Dziękujemy, Twoja wycena jest w trakcie realizacji.
W ciągu 5 minut otrzymasz ją na podany adres e-mail.

Powrót do wyników
Nazwa projektu

Willa Julia

Powierzchnia użytkowa

134 m2

Koszt budowy domu (PLN brutto):
Prace deweloperskie:
Po kliknięciu w „Zobacz cenę” wyświetli się formularz. Jednorazowe wypełnienie formularza odsłoni ceny wszystkich projektów.
Prace pod klucz:
Po kliknięciu w „Zobacz cenę” wyświetli się formularz. Jednorazowe wypełnienie formularza odsłoni ceny wszystkich projektów.
Prace pod klucz z ogrodem:
Po kliknięciu w „Zobacz cenę” wyświetli się formularz. Jednorazowe wypełnienie formularza odsłoni ceny wszystkich projektów.
Po kliknięciu w „Zamów gotową wycenę” i wypełnieniu formularza mogą Państwo pobrać ofertę na e-mail.
Ceny aktualne na dzień 16.08.2022
Szczegółowa wycena budowy domu
Dostosuj wycenę projektu Carmen Magdalena Optima piętorwy do własnych potrzeb i otrzymaj spersonalizowaną, darmową wycenę.
Skonfiguruj wycenę
Kup ten projekt
Cena projektu: 4 300 PLN brutto
Szczegóły:
Projekt, adaptacja projektu oraz pozwolenie na budowę przy budowie domu z New-House
, aby porównać projekty
Szczegółowe dane projektu

Skorzystaj z formularza i otrzymaj w 5 minut szczegółową i bezpłatną wycenę budowy domu na podstawie wybranego projektu.

Proszę podaj numer telefonu

Proszę zaznaczyć wymagane zgody
Wyrażam zgodę na wykorzystywanie przez spółkę New-House Robert Skulimowski Sp.k. z siedzibą w Warszawie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących dla celów marketingu bezpośredniego, tj. w szczególności na przesyłanie mi informacji za pomocą telefonu i wiadomości sms.*
Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez spółkę New-House Robert Skulimowski Sp.k. z siedzibą w Warszawie skierowanej do mnie informacji handlowej za pomocą środków komunikacji elektronicznej, w szczególności za pomocą poczty elektronicznej i w tym celu udostępniam swój adres poczty elektronicznej*

Zleć nam również

Koszty budowy w różnych etapach:

Etap budowy:
Cena całkowita brutto
Stan surowy
Prace deweloperskie
Prace pod klucz
Zagospodarowanie terenu + ogród
Stan deweloperski
Stan pod klucz
Prace pod klucz z ogrodem

Najważniejsze parametry projektu:

Nazwa projektu: Willa Julia
Nazwa Pracowni: MG Projekt
Rodzaj domu: z poddaszem
Garaż: podwójny

Opis domu Willa Julia

„Willa Julia” to gotowy projekt domu jednorodzinnego, który powstał z myślą o osobach planujących budowę domu w technologii murowanej. Jest to dom parterowy z poddaszem użytkowym, którego powierzchnia użytkowa wynosi 134,12 m2. Projekt ten możemy zrealizować w zabudowie wolnostojącej na działce o minimalnej szerokości 24,12 m. Konstrukcja budynku została przykryta dachem kopertowym o kącie nachylenia 40 stopni. Dach kopertowy należy do najsolidniejszych pokryć dachowych. Architekt uwzględnił w nim garaż dwustanowiskowy, który będzie praktycznym rozwiązaniem w przypadku rodzin korzystających z dwóch samochodów. Wnętrze domu zostało podzielone na strefę dzienną na parterze i strefę sypialnianą na poddaszu. Po wejściu do domu znajdziemy się w sieni z której przechodzimy do hollu. Warto dodać, że w przedsionku zmieszczono przydatną szatnię. Po lewej stronie mamy dodatkowy pokój, który może pełnić funkcję pokoju gościnnego lub gabinetu. Następnie mamy schody prowadzące na użytkowe poddasze, dodatkowe WC, które sprawdzi się podczas wizyty gości oraz garaż i kotłownię. Zwolennicy otwartych przestrzeni z pewnością docenia uwzględnioną w projekcie „Willa Julia” otwartą strefę dzienną łączącą salon, jadalnię i kuchnię. Kuchnia w tym projekcie jest bardzo funkcjonalna, gdyż posiada dużo tzw. blatu roboczego. Otwarta kuchnia jest praktycznym rozwiązaniem w przypadku małych dzieci, podczas sporządzania posiłków będziemy mogli je w dalszym ciągu obserwować bawiące się w salonie. Z salonu możemy wyjść bezpośrednio na umiejscowiony przy domu taras, który będzie idealnym miejscem do organizowania rodzinnych spotkań w słoneczne dni. Na poddaszu mamy trzy sypialnie i dużą rodzinną łazienkę. Nad częścią garażową architekt uwzględnił strych, który można zaadaptować na kolejny pokój. „Willa Julia” to projekt, który nawiązuje do stylu tradycyjnego. Spełni wymagania 4-6 osobowej rodziny. Z naszą firmą wybudują Państwo ten dom we wszystkich trzech etapach; w stanie surowym, w stanie deweloperskim i z wykończeniem pod klucz.

