Dziękujemy, Twoja wycena jest w trakcie realizacji.
W ciągu 5 minut otrzymasz ją na podany adres e-mail.

Powrót do wyników
Nazwa projektu

Dom przy Leśnej

Powierzchnia użytkowa

154 m2

Koszt budowy domu (PLN brutto):
Prace deweloperskie:
Po kliknięciu w „Zobacz cenę” wyświetli się formularz. Jednorazowe wypełnienie formularza odsłoni ceny wszystkich projektów.
Prace pod klucz:
Po kliknięciu w „Zobacz cenę” wyświetli się formularz. Jednorazowe wypełnienie formularza odsłoni ceny wszystkich projektów.
Prace pod klucz z ogrodem:
Po kliknięciu w „Zobacz cenę” wyświetli się formularz. Jednorazowe wypełnienie formularza odsłoni ceny wszystkich projektów.
Po kliknięciu w „Zamów gotową wycenę” i wypełnieniu formularza mogą Państwo pobrać ofertę na e-mail.
Szczegółowa wycena budowy domu
Dostosuj wycenę projektu Carmen Magdalena Optima piętorwy do własnych potrzeb i otrzymaj spersonalizowaną, darmową wycenę.
Skonfiguruj wycenę
Promocja, projekt w cenie budowy domu
Szczegóły:
Projekt oraz pozwolenie na budowę przy budowie domu z New-House
, aby porównać projekty
Szczegółowe dane projektu

Skorzystaj z formularza i otrzymaj w 5 minut szczegółową i bezpłatną wycenę budowy domu na podstawie wybranego projektu.

Proszę podaj numer telefonu

Proszę zaznaczyć wymagane zgody
Wyrażam zgodę na wykorzystywanie przez spółkę New-House Robert Skulimowski Sp.k. z siedzibą w Warszawie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących dla celów marketingu bezpośredniego, tj. w szczególności na przesyłanie mi informacji za pomocą telefonu i wiadomości sms.*
Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez spółkę New-House Robert Skulimowski Sp.k. z siedzibą w Warszawie skierowanej do mnie informacji handlowej za pomocą środków komunikacji elektronicznej, w szczególności za pomocą poczty elektronicznej i w tym celu udostępniam swój adres poczty elektronicznej*

Zleć nam również

Koszty budowy w różnych etapach:

Etap budowy:
Cena całkowita brutto
Stan surowy
Prace deweloperskie
Prace pod klucz
Zagospodarowanie terenu + ogród
Stan deweloperski
Stan pod klucz
Prace pod klucz z ogrodem

Najważniejsze parametry projektu:

Nazwa projektu: Dom przy Leśnej
Nazwa Pracowni: Galeria domów
Rodzaj domu: z poddaszem
Garaż: jednostanowiskowy

Opis domu Dom przy Leśnej

Gotowy projekt domu jednorodzinnego „Dom przy Leśnej” to projekt domu parterowego z poddaszem użytkowym. Spełni wymagania 5-7 osobowej rodziny ceniącej proste i klasyczne rozwiązania. Projekt charakteryzuje się prostą bryłę, co sprawia, że jego realizacja będzie łatwa i nie pochłonie wielu środków finansowych. Konstrukcja budynku została przykryta dachem dwuspadowym o kącie nachylenia 38 stopni. Projekt przeznaczony jest do zrealizowania na średniej szerokości działce, pozwalającej na budowę domu w zabudowie wolnostojącej. Mamy w nim wyraźny podział stref na strefę dzienną na parterze oraz strefę sypialnianą na poddaszu. „Dom przy Leśnej” uwzględnia garaż jednostanowiskowy w bryle budynku. Sercem domu jest duży pokój dzienny o powierzchni 30 m2 z kominkiem w jego centralnym punkcie. Z pokoju dziennego można wyjść na taras, który łączy dom z ogrodem. Kuchnia w tym projekcie jest zamknięta, co będzie praktycznym rozwiązaniem w przypadku rodzin z małymi dziećmi, które nie będą miały dostępu do gotujących się potraw. W kuchni zmieści się duży stół jadalniany. Na tej kondygnacji architekt uwzględnił również dodatkowy pokój, który można przeznaczyć na pokój gościnny lub gabinet oraz łazienkę. Z wiatrołapu możemy przejść do kotłowni oraz garażu. Na poddaszu mamy strefę sypialnianą uwzględniającą cztery przestronne pokoje i rodzinną łazienkę z wanną i prysznicem. W projekcie „Dom przy Leśnej” kalenica jest skierowana prostopadle do drogi, co może mieć wpływ na wybór projektu gdy wymagają tego warunki zabudowy. Zapraszamy do zrealizowania tego projektu z firmą New-House.

Portfolio

Oblicz swoją zdolność kredytową
Zbuduj dom z New-HouseZobacz nasze referencje
Z bloga New-HouseBudowa domu krok po kroku

Podobne projekty

Dom przy Cyprysowej 10 (odbicie lustrzane)
Wyświetl cenę
130m2
z poddaszem
Dom przy Cyprysowej 10
Wyświetl cenę
130m2
z poddaszem
Dom na parkowej 3
Wyświetl cenę
109m2
z poddaszem

Kategorie projektu:

Wybierz projekt z gotową wyceną budowy domu

Wystarczy nam, że wypełnicie Państwo poniższe kryteria, a w ciągu kilku sekund wyświetlą się projekty spełniające zadane założenia
Filtruj wyniki wyszukiwania
Minimalna powierzchnia użytkowa domu: 140 m2
Maksymalna powierzchnia użytkowa domu: 230 m2
Maksymalna cena: 1867000