Dziękujemy, Twoja wycena jest w trakcie realizacji.
W ciągu 5 minut otrzymasz ją na podany adres e-mail.

Powrót do wyników
Nazwa projektu

Otwarty 2

Powierzchnia użytkowa

166 m2

Koszt budowy domu (PLN brutto):
Prace deweloperskie:
Po kliknięciu w „Zobacz cenę” wyświetli się formularz. Jednorazowe wypełnienie formularza odsłoni ceny wszystkich projektów.
Prace pod klucz:
Po kliknięciu w „Zobacz cenę” wyświetli się formularz. Jednorazowe wypełnienie formularza odsłoni ceny wszystkich projektów.
Prace pod klucz z ogrodem:
Po kliknięciu w „Zobacz cenę” wyświetli się formularz. Jednorazowe wypełnienie formularza odsłoni ceny wszystkich projektów.
Po kliknięciu w „Zamów gotową wycenę” i wypełnieniu formularza mogą Państwo pobrać ofertę na e-mail.
Szczegółowa wycena budowy domu
Dostosuj wycenę projektu Carmen Magdalena Optima piętorwy do własnych potrzeb i otrzymaj spersonalizowaną, darmową wycenę.
Skonfiguruj wycenę
Szczegóły:
, aby porównać projekty
Szczegółowe dane projektu

Skorzystaj z formularza i otrzymaj w 5 minut szczegółową i bezpłatną wycenę budowy domu na podstawie wybranego projektu.

Proszę podaj numer telefonu

Proszę zaznaczyć wymagane zgody
Wyrażam zgodę na wykorzystywanie przez spółkę New-House Robert Skulimowski Sp.k. z siedzibą w Warszawie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących dla celów marketingu bezpośredniego, tj. w szczególności na przesyłanie mi informacji za pomocą telefonu i wiadomości sms.*
Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez spółkę New-House Robert Skulimowski Sp.k. z siedzibą w Warszawie skierowanej do mnie informacji handlowej za pomocą środków komunikacji elektronicznej, w szczególności za pomocą poczty elektronicznej i w tym celu udostępniam swój adres poczty elektronicznej*

Zleć nam również

Koszty budowy w różnych etapach:

Etap budowy:
Cena całkowita brutto
Stan surowy
Prace deweloperskie
Prace pod klucz
Zagospodarowanie terenu + ogród
Stan deweloperski
Stan pod klucz
Prace pod klucz z ogrodem

Najważniejsze parametry projektu:

Nazwa projektu: Otwarty 2
Nazwa Pracowni: MG Projekt
Rodzaj domu: z poddaszem
Garaż: podwójny

Opis domu Otwarty 2

Otwarty 2 to przytulny dom z poddaszem użytkowym, w którym zastosowano wysokie ściany kolankowe celem uzyskania wyższych pomieszczeń na poddaszu. Budynek posiada dwustanowiskowy garaż wysunięty przed frontową ścianę budynku. Powierzchnia użytkowa domu Otwarty 2 wynosi 165,55m2, a składają się na nią: salon, jadalnia, kuchnia, pięć pokojów i dwie łazienki. Budynek wieńczy dwuspadowy dach o kącie nachylenia 32 st. Projekt Otwarty 2 będzie można zrealizować na działce budowlanej o minimalnych wymiarach: 19,96 x 23,23 m.


Wejście do domu prowadzi przez sień, z której można przejść w prawo do garażu oraz na wprost do holu. Na lewo od wejścia zlokalizowany jest gabinet, łazienka oraz schody prowadzące na poddasze. Dalej znajduje się otwarta strefa dzienna, na którą składa się kuchnia otoczona barkiem, salon oraz jadalnia. Z kuchni można przejść do kotłowni, która jest skomunikowana także z garażem. Z pokoju dziennego można przejść na duży taras z podcieniem dostępny od strony ogrodu. Na poddaszu dostępne są cztery sypialnie i duża łazienka. Do dyspozycji domowników pozostaje również duży podcień stanowiący jednocześnie zadaszenie tarasu i balkon od strony frontowej.


Otwarty 2 to dom murowany, w którym zastosowano: betonowe ławy i ściany fundamentowe z bloczków, ściany z pustaków ceramicznych porotherm ocieplone styropianem oraz strop Teriva. Elewację budynku wykończono tynkiem cienkowarstwowym, a dwuspadowy dach pokrywa dachówka ceramiczna. Charakterystyczną cechą domu są szerokie okapy dachu oraz niemal całkowicie przeszklona elewacja od strony pokoju dziennego. Projekt Otwarty 2 to dobra propozycja dla inwestorów szukających funkcjonalnego i nowoczesnego domu z poddaszem użytkowym.

Portfolio

Oblicz swoją zdolność kredytową
Zbuduj dom z New-HouseZobacz nasze referencje
Z bloga New-HouseBudowa domu krok po kroku

Podobne projekty

DIANA grande b szeregowy - z poddaszem
Wyświetl cenę
142m2
z poddaszem
Dom na parkowej 6
Wyświetl cenę
121m2
z poddaszem
Ofelia
Wyświetl cenę
170m2
z poddaszem

Kategorie projektu:

Wybierz projekt z gotową wyceną budowy domu

Wystarczy nam, że wypełnicie Państwo poniższe kryteria, a w ciągu kilku sekund wyświetlą się projekty spełniające zadane założenia
Filtruj wyniki wyszukiwania
Minimalna powierzchnia użytkowa domu: 140 m2
Maksymalna powierzchnia użytkowa domu: 230 m2
Maksymalna cena: 1867000