 

Gotowy projekt „Willa Julia ” to projekt domu jednorodzinnego, który powstał z myślą o osobach planujących budowę domu w technologii murowanej. Elewacja ogrodowa projektu Willa Julia 2 ozdobiona jest lukarną z balkonem, wykuszem salonu z pięknym dużym oknem, oraz podcieniem w narożniku budynku, zadaszającym część tarasu. Czarny dach i biała frontowa elewacja nadają budynkowi czystości i nowoczesnego wyrazu. Jest to dom parterowy z poddaszem użytkowym, którego powierzchnia użytkowa wynosi 134,12 m2. Projekt ten możemy zrealizować w zabudowie wolnostojącej na działce o minimalnej szerokości 24,12 m. Konstrukcja budynku została przykryta dachem kopertowym o kącie nachylenia 40 stopni. Dach kopertowy należy do najsolidniejszych pokryć dachowych. Architekt uwzględnił w nim garaż dwustanowiskowy, który będzie praktycznym rozwiązaniem w przypadku rodzin korzystających z dwóch samochodów.

 

Wnętrze domu zostało podzielone na strefę dzienną na parterze i strefę sypialnianą na poddaszu. Po wejściu do domu znajdziemy się w sieni z której przechodzimy do hollu. Po lewej stronie mamy dodatkowy pokój, który może pełnić funkcję pokoju gościnnego lub gabinetu. Następnie mamy schody prowadzące na użytkowe poddasze, dodatkowe WC, które sprawdzi się podczas wizyty gości oraz garaż i kotłownię. Zwolennicy otwartych przestrzeni z pewnością docenia uwzględnioną w projekcie „Willa Julia ” otwartą strefę dzienną łączącą salon, jadalnię i kuchnię. Kuchnia w tym projekcie jest bardzo funkcjonalna, gdyż posiada dużo tzw. blatu roboczego. Otwarta kuchnia jest praktycznym rozwiązaniem w przypadku małych dzieci, podczas sporządzania posiłków będziemy mogli je w dalszym ciągu obserwować bawiące się w salonie. Z salonu możemy wyjść bezpośrednio na umiejscowiony przy domu taras, który będzie idealnym miejscem do organizowania rodzinnych spotkań w słoneczne dni.

 

Na poddaszu mamy trzy sypialnie i dużą rodzinną łazienkę. Nad częścią garażową architekt uwzględnił strych, który można zaadaptować na kolejny pokój. „Willa Julia ” to projekt, który nawiązuje do stylu tradycyjnego. Spełni wymagania 4-6 osobowej rodziny. Z naszą firmą wybudują Państwo ten dom we wszystkich trzech etapach; w stanie surowym, w stanie deweloperskim i z wykończeniem pod klucz.

 

Rzuty projektu Willa Julia

 

Rzut parteru - 119,11 m²

1. Wiatrołap 3,32 m²

2. Pokój 6,78 m²

3. Spiżarnia 1,60 m²

4. Kuchnia 9,61 m²

5. Hall 10,67 m²

6. Pokój dzienny + jadalnia 42,86 m²

7. Wc 1,61 m²

8. Kotłownia 10,35 m²

9. Garaż dwustanowiskowy 32,31 m²

Razem rzut parteru 119,11 m²

 

Rzut poddasza - 77,80 m²

1. Hall 6,20 m²

2. Pokój 16,77 m² (20,40 m²)

3. Pokój 12,73 m² (18,16 m²)

4. Łazienka 8,68 m² (13,82 m²)

5. Pokój 13,29 m² (15,67 m²)

6. Strych 20,13 m² (43,85 m²)

Razem rzut poddasza 77,80 m²

 

Szczegółowy opis projektu domu Willa Julia

 

