Dziękujemy, Twoja wycena jest w trakcie realizacji.
W ciągu 5 minut otrzymasz ją na podany adres e-mail.

Powrót do wyników
Nazwa projektu

Dom przy Altanowej

Powierzchnia użytkowa

87 m2

Koszt budowy domu (PLN brutto):
Prace deweloperskie:
Po kliknięciu w „Zobacz cenę” wyświetli się formularz. Jednorazowe wypełnienie formularza odsłoni ceny wszystkich projektów.
Prace pod klucz:
Po kliknięciu w „Zobacz cenę” wyświetli się formularz. Jednorazowe wypełnienie formularza odsłoni ceny wszystkich projektów.
Prace pod klucz z ogrodem:
Po kliknięciu w „Zobacz cenę” wyświetli się formularz. Jednorazowe wypełnienie formularza odsłoni ceny wszystkich projektów.
Po kliknięciu w „Zamów gotową wycenę” i wypełnieniu formularza mogą Państwo pobrać ofertę na e-mail.
Szczegółowa wycena budowy domu
Dostosuj wycenę projektu Carmen Magdalena Optima piętorwy do własnych potrzeb i otrzymaj spersonalizowaną, darmową wycenę.
Skonfiguruj wycenę
Szczegóły:
, aby porównać projekty
Szczegółowe dane projektu

Skorzystaj z formularza i otrzymaj w 5 minut szczegółową i bezpłatną wycenę budowy domu na podstawie wybranego projektu.

Proszę podaj numer telefonu

Proszę zaznaczyć wymagane zgody
Wyrażam zgodę na wykorzystywanie przez spółkę New-House Robert Skulimowski Sp.k. z siedzibą w Warszawie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących dla celów marketingu bezpośredniego, tj. w szczególności na przesyłanie mi informacji za pomocą telefonu i wiadomości sms.*
Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez spółkę New-House Robert Skulimowski Sp.k. z siedzibą w Warszawie skierowanej do mnie informacji handlowej za pomocą środków komunikacji elektronicznej, w szczególności za pomocą poczty elektronicznej i w tym celu udostępniam swój adres poczty elektronicznej*

Zleć nam również

Koszty budowy w różnych etapach:

Etap budowy:
Cena całkowita brutto
Stan surowy
Prace deweloperskie
Prace pod klucz
Zagospodarowanie terenu + ogród
Stan deweloperski
Stan pod klucz
Prace pod klucz z ogrodem

Najważniejsze parametry projektu:

Nazwa projektu: Dom przy Altanowej
Nazwa Pracowni: Galeria domów
Rodzaj domu: parterowy
Garaż: jednostanowiskowy

Opis domu Dom przy Altanowej

„Dom przy Altanowej” to gotowy projekt niewielkiego domu parterowego o powierzchni użytkowej 87,7 m2. Dom zapewni komfort 2-4 osobowej rodzinie. Poruszanie się po nim będzie bardzo komfortowego ze względu na to, że wszystkie pomieszczenia znajdują się na tej samej kondygnacji. Będzie to praktyczne w przypadku osób starszych oraz rodzin z małymi dziećmi. Projekt posiada typową formę i został przykryty dachem kopertowym o kącie nachylenia 30 stopni. Architekt uwzględnił w nim garaż jednostanowiskowy w linii budynku. Po wejściu do domu znajdziemy się w przestronnym wiatrołapie w którym mamy miejsce na szafę. Po lewej stronie mamy drzwi prowadzące do garażu a przez garaż możemy przejść do kotłowni. Z wiatrołapu przechodzimy do holu. Z holu mamy dostępną część sypialnianą obejmującą dwie sypialnie. Strefa dzienna projektu „Dom przy Altanowej’ obejmuje przestronny pokój dzienny oraz zamkniętą kuchnię. W pokoju dziennym architekt uwzględnił kominek, który sprawi, że wnętrze będzie jeszcze bardziej przytulne. Możemy również z niego wyjść na taras, który łączy dom z ogrodem i który będzie idealnym miejscem do relaksu w ciepłe dni. Kuchnia jest bardzo funkcjonalna, gdyż posiada dużo tzw. blatu roboczego. Projekt „Dom przy Altanowej” swoim wyglądem zewnętrznym nawiązuje do stylu tradycyjnego, dlatego będzie ciekawą propozycją dla rodzin ceniących proste i klasyczne rozwiązania. Przeznaczony jest do zrealizowania na działce o minimalnych wymiarach 19,55 m x 20,5 m.

Portfolio

Oblicz swoją zdolność kredytową
Zbuduj dom z New-HouseZobacz nasze referencje
Z bloga New-HouseBudowa domu krok po kroku

Podobne projekty

Ariel 2
Wyświetl cenę
107m2
parterowy
E-112
Wyświetl cenę
123m2
parterowy
Pelikan V
Wyświetl cenę
100m2
parterowy

Kategorie projektu:

Wybierz projekt z gotową wyceną budowy domu

Wystarczy nam, że wypełnicie Państwo poniższe kryteria, a w ciągu kilku sekund wyświetlą się projekty spełniające zadane założenia
Filtruj wyniki wyszukiwania
Minimalna powierzchnia użytkowa domu: 140 m2
Maksymalna powierzchnia użytkowa domu: 230 m2
Maksymalna cena: 1867000