Dziękujemy, Twoja wycena jest w trakcie realizacji.
W ciągu 5 minut otrzymasz ją na podany adres e-mail.

Powrót do wyników
Nazwa projektu

Dom przy Szczęśliwej

Powierzchnia użytkowa

119 m2

Koszt budowy domu (PLN brutto):
Prace deweloperskie:
Po kliknięciu w „Zobacz cenę” wyświetli się formularz. Jednorazowe wypełnienie formularza odsłoni ceny wszystkich projektów.
Prace pod klucz:
Po kliknięciu w „Zobacz cenę” wyświetli się formularz. Jednorazowe wypełnienie formularza odsłoni ceny wszystkich projektów.
Prace pod klucz z ogrodem:
Po kliknięciu w „Zobacz cenę” wyświetli się formularz. Jednorazowe wypełnienie formularza odsłoni ceny wszystkich projektów.
Po kliknięciu w „Zamów gotową wycenę” i wypełnieniu formularza mogą Państwo pobrać ofertę na e-mail.
Szczegółowa wycena budowy domu
Dostosuj wycenę projektu Carmen Magdalena Optima piętorwy do własnych potrzeb i otrzymaj spersonalizowaną, darmową wycenę.
Skonfiguruj wycenę
Promocja, projekt w cenie budowy domu
Szczegóły:
Projekt oraz pozwolenie na budowę przy budowie domu z New-House
, aby porównać projekty
Szczegółowe dane projektu

Skorzystaj z formularza i otrzymaj w 5 minut szczegółową i bezpłatną wycenę budowy domu na podstawie wybranego projektu.

Proszę podaj numer telefonu

Proszę zaznaczyć wymagane zgody
Wyrażam zgodę na wykorzystywanie przez spółkę New-House Robert Skulimowski Sp.k. z siedzibą w Warszawie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących dla celów marketingu bezpośredniego, tj. w szczególności na przesyłanie mi informacji za pomocą telefonu i wiadomości sms.*
Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez spółkę New-House Robert Skulimowski Sp.k. z siedzibą w Warszawie skierowanej do mnie informacji handlowej za pomocą środków komunikacji elektronicznej, w szczególności za pomocą poczty elektronicznej i w tym celu udostępniam swój adres poczty elektronicznej*

Zleć nam również

Koszty budowy w różnych etapach:

Etap budowy:
Cena całkowita brutto
Stan surowy
Prace deweloperskie
Prace pod klucz
Zagospodarowanie terenu + ogród
Stan deweloperski
Stan pod klucz
Prace pod klucz z ogrodem

Najważniejsze parametry projektu:

Nazwa projektu: Dom przy Szczęśliwej
Nazwa Pracowni: Galeria domów
Rodzaj domu: parterowy
Garaż: jednostanowiskowy

Opis domu Dom przy Szczęśliwej

„Dom przy Szczęśliwej” to gotowy projekt domu parterowego, który jest przeznaczony do zrealizowania w zabudowie wolnostojącej na średniej szerokości działce. Konstrukcja budynku jest prosta, gdyż powstała na planie kwadratu. Dom został zwieńczony dachem kopertowym o kącie nachylenia 30 stopni. Atutem domów parterowych jest komfortowe poruszanie się po nich, gdyż wszystkie pomieszczenia znajdują się na tej samej kondygnacji. Będzie to praktyczny przede wszystkim w przypadku osób starszych oraz rodzin z małymi dziećmi. Powierzchnia użytkowa domu wynosi 119,2 m2 a powierzchnia zabudowy 204,2 m2. Architekt uwzględnił w tym projekcie garaż jednostanowiskowy w bryle budynku. Po wejściu do domu znajdziemy się w wiatrołapie z którego przechodzimy do holu. Po prawej stronie mamy kotłownię przez którą przejdziemy do garażu. Następnie jest część sypialniana obejmująca trzy sypialnie i rodzinną łazienkę. Z holu mamy również dostępną garderobę w której można zostawić okrycia wierzchnie oraz dodatkowe WC, które sprawdzi się podczas wizyty gości. Po przeciwnej stronie strefy sypialnianej jest strefa dzienna, która obejmuje pokój dzienny i zamkniętą kuchnię. Pokój dzienny jest bardzo ustawny a w jego centralnym punkcie architekt umiejscowił kominek. W zamkniętej kuchni zapachy unoszące się w trakcie gotowania nie będą rozprzestrzeniały się do reszty pomieszczeń. W kuchni uwzględniono również praktyczną spiżarnię, która da domownikom więcej miejsca do przechowywania żywności. Projekt „Dom przy Szczęśliwej” to dom, który spełni wymagania 2-4 osobowej rodziny. Zalecaną technologią realizacji jest technologia murowana, która zapewni trwałość konstrukcji na długie lata. Zapraszamy do wybudowania tego domu z firmą New-House.

Portfolio

Oblicz swoją zdolność kredytową
Zbuduj dom z New-HouseZobacz nasze referencje
Z bloga New-HouseBudowa domu krok po kroku

Podobne projekty

Afrodyta
Wyświetl cenę
116m2
parterowy
Zx100
Wyświetl cenę
121m2
parterowy
Ariel 2 (odbicie lustrzane)
Wyświetl cenę
107m2
parterowy

Kategorie projektu:

Wybierz projekt z gotową wyceną budowy domu

Wystarczy nam, że wypełnicie Państwo poniższe kryteria, a w ciągu kilku sekund wyświetlą się projekty spełniające zadane założenia
Filtruj wyniki wyszukiwania
Minimalna powierzchnia użytkowa domu: 140 m2
Maksymalna powierzchnia użytkowa domu: 230 m2
Maksymalna cena: 1867000