Projekt domu Willa Julia to idealna propozycja dla osób posiadających średniej szerokości działkę. Bryła budynku posiada formę typową, więc będzie się dobrze prezentował niezależnie od otoczenia. Ciekawym rozwiązaniem jest uwzględniony przez architekta ozdobny wykusz. Dom został zaprojektowany do zabudowy wolnostojącej. W projekcie przewidziano garaż dwustanowiskowy w linii budynku. Jest to również ciekawa propozycja dla osób szukających domu z dachem namiotowym, który wyjątkowo się prezentuje. Projekt Willa Julia to dom parterowy z poddaszem , dzięki czemu domownicy mogą cieszyć się większą prywatnością. Warto zwrócić uwagę na przestronną część dzienną. Tworzy ją między innymi funkcjonalna kuchnia, która spełni marzenie każdej gospodyni. Zwolenników praktycznych rozwiązań niewątpliwie ucieszy fakt, iż przewidziano także miejsce na spiżarkę. Połączenie jadalni z salonem to doskonałe rozwiązanie dla osób, lubiących organizować przyjęcia. W salonie znajduje się nastrojowy kominek dający przyjemne ciepło i nadający wnętrzu przyjemnej atmosfery. Atutami projektu jest uwzględniona na dole, osobna ubikacja dla gości oraz przestronna i w pełni komfortowa łazienka przewidziana na wyższej kondygnacji. Cztery komfortowe pokoje zaspokoją potrzeby 4-6 osobowej rodziny. Przestrzeń można wykorzystać także jako pokój dla gości lub gabinet. Wspólne grillowanie i rodzinne posiłki umili uwzględniony w projekcie taras. Zalecana przez architekta technologia murowana zapewnia trwałość i solidność konstrukcji. Jego wygląd zewnętrzny uwydatnia cechy charakterystyczne dla stylu tradycyjnego, dlatego będzie prezentować się doskonale.

 

Szczegółowe dane techniczne dotyczące budowy domu Willa Julia:

Powierzchnia użytkowa 134,12 m²

Powierzchnia zabudowy 164,24 m²

Powierzchnia całkowita 242,83 m²

Kubatura brutto 711 m³

Powierzchnia dachu 251,60 m²

Kąt nachylenia dachu 40°

Wysokość budynku 8,74 m

Szerokość elewacji 16,69 m

Długość elewacji 10,89 m

Min. szerokość działki 24,12 m

Min. długość działki 19 m

Fundamenty: betonowe ławy i ściany fundamentowe z bloczków betonowych

Ściany zewnętrzne: ściany murowane - pustaki porotherm 25 + styropian + tynk cienkowarstwowy

Strop: Teriva

Elewacje: tynk cienkowarstwowy na styropianie

Pokrycie dachu: dachówka ceramiczna.

 

Budowa domu Willa Julia z firmą New-House

 

Jeżeli cenią sobie Państwo ładne, schludne projekty domów jednorodzinnych, które wyróżniają się funkcjonalnym wnętrzem to dom jednorodzinny Willa Julia może się okazać idealną propozycją dla Państwa. Współpracując z firmą New-House zyskują Państwo gwarancję solidnej i sprawnej realizacji domu pod klucz w dziewięć miesięcy! Co więcej, zapewniamy też aż dziesięć lat gwarancji jakości na całą realizację. Z chęcią przedstawimy Państwu kosztorys inwestorski i projekt techniczny projektu Willa Julia. Zwracamy także uwagę na fakt, że istnieje możliwość adaptacji projektu do zapisów w miejscowym planie zagospodarowania przestrzennego, jak i wymagań klientów naszej pracowni, aby podczas późniejszej eksploatacji żaden aspekt tego funkcjonalnego mieszkania nie stanowił problemu.

 

Informujemy, iż w celu optymalizacji treści dostępnych w naszym serwisie, dostosowania ich do Państwa indywidualnych potrzeb korzystamy z informacji zapisanych za pomocą plików cookies na urządzeniach końcowych użytkowników. Pliki cookies użytkownik może kontrolować za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dalsze korzystanie z naszego serwisu internetowego, bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej oznacza, iż użytkownik akceptuje stosowanie plików cookies. Więcej informacji zawartych jest w polityce prywatności.

Portfolio

Oblicz swoją zdolność kredytową
Zbuduj dom z New-HouseZobacz nasze referencje
Z bloga New-HouseBudowa domu krok po kroku

Podobne projekty

Szafir wariant B
Wyświetl cenę
186m2
z poddaszem
Ariadna I
Wyświetl cenę
136m2
z poddaszem
Kaja Muza
Wyświetl cenę
128m2
z poddaszem

Kategorie projektu:

Wybierz projekt z gotową wyceną budowy domu

Wystarczy nam, że wypełnicie Państwo poniższe kryteria, a w ciągu kilku sekund wyświetlą się projekty spełniające zadane założenia
Filtruj wyniki wyszukiwania
Minimalna powierzchnia użytkowa domu: 140 m2
Maksymalna powierzchnia użytkowa domu: 230 m2
Maksymalna cena: 1867000