Dziękujemy, Twoja wycena jest w trakcie realizacji.
W ciągu 5 minut otrzymasz ją na podany adres e-mail.

Powrót do wyników
Nazwa projektu

Dom przy Dębowej

Powierzchnia użytkowa

132 m2

Koszt budowy domu (PLN brutto):
Prace deweloperskie:
Po kliknięciu w „Zobacz cenę” wyświetli się formularz. Jednorazowe wypełnienie formularza odsłoni ceny wszystkich projektów.
Prace pod klucz:
Po kliknięciu w „Zobacz cenę” wyświetli się formularz. Jednorazowe wypełnienie formularza odsłoni ceny wszystkich projektów.
Prace pod klucz z ogrodem:
Po kliknięciu w „Zobacz cenę” wyświetli się formularz. Jednorazowe wypełnienie formularza odsłoni ceny wszystkich projektów.
Po kliknięciu w „Zamów gotową wycenę” i wypełnieniu formularza mogą Państwo pobrać ofertę na e-mail.
Szczegółowa wycena budowy domu
Dostosuj wycenę projektu Carmen Magdalena Optima piętorwy do własnych potrzeb i otrzymaj spersonalizowaną, darmową wycenę.
Skonfiguruj wycenę
Szczegóły:
, aby porównać projekty
Szczegółowe dane projektu

Skorzystaj z formularza i otrzymaj w 5 minut szczegółową i bezpłatną wycenę budowy domu na podstawie wybranego projektu.

Proszę podaj numer telefonu

Proszę zaznaczyć wymagane zgody
Wyrażam zgodę na wykorzystywanie przez spółkę New-House Robert Skulimowski Sp.k. z siedzibą w Warszawie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących dla celów marketingu bezpośredniego, tj. w szczególności na przesyłanie mi informacji za pomocą telefonu i wiadomości sms.*
Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez spółkę New-House Robert Skulimowski Sp.k. z siedzibą w Warszawie skierowanej do mnie informacji handlowej za pomocą środków komunikacji elektronicznej, w szczególności za pomocą poczty elektronicznej i w tym celu udostępniam swój adres poczty elektronicznej*

Zleć nam również

Koszty budowy w różnych etapach:

Etap budowy:
Cena całkowita brutto
Stan surowy
Prace deweloperskie
Prace pod klucz
Zagospodarowanie terenu + ogród
Stan deweloperski
Stan pod klucz
Prace pod klucz z ogrodem

Najważniejsze parametry projektu:

Nazwa projektu: Dom przy Dębowej
Nazwa Pracowni: Galeria domów
Rodzaj domu: parterowy
Garaż: jednostanowiskowy

Opis domu Dom przy Dębowej

Gotowy projekt domu jednorodzinnego „Dom przy Dębowej” to projekt domu parterowego o powierzchni użytkowej 132,4 m2, powierzchni zabudowy 248,5 m2, kubaturze 780 m3 i kącie nachylenia dachu 30 stopni. Architekt uwzględnił w nim garaż jednostanowiskowy, który został połączony z domem pomieszczeniem gospodarczym. Wygląd zewnętrzny domu nawiązuje do stylu dworkowego. Bryła budynku powstała na planie prostokąta, dzięki czemu jego realizacja będzie łatwa. „Dom przy Dębowej” został przykryty solidnym dachem kopertowym, który nadaje budynkowi charakteru i podnosi jego walory estetyczne. Projekt przeznaczony jest do zrealizowania na działce o minimalnych wymiarach 29,35 m x 20,7 m w zabudowie wolnostojącej. Poruszanie się po tym domu będzie bardzo komfortowe ze względu na to, że wszystkie pomieszczenia znajdują się na tej samej kondygnacji. Po wejściu do domu znajdujemy się w wiatrołapie po którego lewej stronie mamy kotłownię. Pokój dzienny łączy się z hole tworząc otwartą, dobrze doświetloną przestrzeń. Architekt uwzględnił w projekcie zamkniętą kuchnię, dzięki temu zapachy unoszące się w trakcie gotowania nie będą rozprzestrzeniały się do innych pomieszczeń. Na tej kondygnacji mamy również cztery pokoje w tym jeden z własną garderobą, dwie łazienki oraz pomieszczenie gospodarcze, które pomoże domownikom w utrzymaniu porządku. Umiejscowiony przy domu taras będzie idealnym miejscem do organizowania spotkań w gronie najbliższych. W projekcie „Dom przy Dębowej” kalenica jest skierowana równolegle do drogi. Dom spełni wymagania 4-6 osobowej rodziny.

Portfolio

Oblicz swoją zdolność kredytową
Zbuduj dom z New-HouseZobacz nasze referencje
Z bloga New-HouseBudowa domu krok po kroku

Podobne projekty

Dom na parkowej
Wyświetl cenę
122m2
parterowy
Dom na parkowej 2
Wyświetl cenę
110m2
parterowy
Dom na parkowej 5
Wyświetl cenę
109m2
parterowy

Kategorie projektu:

Wybierz projekt z gotową wyceną budowy domu

Wystarczy nam, że wypełnicie Państwo poniższe kryteria, a w ciągu kilku sekund wyświetlą się projekty spełniające zadane założenia
Filtruj wyniki wyszukiwania
Minimalna powierzchnia użytkowa domu: 140 m2
Maksymalna powierzchnia użytkowa domu: 230 m2
Maksymalna cena: 1867000