Dziękujemy, Twoja wycena jest w trakcie realizacji.
W ciągu 5 minut otrzymasz ją na podany adres e-mail.

Powrót do wyników
Nazwa projektu

HomeKONCEPT-30

Powierzchnia użytkowa

247 m2

budowa domu HomeKONCEPT-30 - New-House
Koszt budowy domu (PLN brutto):
Prace deweloperskie:
Po kliknięciu w „Zobacz cenę” wyświetli się formularz. Jednorazowe wypełnienie formularza odsłoni ceny wszystkich projektów.
Prace pod klucz:
Po kliknięciu w „Zobacz cenę” wyświetli się formularz. Jednorazowe wypełnienie formularza odsłoni ceny wszystkich projektów.
Prace pod klucz z ogrodem:
Po kliknięciu w „Zobacz cenę” wyświetli się formularz. Jednorazowe wypełnienie formularza odsłoni ceny wszystkich projektów.
Po kliknięciu w „Zamów gotową wycenę” i wypełnieniu formularza mogą Państwo pobrać ofertę na e-mail.
Szczegółowa wycena budowy domu
Dostosuj wycenę projektu Carmen Magdalena Optima piętorwy do własnych potrzeb i otrzymaj spersonalizowaną, darmową wycenę.
Skonfiguruj wycenę
Promocja, projekt w cenie budowy domu
Szczegóły:
Wybrany projekt przy budowie domu z New-House
, aby porównać projekty
Szczegółowe dane projektu

Skorzystaj z formularza i otrzymaj w 5 minut szczegółową i bezpłatną wycenę budowy domu na podstawie wybranego projektu.

Proszę podaj numer telefonu

Proszę zaznaczyć wymagane zgody
Wyrażam zgodę na wykorzystywanie przez spółkę New-House Robert Skulimowski Sp.k. z siedzibą w Warszawie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących dla celów marketingu bezpośredniego, tj. w szczególności na przesyłanie mi informacji za pomocą telefonu i wiadomości sms.*
Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez spółkę New-House Robert Skulimowski Sp.k. z siedzibą w Warszawie skierowanej do mnie informacji handlowej za pomocą środków komunikacji elektronicznej, w szczególności za pomocą poczty elektronicznej i w tym celu udostępniam swój adres poczty elektronicznej*

Zleć nam również

Koszty budowy w różnych etapach:

Etap budowy:
Cena całkowita brutto
Stan surowy
Prace deweloperskie
Prace pod klucz
Zagospodarowanie terenu + ogród
Stan deweloperski
Stan pod klucz
Prace pod klucz z ogrodem

Najważniejsze parametry projektu:

Nazwa projektu: HomeKONCEPT-30
Nazwa Pracowni: HomeKONCEPT
Rodzaj domu: piętrowy
Garaż: podwójny

Opis domu HomeKONCEPT-30

„ Homekoncept-30 ” to gotowy projekt domu parterowego z użytkowym poddaszem o nowoczesnej architekturze, który cechuje funkcjonalne wnętrze. Unikatowe balkony przechodzące dookoła budynku nadają szyku i elegancji. Idealnie dobrane wykończenie elewacji w tonacji bieli i szarości w połączeniu z ciemną stolarką tworzą modernistyczny charakter. Duże przeszklenia od strony ogrodu otwierają budynek na ogród a jednocześnie nadają lekkości bryle. W tej nietuzinkowej bryle zaprojektowano bardzo komfortowe i funkcjonalne pomieszczenia. Na parterze znajduje się salon połączony z jadalnią oraz kuchnią. Dodatkowo jest również gabinet lub pokój dla gości. Wbudowano również garaż dwustanowiskowy nad którym jest piękny, przestronny taras z atrakcyjną pergolą, która ozdabia cały dom. Na poddaszu znajdują się cztery sypialnie, duża łazienka i garderoba. Kotłownia zaś z pewnością posłuży chociażby do przygotowania ciepłej wody użytkowej.

 

Projekt domu „Homekoncept-30 ” to bezdyskusyjnie bardzo przemyślany projekt o wyróżniającym się wyglądzie. Beton elewacyjny połączony z tynkiem cechuje wyjątkowy charakter. Dużym atutem są przeszklenia rozciągnięte na dwie kondygnacje, które doskonale doświetlają wnętrze. Przeznaczony dla Inwestorów, którzy chcieliby mieszkać w wyjątkowym domu z charakterem a jednocześnie czuć komfort i przestrzeń. Nasza firma budowlana zaprasza do kontaktu celem wyceny kosztów budowy tego pięknego, gotowego projektu.

