Chcesz, aby ktoś się z Tobą skontaktował?

Zostaw swój email i numer telefonu.

alert
Pozdrawiamy Zespół New-House

Wiadomość została wysłana.

Powrót do wyszukiwarki
  • Nazwa projektu: Rubin
  • Powierzchnia domu: 184 m2
  • Rodzaj domu: z poddaszem
  • Garaż: podwojny
  • Cena całkowita brutto (stan deweloperski):
  • Cena (stan deweloperski):
  • Cena projektu: 3290
Projekt domu jednorodzinnego „ Rubin ” to propozycja dość sporego domu o charakterystycznej architekturze i ciekawym wnętrzu. Połączono tutaj tradycyjny styl z nietypowymi rozwiązaniami. Duże okno w salonie z otwarciem przestrzennym na antresolę na poddaszu oraz narożny zadaszony podcień nad tarasem dodają oryginalnego wyglądu. Projekt domu „ Rubin ” ma bardzo dobrze przemyślany układ wnętrz i precyzyjnie wykorzystaną przestrzeń. Na parterze mamy duży salon połączony z jadalnią i holem, kuchnię, gabinet oraz wbudowany garaż z pomieszczeniem gospodarczym i kotłownię. Poddasze tworzą trzy sypialnie oraz spora łazienka. Dodatkowo nad garażem do dyspozycji jest duży strych do dowolnej aranżacji w projekcie zaproponowano dodatkowe dwa pokoje. Dom wkomponuje się w dowolny plan zagospodarowania terenu a jego funkcjonalność na pewno będzie sprzyjać w codziennym użytkowaniu.
Portfolio
Powrót do wyszukiwarki

Wybierz projekt z gotową wyceną budowy domu

Wystarczy, że wypełnicie Państwo poniższe kryteria, a w ciągu kilku sekund wyświetlą się projekty spełniające zadane założenia
Filtruj wyniki wyszukiwania
Minimalna powierzchnia użytkowa domu: 140 m2
Maksymalna powierzchnia użytkowa domu: 230 m2
Maksymalna cena: 1867000

Akademia Budowlana New-House

Jeśli chcą Państwo skorzystać z bezpłatnej porady budowlanej, zachęcamy do podania swojego numeru telefonu - zadzwonimy w ciągu 48 godzin.

X
Wiadomość została wysłana