Dziękujemy, Twoja wycena jest w trakcie realizacji.
W ciągu 5 minut otrzymasz ją na podany adres e-mail.

Powrót do wyników
Nazwa projektu

Viking 5

Powierzchnia użytkowa

169 m2

Koszt budowy domu (PLN brutto):
Prace deweloperskie:
Po kliknięciu w „Zobacz cenę” wyświetli się formularz. Jednorazowe wypełnienie formularza odsłoni ceny wszystkich projektów.
Prace pod klucz:
Po kliknięciu w „Zobacz cenę” wyświetli się formularz. Jednorazowe wypełnienie formularza odsłoni ceny wszystkich projektów.
Prace pod klucz z ogrodem:
Po kliknięciu w „Zobacz cenę” wyświetli się formularz. Jednorazowe wypełnienie formularza odsłoni ceny wszystkich projektów.
Po kliknięciu w „Zamów gotową wycenę” i wypełnieniu formularza mogą Państwo pobrać ofertę na e-mail.
Szczegółowa wycena budowy domu
Dostosuj wycenę projektu Carmen Magdalena Optima piętorwy do własnych potrzeb i otrzymaj spersonalizowaną, darmową wycenę.
Skonfiguruj wycenę
Szczegóły:
, aby porównać projekty
Szczegółowe dane projektu

Skorzystaj z formularza i otrzymaj w 5 minut szczegółową i bezpłatną wycenę budowy domu na podstawie wybranego projektu.

Proszę podaj numer telefonu

Proszę zaznaczyć wymagane zgody
Wyrażam zgodę na wykorzystywanie przez spółkę New-House Robert Skulimowski Sp.k. z siedzibą w Warszawie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących dla celów marketingu bezpośredniego, tj. w szczególności na przesyłanie mi informacji za pomocą telefonu i wiadomości sms.*
Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez spółkę New-House Robert Skulimowski Sp.k. z siedzibą w Warszawie skierowanej do mnie informacji handlowej za pomocą środków komunikacji elektronicznej, w szczególności za pomocą poczty elektronicznej i w tym celu udostępniam swój adres poczty elektronicznej*

Zleć nam również

Koszty budowy w różnych etapach:

Etap budowy:
Cena całkowita brutto
Stan surowy
Prace deweloperskie
Prace pod klucz
Zagospodarowanie terenu + ogród
Stan deweloperski
Stan pod klucz
Prace pod klucz z ogrodem

Najważniejsze parametry projektu:

Nazwa projektu: Viking 5
Nazwa Pracowni: MG Projekt
Rodzaj domu: z poddaszem
Garaż: podwójny

Opis domu Viking 5

Gotowy projekt domu jednorodzinnego „Viking 5” to dom parterowy z poddaszem użytkowym. Możemy go zrealizować na działce o minimalnych wymiarach 22,94 m x 23,55 m. Jest to kolejny wariant popularnego projektu „Viking”. Bryła główna jest zaprojektowana na planie prostokąta i została przykryta symetrycznym dachem dwuspadowym, przylega do niej garaż dwustanowiskowy, który sprawdzi się w przypadku rodzin korzystających z dwóch samochodów. Projekt powstał z myślą o osobach planujących budowę domu murowanego. Zapewni komfort i wygodę 4-6 osobowej rodzinie. Wygląd zewnętrzny nawiązuje do stylu nowoczesnego. Powierzchnia użytkowa projektu „Viking 5” wynosi 169,46 m2 a kąt nachylenia dachu 45 stopni. Po wejściu do domu znajdziemy się w sieni z miejscem na szafę wnękową w której możemy zostawić okrycia wierzchnie. Po lewej stronie holu mamy pomieszczenie gospodarcze, które pomoże domownikom w utrzymaniu porządku a następnie garaż i kotłownię. Dalej znajduje się niewielka łazienka oraz dodatkowy pokój, który może pełnić funkcję gabinetu lub pokoju gościnnego. Uwagę inwestora przykuje ciekawie prezentująca się strefa dzienna, który łączy salon, jadalnię i kuchnie dając tym samym wiele możliwości aranżacyjnych. Wnętrze jest otwarte, przestronne i bardzo dobrze doświetlone dzięki dużym przeszkleniom. W kuchni przewidziano dużo tzw. blatu roboczego oraz kącik śniadaniowy. Przy kuchni architekt uwzględnił praktyczną spiżarnię. Ciekawym elementem jest umiejscowiony w salonie kominek, który sprawi, że wnętrze będzie jeszcze bardziej przytulne. Na poddaszu architekt uwzględnił trzy sypialnie, łazienkę oraz pralnię. Główna sypialnia posiada dwie garderoby i własną łazienkę. Umiejscowiony przy domu piękny, duży taras będzie idealnym miejscem do spędzania czasu w ciepłe, słoneczne dni. Z firmą „New-House” wybudują Państwo ten dom w trzech etapach: stan surowy, stan deweloperski i stan pod klucz.

Portfolio

Oblicz swoją zdolność kredytową
Zbuduj dom z New-HouseZobacz nasze referencje
Z bloga New-HouseBudowa domu krok po kroku

Podobne projekty

DIANA grande b szeregowy - z poddaszem
Wyświetl cenę
142m2
z poddaszem
Dom przy Cyprysowej 10 (odbicie lustrzane)
Wyświetl cenę
130m2
z poddaszem
Dom na parkowej 6 (odbicie lustrzane)
Wyświetl cenę
121m2
z poddaszem

Kategorie projektu:

Wybierz projekt z gotową wyceną budowy domu

Wystarczy nam, że wypełnicie Państwo poniższe kryteria, a w ciągu kilku sekund wyświetlą się projekty spełniające zadane założenia
Filtruj wyniki wyszukiwania
Minimalna powierzchnia użytkowa domu: 140 m2
Maksymalna powierzchnia użytkowa domu: 230 m2
Maksymalna cena: 1867000