 

Projekt domu HomeKONCEPT-30 sugeruje wykorzystanie ogrzewania gazowego - piec kondensacyjny. Ogrzewanie podłogowe znajduje się w salonie, kuchni, jadalni, wiatrołapie, garderobach, łazienkach, pralni, części komunikacyjnej i pomieszczeniu rekreacyjnym. Natomiast tradycyjne grzejniki znajdują się w pozostałych pomieszczeniach. Wentylacja mechaniczna z rekuperacją uświetnia całość.

 

Rzuty projektu domu HomeKONCEPT 30

 

Rzut parteru - 186,26 m²

 

1. Wiatrołap 5,17 m²

2. Garderoba 5,85 m²

3. Łazienka 6 m²

4. Spiżarnia 4,65 m²

5. Kuchnia 14,19 m²

6. Jadalnia 23,58 m²

7. Pokój dzienny 34,06 m²

8. Pokój 15,36 m²

9. Kotłownia + pomieszczenie gospodarcze 7,02 m²

10. Korytarz 15,84 m²

11. Pom. gospodarcze 13,23 m²

12. Garaż dwustanowiskowy 41,31 m²

13. Taras (90,60 m²)

 

Razem rzut parteru 186,26 m²

 

Rzut 1 piętra - 102,19 m²

 

1. Korytarz 15,37 m²

2. Łazienka 14,24 m²

3. Pokój 17,84 m²

4. Pokój 15,42 m²

5. Pokój 15,32 m²

6. Łazienka 3,26 m²

7. Pokój 12,75 m²

8. Garderoba 7,99 m²

9. Taras (91,75 m²)

 

Razem rzut 1 piętra 102,19 m²

 

Projekt domu HomeKoncept-30 – realizacja z New-House

 

Chcąc zrealizować projekt domu HomeKoncept-30, warto zdecydować się na współpracę z firmą New-House. Działamy na rynku od 1991 roku, wybudowaliśmy ponad tysiąc pięćset domów jednorodzinnych. Niezmiennie cieszymy się wysokim zaufaniem inwestorów. Realizacje wykonujemy kompleksowo i zapewniamy aż dziesięć lat gwarancji jakości. Z chęcią przedstawimy Państwu szczegółowy kosztorys inwestorski, jak i projekt techniczny. Informujemy, że przewidujemy adaptację projektu, o ile będzie taka potrzeba (zmiany funkcji pomieszczeń, modyfikacje wielkości, ilości i kształtu otworów okiennych i drzwiowych, zmiana materiałów elewacyjnych, użycie innych materiałów na elementy konstrukcyjne budynku (ściany, stropy) przy zachowaniu niezbędnych parametrów wytrzymałości i parametrów przenikania ciepła budynku i elewacji, wprowadzenie częściowego lub całkowitego podpiwniczenia budynku, zmiana kąta nachylenia, kształtu i konstrukcji dachu, zmiana sposobu ogrzewania (np. ogrzewanie gazowe) i prowadzenia instalacji CO, zmiany instalacji wodno-kanalizacyjnej, gazowej, oraz elektrycznej (zachowując obowiązujące normy, zgodnie z prawem budowlanym). Warto nam zaufać! Realizacja zamówionego projektu domu przebiegnie bezproblemowo.

Portfolio

Oblicz swoją zdolność kredytową
Zbuduj dom z New-HouseZobacz nasze referencje
Z bloga New-HouseBudowa domu krok po kroku

Podobne projekty

Dom z widokiem 3 wariant B
Wyświetl cenę
211m2
piętrowy
Dom z widokiem 3 wariant B (odbicie lustrzane)
Wyświetl cenę
211m2
piętrowy
HomeKONCEPT-41 (odbicie lustrzane)
Wyświetl cenę
219m2
piętrowy

Kategorie projektu:

Wybierz projekt z gotową wyceną budowy domu

Wystarczy nam, że wypełnicie Państwo poniższe kryteria, a w ciągu kilku sekund wyświetlą się projekty spełniające zadane założenia
Filtruj wyniki wyszukiwania
Minimalna powierzchnia użytkowa domu: 140 m2
Maksymalna powierzchnia użytkowa domu: 230 m2
Maksymalna cena: 1867000