Dziękujemy, Twoja wycena jest w trakcie realizacji.
W ciągu 5 minut otrzymasz ją na podany adres e-mail.

Powrót do wyników
Nazwa projektu

Viking 3

Powierzchnia użytkowa

121 m2

Koszt budowy domu (PLN brutto):
Prace deweloperskie:
Po kliknięciu w „Zobacz cenę” wyświetli się formularz. Jednorazowe wypełnienie formularza odsłoni ceny wszystkich projektów.
Prace pod klucz:
Po kliknięciu w „Zobacz cenę” wyświetli się formularz. Jednorazowe wypełnienie formularza odsłoni ceny wszystkich projektów.
Prace pod klucz z ogrodem:
Po kliknięciu w „Zobacz cenę” wyświetli się formularz. Jednorazowe wypełnienie formularza odsłoni ceny wszystkich projektów.
Po kliknięciu w „Zamów gotową wycenę” i wypełnieniu formularza mogą Państwo pobrać ofertę na e-mail.
Szczegółowa wycena budowy domu
Dostosuj wycenę projektu Carmen Magdalena Optima piętorwy do własnych potrzeb i otrzymaj spersonalizowaną, darmową wycenę.
Skonfiguruj wycenę
Szczegóły:
, aby porównać projekty
Szczegółowe dane projektu

Skorzystaj z formularza i otrzymaj w 5 minut szczegółową i bezpłatną wycenę budowy domu na podstawie wybranego projektu.

Proszę podaj numer telefonu

Proszę zaznaczyć wymagane zgody
Wyrażam zgodę na wykorzystywanie przez spółkę New-House Robert Skulimowski Sp.k. z siedzibą w Warszawie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących dla celów marketingu bezpośredniego, tj. w szczególności na przesyłanie mi informacji za pomocą telefonu i wiadomości sms.*
Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez spółkę New-House Robert Skulimowski Sp.k. z siedzibą w Warszawie skierowanej do mnie informacji handlowej za pomocą środków komunikacji elektronicznej, w szczególności za pomocą poczty elektronicznej i w tym celu udostępniam swój adres poczty elektronicznej*

Zleć nam również

Koszty budowy w różnych etapach:

Etap budowy:
Cena całkowita brutto
Stan surowy
Prace deweloperskie
Prace pod klucz
Zagospodarowanie terenu + ogród
Stan deweloperski
Stan pod klucz
Prace pod klucz z ogrodem

Najważniejsze parametry projektu:

Nazwa projektu: Viking 3
Nazwa Pracowni: MG Projekt
Rodzaj domu: z poddaszem
Garaż: bez garazu

Opis domu Viking 3

„Viking 3” to gotowy projektu domu jednorodzinnego, będący kolejnym wariantem popularnego projektu „Viking”. Jest to dom parterowy z poddaszem użytkowym o powierzchni użytkowej 121,51 m2, powierzchni zabudowy 97,81 m2, kubaturze 561 m3 i kącie nachylenia dachu 45 stopni. Przeznaczony jest do realizacji w zabudowie wolnostojącej na działce, której wymiary to minimum 18,82 m x 17,04 m. Projekt posiada prostą formę stworzoną na planie prostokąta, dzięki czemu jego zrealizowanie będzie łatwe, co korzystnie wpłynie na koszty z tym związane. Konstrukcja budynku została zwieńczona ekonomicznym w wykonaniu dachem dwuspadowym. Dom parterowy z poddaszem użytkowym daje możliwość wykorzystania większej powierzchni mieszkalnej na stosunkowo niedużej działce. Wygląd zewnętrzny projektu „Viking” uwydatnia cechy charakterystyczne dla stylu tradycyjnego. Kalenica została skierowana równolegle do drogi, co może mieć wpływ na wybór projektu gdy wymagają tego warunki zabudowy. Wnętrze domu zostało podzielone przez architekta na strefę dzienną na parterze strefę sypialnianą na poddaszu. Po wejściu do domu znajdziemy się w sieni z której przejdziemy do kotłowni. Po lewej stronie holu mamy schody prowadzące na poddasze i dodatkowe WC, które sprawdzi się podczas wizyty gości. Strefa dzienna zadowoli zwolenników otwartych przestrzenie, gdyż łączy salon, jadalnię i kuchnię. Duże przeszklenia tej strefy sprawiły, że jest ona znakomicie doświetlona. Przy kuchni architekt uwzględnił niewielką spiżarnię. W salonie nie mogło zabraknąć kominka, który nada ciepła w chłodnie jesienne i zimowe wieczory. Na poddaszu mamy strefę sypialnianą uwzględniającą trzy sypialnie i łazienkę połączoną z pralnią. Jedna z sypialni posiada własną garderobę, dzięki której można ograniczyć liczbę dużych szaf w pokoju. Zalecaną przez architekta technologią realizacji jest technologia murowana.

Portfolio

Oblicz swoją zdolność kredytową
Zbuduj dom z New-HouseZobacz nasze referencje
Z bloga New-HouseBudowa domu krok po kroku

Podobne projekty

Dom na parkowej 3
Wyświetl cenę
109m2
z poddaszem
Dom przy Wiosennej 9
Wyświetl cenę
134m2
z poddaszem
Koliber
Wyświetl cenę
115m2
z poddaszem

Kategorie projektu:

Wybierz projekt z gotową wyceną budowy domu

Wystarczy nam, że wypełnicie Państwo poniższe kryteria, a w ciągu kilku sekund wyświetlą się projekty spełniające zadane założenia
Filtruj wyniki wyszukiwania
Minimalna powierzchnia użytkowa domu: 140 m2
Maksymalna powierzchnia użytkowa domu: 230 m2
Maksymalna cena: 1867000