Dziękujemy, Twoja wycena jest w trakcie realizacji.
W ciągu 5 minut otrzymasz ją na podany adres e-mail.

Powrót do wyników
Nazwa projektu

Dom przy Kwiatowej

Powierzchnia użytkowa

144 m2

Koszt budowy domu (PLN brutto):
Prace deweloperskie:
Po kliknięciu w „Zobacz cenę” wyświetli się formularz. Jednorazowe wypełnienie formularza odsłoni ceny wszystkich projektów.
Prace pod klucz:
Po kliknięciu w „Zobacz cenę” wyświetli się formularz. Jednorazowe wypełnienie formularza odsłoni ceny wszystkich projektów.
Prace pod klucz z ogrodem:
Po kliknięciu w „Zobacz cenę” wyświetli się formularz. Jednorazowe wypełnienie formularza odsłoni ceny wszystkich projektów.
Po kliknięciu w „Zamów gotową wycenę” i wypełnieniu formularza mogą Państwo pobrać ofertę na e-mail.
Szczegółowa wycena budowy domu
Dostosuj wycenę projektu Carmen Magdalena Optima piętorwy do własnych potrzeb i otrzymaj spersonalizowaną, darmową wycenę.
Skonfiguruj wycenę
Promocja, projekt w cenie budowy domu
Szczegóły:
Projekt oraz pozwolenie na budowę przy budowie domu z New-House
, aby porównać projekty
Szczegółowe dane projektu

Skorzystaj z formularza i otrzymaj w 5 minut szczegółową i bezpłatną wycenę budowy domu na podstawie wybranego projektu.

Proszę podaj numer telefonu

Proszę zaznaczyć wymagane zgody
Wyrażam zgodę na wykorzystywanie przez spółkę New-House Robert Skulimowski Sp.k. z siedzibą w Warszawie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących dla celów marketingu bezpośredniego, tj. w szczególności na przesyłanie mi informacji za pomocą telefonu i wiadomości sms.*
Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez spółkę New-House Robert Skulimowski Sp.k. z siedzibą w Warszawie skierowanej do mnie informacji handlowej za pomocą środków komunikacji elektronicznej, w szczególności za pomocą poczty elektronicznej i w tym celu udostępniam swój adres poczty elektronicznej*

Zleć nam również

Koszty budowy w różnych etapach:

Etap budowy:
Cena całkowita brutto
Stan surowy
Prace deweloperskie
Prace pod klucz
Zagospodarowanie terenu + ogród
Stan deweloperski
Stan pod klucz
Prace pod klucz z ogrodem

Najważniejsze parametry projektu:

Nazwa projektu: Dom przy Kwiatowej
Nazwa Pracowni: Galeria domów
Rodzaj domu: parterowy
Garaż: jednostanowiskowy

Opis domu Dom przy Kwiatowej

Projekt „Dom przy Kwiatowej” to gotowy projekt domu jednorodzinnego, który powstał z myślą o osobach planujących budowę w systemie murowanym. Jest to dom parterowy, zatem poruszanie się po nim będzie bardzo wygodne ze względu na to, że wszystkie pomieszczenia znajdują się na tej samej konsygnacji. Będzie to praktyczne w przypadku osób starszych jak również rodzin z małymi dziećmi. W projekcie nie mogło zabraknąć garażu jednostanowiskowego, który został uwzględniony w bryle budynku. Projekt posiada typową formę, co ułatwi proces budowy. Konstrukcja budynku została przykryta dachem kopertowym o kącie nachylenia 30 stopni, dzięki czemu dom ładnie się prezentuje. W projekcie „Dom przy Kwiatowej” warto zwrócić uwagę na ciekawie prezentującą się strefę dzienną. Pokój dzienny jest bardzo przestronny, jego powierzchnia wynosi 37,3 m2 i został częściowo połączony z kuchnią. W centralnym punkcie pokoju dziennego został umiejscowiony kominek, który nadaje wnętrzu niepowtarzalnego klimatu. Część kuchenna ma powierzchnię 18,3 m2. Strefa sypialniana uwzględnia trzy sypialnie, rodzinną łazienkę oraz garderobę. Przewidziano również osobne WC, które z pewnością sprawdzi się podczas wizyty gości. Z wiatrołapu można przejść do garażu a następnie do kotłowni. „Dom przy Kwiatowej” przeznaczony jest do zrealizowania na działce o minimalnych wymiarach 24,25 m x 24,25 m.

Portfolio

Oblicz swoją zdolność kredytową
Zbuduj dom z New-HouseZobacz nasze referencje
Z bloga New-HouseBudowa domu krok po kroku

Podobne projekty

Dom na parkowej 2
Wyświetl cenę
110m2
parterowy
Dom na parkowej 4 (odbicie lustrzane)
Wyświetl cenę
109m2
parterowy
Dom na parkowej 4
Wyświetl cenę
109m2
parterowy

Kategorie projektu:

Wybierz projekt z gotową wyceną budowy domu

Wystarczy nam, że wypełnicie Państwo poniższe kryteria, a w ciągu kilku sekund wyświetlą się projekty spełniające zadane założenia
Filtruj wyniki wyszukiwania
Minimalna powierzchnia użytkowa domu: 140 m2
Maksymalna powierzchnia użytkowa domu: 230 m2
Maksymalna cena: 1867000