Dziękujemy, Twoja wycena jest w trakcie realizacji.
W ciągu 5 minut otrzymasz ją na podany adres e-mail.

Powrót do wyników
Nazwa projektu

Zgrabny z przedsionkiem

Powierzchnia użytkowa

145 m2

Koszt budowy domu (PLN brutto):
Prace deweloperskie:
Po kliknięciu w „Zobacz cenę” wyświetli się formularz. Jednorazowe wypełnienie formularza odsłoni ceny wszystkich projektów.
Prace pod klucz:
Po kliknięciu w „Zobacz cenę” wyświetli się formularz. Jednorazowe wypełnienie formularza odsłoni ceny wszystkich projektów.
Prace pod klucz z ogrodem:
Po kliknięciu w „Zobacz cenę” wyświetli się formularz. Jednorazowe wypełnienie formularza odsłoni ceny wszystkich projektów.
Po kliknięciu w „Zamów gotową wycenę” i wypełnieniu formularza mogą Państwo pobrać ofertę na e-mail.
Szczegółowa wycena budowy domu
Dostosuj wycenę projektu Carmen Magdalena Optima piętorwy do własnych potrzeb i otrzymaj spersonalizowaną, darmową wycenę.
Skonfiguruj wycenę
Szczegóły:
, aby porównać projekty
Szczegółowe dane projektu

Skorzystaj z formularza i otrzymaj w 5 minut szczegółową i bezpłatną wycenę budowy domu na podstawie wybranego projektu.

Proszę podaj numer telefonu

Proszę zaznaczyć wymagane zgody
Wyrażam zgodę na wykorzystywanie przez spółkę New-House Robert Skulimowski Sp.k. z siedzibą w Warszawie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących dla celów marketingu bezpośredniego, tj. w szczególności na przesyłanie mi informacji za pomocą telefonu i wiadomości sms.*
Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez spółkę New-House Robert Skulimowski Sp.k. z siedzibą w Warszawie skierowanej do mnie informacji handlowej za pomocą środków komunikacji elektronicznej, w szczególności za pomocą poczty elektronicznej i w tym celu udostępniam swój adres poczty elektronicznej*

Zleć nam również

Koszty budowy w różnych etapach:

Etap budowy:
Cena całkowita brutto
Stan surowy
Prace deweloperskie
Prace pod klucz
Zagospodarowanie terenu + ogród
Stan deweloperski
Stan pod klucz
Prace pod klucz z ogrodem

Najważniejsze parametry projektu:

Nazwa projektu: Zgrabny z przedsionkiem
Nazwa Pracowni: MG Projekt
Rodzaj domu: z poddaszem
Garaż: jednostanowiskowy

Opis domu Zgrabny z przedsionkiem

Gotowy projekt domu jednorodzinnego „Zgrabny z przedsionkiem” to dom parterowy z poddaszem użytkowym o powierzchni użytkowej 145,34 m2, powierzchni zabudowy 138,2 m2, kubaturze 598 m3 i kącie nachylenia dachu 38 stopni. Projekt ten będzie ciekawą propozycją dla osób szukających domu w stylu tradycyjnym, który będzie się ładnie prezentował niezależnie od okolicy. Prosta bryła budynku powstała na planie prostokąta i została przykryta dachem dwuspadowym, dzięki czemu dom ponadczasowo się prezentuje. Realizacja tego domu nie pochłonie wielu środków finansowych. „Zgrabny z przedsionkiem” można zrealizować w zabudowie wolnostojącej na działce o minimalnych wymiarach 23,81 m x 17,73 m. Architekt uwzględnił w projekcie garaż jednostanowiskowy. Po wejściu do domu znajdziemy się w wiatrołapie z którego przechodzimy do holu. Za wiatrołapem mamy pralnię/kotłownię z której możemy przejść do garażu a następnie do pomieszczenia gospodarczego, które pomoże domownikom w utrzymaniu porządku. Za kotłownią mamy dodatkowe WC a dalej sypialnię z własną łazienką. Po przeciwnej stronie mamy ciekawie prezentującą się strefę dzienną, która z pewnością przykuje uwagę inwestorów. Obejmuje ona salon połączony z jadalnią i częściowo otwartą kuchnię. Salon połączony z jadalnią tworzą otwartą przestrzeń o powierzchni 34,76 m2. W częściowo otwartej kuchni znalazło się miejsce na niewielki stolik, który będzie idealnym miejscem rodzinny spotkań przy śniadaniu. Przy kuchni jest uwzględniona praktyczna spiżarka. Na poddaszu architekt zaprojektował trzy sypialnie i łazienkę. Nad garażem uwzględniono strych. W projekcie „Zgrabny z przedsionkiem” kalenica jest skierowana równolegle do drogi. Z naszą firmą New-House zrealizują Państwo ten projekt w trzech etapach; w stanie surowym, w stanie deweloperskim i z wykończeniem pod klucz. Zapraszamy do kontaktu aby poznać więcej szczegółów.

Portfolio

Oblicz swoją zdolność kredytową
Zbuduj dom z New-HouseZobacz nasze referencje
Z bloga New-HouseBudowa domu krok po kroku

Podobne projekty

Dom przy Cyprysowej 10 (odbicie lustrzane)
Wyświetl cenę
130m2
z poddaszem
Dom przy Cyprysowej 10
Wyświetl cenę
130m2
z poddaszem
Ariadna III
Wyświetl cenę
135m2
z poddaszem

Kategorie projektu:

Wybierz projekt z gotową wyceną budowy domu

Wystarczy nam, że wypełnicie Państwo poniższe kryteria, a w ciągu kilku sekund wyświetlą się projekty spełniające zadane założenia
Filtruj wyniki wyszukiwania
Minimalna powierzchnia użytkowa domu: 140 m2
Maksymalna powierzchnia użytkowa domu: 230 m2
Maksymalna cena: 1867000