Dziękujemy, Twoja wycena jest w trakcie realizacji.
W ciągu 5 minut otrzymasz ją na podany adres e-mail.

Powrót do wyników
Nazwa projektu

Dom przy Orzechowej

Powierzchnia użytkowa

112 m2

Koszt budowy domu (PLN brutto):
Prace deweloperskie:
Po kliknięciu w „Zobacz cenę” wyświetli się formularz. Jednorazowe wypełnienie formularza odsłoni ceny wszystkich projektów.
Prace pod klucz:
Po kliknięciu w „Zobacz cenę” wyświetli się formularz. Jednorazowe wypełnienie formularza odsłoni ceny wszystkich projektów.
Prace pod klucz z ogrodem:
Po kliknięciu w „Zobacz cenę” wyświetli się formularz. Jednorazowe wypełnienie formularza odsłoni ceny wszystkich projektów.
Po kliknięciu w „Zamów gotową wycenę” i wypełnieniu formularza mogą Państwo pobrać ofertę na e-mail.
Szczegółowa wycena budowy domu
Dostosuj wycenę projektu Carmen Magdalena Optima piętorwy do własnych potrzeb i otrzymaj spersonalizowaną, darmową wycenę.
Skonfiguruj wycenę
Szczegóły:
, aby porównać projekty
Szczegółowe dane projektu

Skorzystaj z formularza i otrzymaj w 5 minut szczegółową i bezpłatną wycenę budowy domu na podstawie wybranego projektu.

Proszę podaj numer telefonu

Proszę zaznaczyć wymagane zgody
Wyrażam zgodę na wykorzystywanie przez spółkę New-House Robert Skulimowski Sp.k. z siedzibą w Warszawie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących dla celów marketingu bezpośredniego, tj. w szczególności na przesyłanie mi informacji za pomocą telefonu i wiadomości sms.*
Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez spółkę New-House Robert Skulimowski Sp.k. z siedzibą w Warszawie skierowanej do mnie informacji handlowej za pomocą środków komunikacji elektronicznej, w szczególności za pomocą poczty elektronicznej i w tym celu udostępniam swój adres poczty elektronicznej*

Zleć nam również

Koszty budowy w różnych etapach:

Etap budowy:
Cena całkowita brutto
Stan surowy
Prace deweloperskie
Prace pod klucz
Zagospodarowanie terenu + ogród
Stan deweloperski
Stan pod klucz
Prace pod klucz z ogrodem

Najważniejsze parametry projektu:

Nazwa projektu: Dom przy Orzechowej
Nazwa Pracowni: Galeria domów
Rodzaj domu: parterowy
Garaż: bez garazu

Opis domu Dom przy Orzechowej

„Dom przy Orzechowej” to gotowy projekt domu jednorodzinnego. Jest to dom parterowy charakteryzujący się typową bryłą, która znacznie ułatwi proces jego realizacji. Został przykryty dachem kopertowym o kącie nachylenia 30 stopni. Przeznaczony jest do zrealizowania w zabudowie wolnostojącej na działce o minimalnych wymiarach 20,7 m x 19,25 m. Po wejściu do domu znajdziemy się w wiatrołapie. Po jego lewej stronie mamy kotłownię. Za kotłownią architekt uwzględnił dodatkowe WC do którego mamy dostęp z holu. Dodatkowe WC z pewnością sprawdzi się w trakcie wizyty gości. Następnie mamy ciekawie prezentująca się strefę dzienną, która uwzględnia pokój dzienny oraz kuchnię z jadalnią. W centralnym punkcie pokoju dziennego architekt uwzględnił kominek, który sprawi, że wnętrze będzie jeszcze bardziej przytulne. Strefa sypialniana uwzględnia trzy przestronne sypialnie i rodzinną łazienkę. Powierzchnia użytkowa domu wynosi 112,3 m2, natomiast powierzchnia zabudowy 145,3 m2. Projekt „Dom przy Orzechowej” powstał z myślą o 2-4 osobowej rodzinie. Jego wygląd zewnętrzny nawiązuje do stylu tradycyjnego co sprawia, że będzie ciekawą propozycją dla osób ceniących proste i klasyczne rozwiązania. Zaleca przez architekta technologia murowana zapewni trwałość konstrukcji na długie lata. Zapraszamy do realizacji tego projektu z firmą New-House.

Portfolio

Oblicz swoją zdolność kredytową
Zbuduj dom z New-HouseZobacz nasze referencje
Z bloga New-HouseBudowa domu krok po kroku

Podobne projekty

E-112
Wyświetl cenę
123m2
parterowy
Anabela ENERGO PLUS (odbicie lustrzane)
Wyświetl cenę
81m2
parterowy
Pelikan V
Wyświetl cenę
100m2
parterowy

Kategorie projektu:

Wybierz projekt z gotową wyceną budowy domu

Wystarczy nam, że wypełnicie Państwo poniższe kryteria, a w ciągu kilku sekund wyświetlą się projekty spełniające zadane założenia
Filtruj wyniki wyszukiwania
Minimalna powierzchnia użytkowa domu: 140 m2
Maksymalna powierzchnia użytkowa domu: 230 m2
Maksymalna cena: 1867000