi informacji za pomocą telefonu i wiadomości sms.*
Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez spółkę New-House Robert Skulimowski Sp.k. z siedzibą w Warszawie skierowanej do mnie informacji handlowej za pomocą środków komunikacji elektronicznej, w szczególności za pomocą poczty elektronicznej i w tym celu udostępniam swój adres poczty elektronicznej*

Zleć nam również

Koszty budowy w różnych etapach:

Etap budowy:
Cena całkowita brutto
Stan surowy
Prace deweloperskie
Prace pod klucz
Zagospodarowanie terenu + ogród
Stan deweloperski
Stan pod klucz
Prace pod klucz z ogrodem

Najważniejsze parametry projektu:

Nazwa projektu: Dom przy Sadowej
Nazwa Pracowni: Galeria domów
Rodzaj domu: parterowy
Garaż: jednostanowiskowy

Opis domu Dom przy Sadowej

Projekt „Dom przy Sadowej” to gotowy projekt domu jednorodzinnego. Jest to dom parterowy, którego powierzchnia użytkowa wynosi 97,8 m2, natomiast powierzchnia zabudowy 153 m2. Projekt posiada prostą formę, co sprawia, że jego realizacja będzie łatwa. Konstrukcja budynku została przykryta dachem kopertowym, który należy do najsolidniejszych pokryć dachowych. Kąt nachylenia dachu to 30 stopni. Poruszanie się po domu „Dom przy Sadowej” będzie bardzo komfortowe, gdyż wszystkie pomieszczenia znajdują się na tym samy poziomie. Projekt uwzględnia garaż jednostanowiskowy w linii budynku. Po wejściu do domu znajdziemy się w niewielkim wiatrołapie w którym mamy miejsce na szafę wnękową. Idą prosto przejdziemy do holu. Po prawej stronie mamy dwie sypialnie i rodzinną łazienkę. Następnie jest pokój dzienny o powierzchni 27,2 m2. W centralnym punkcie pokoju dziennego umiejscowiono kominek, który nada wnętrzu niepowtarzalnego klimatu. Z pokoju dziennego mamy dostępną kolejną sypialnie. Dalej jest osobne WC, które sprawdzi się podczas wizyty gości oraz zamknięta kuchnia. Zamknięta kuchnia jest bardzo praktycznym rozwiązaniem, gdyż zapachy unoszące się  w trakcie gotowania nie będą rozprzestrzeniały się do innych pomieszczeń. Na funkcjonalność tej kuchni wpływa dużo tzw. blatu roboczego oraz miejsce na stół. Kotłownia jest dostępna z garażu. „Dom przy Sadowej” będzie ciekawą propozycją do zrealizowania na działce o minimalnych wymiarach 20,7 m x 20,8 m. Przeznaczony jest do zabudowy wolnostojącej.

Portfolio

Oblicz swoją zdolność kredytową
Zbuduj dom z New-HouseZobacz nasze referencje
Z bloga New-HouseBudowa domu krok po kroku

Podobne projekty

E-144
Wyświetl cenę
102m2
parterowy
Ariel 2
Wyświetl cenę
107m2
parterowy
Z35 A bG
Wyświetl cenę
123m2
parterowy

Kategorie projektu:

Wybierz projekt z gotową wyceną budowy domu

Wystarczy nam, że wypełnicie Państwo poniższe kryteria, a w ciągu kilku sekund wyświetlą się projekty spełniające zadane założenia
Filtruj wyniki wyszukiwania
Minimalna powierzchnia użytkowa domu: 140 m2
Maksymalna powierzchnia użytkowa domu: 230 m2
Maksymalna cena: 1867000