Dziękujemy, Twoja wycena jest w trakcie realizacji.
W ciągu 5 minut otrzymasz ją na podany adres e-mail.

Powrót do wyników
Nazwa projektu

Niezapominajka z garażem

Powierzchnia użytkowa

94 m2

Koszt budowy domu (PLN brutto):
Prace deweloperskie:
Po kliknięciu w „Zobacz cenę” wyświetli się formularz. Jednorazowe wypełnienie formularza odsłoni ceny wszystkich projektów.
Prace pod klucz:
Po kliknięciu w „Zobacz cenę” wyświetli się formularz. Jednorazowe wypełnienie formularza odsłoni ceny wszystkich projektów.
Prace pod klucz z ogrodem:
Po kliknięciu w „Zobacz cenę” wyświetli się formularz. Jednorazowe wypełnienie formularza odsłoni ceny wszystkich projektów.
Po kliknięciu w „Zamów gotową wycenę” i wypełnieniu formularza mogą Państwo pobrać ofertę na e-mail.
Szczegółowa wycena budowy domu
Dostosuj wycenę projektu Carmen Magdalena Optima piętorwy do własnych potrzeb i otrzymaj spersonalizowaną, darmową wycenę.
Skonfiguruj wycenę
Szczegóły:
, aby porównać projekty
Szczegółowe dane projektu

Skorzystaj z formularza i otrzymaj w 5 minut szczegółową i bezpłatną wycenę budowy domu na podstawie wybranego projektu.

Proszę podaj numer telefonu

Proszę zaznaczyć wymagane zgody
Wyrażam zgodę na wykorzystywanie przez spółkę New-House Robert Skulimowski Sp.k. z siedzibą w Warszawie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących dla celów marketingu bezpośredniego, tj. w szczególności na przesyłanie mi informacji za pomocą telefonu i wiadomości sms.*
Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez spółkę New-House Robert Skulimowski Sp.k. z siedzibą w Warszawie skierowanej do mnie informacji handlowej za pomocą środków komunikacji elektronicznej, w szczególności za pomocą poczty elektronicznej i w tym celu udostępniam swój adres poczty elektronicznej*

Zleć nam również

Koszty budowy w różnych etapach:

Etap budowy:
Cena całkowita brutto
Stan surowy
Prace deweloperskie
Prace pod klucz
Zagospodarowanie terenu + ogród
Stan deweloperski
Stan pod klucz
Prace pod klucz z ogrodem

Najważniejsze parametry projektu:

Nazwa projektu: Niezapominajka z garażem
Nazwa Pracowni: MG Projekt
Rodzaj domu: parterowy
Garaż: jednostanowiskowy

Opis domu Niezapominajka z garażem

Projekt domu jednorodzinnego „Niezapominajka z garażem” powstał jako wariant projektu „Niezapominajka”. W tej wersji architekt uwzględnił garaż jednostanowiskowy w linii budynku. Jest to dom który możemy zrealizować na działce której szerokość wynosi minimum 22,98 m. Przeznaczony jest do zabudowy wolnostojącej. Podobnie jak w poprzedniej wersji konstrukcja budynku została przykryta ekonomicznym w wykonaniu dachem dwuspadowym. Jest to dom o prostej bryle, która znacznie ułatwi proces realizacji. Projekt przeznaczony jest dla 2-4 osobowej rodziny. Wygląd zewnętrzny uwydatnia cechy charakterystyczne dla stylu tradycyjnego. Dom parterowy będzie praktycznym rozwiązaniem dla rodzin z małymi dziećmi, dzięki temu, że wszystkie pomieszczenia są na jednej kondygnacji to będzie można mieć je cały czas na oku. Jest to niewielki dom o powierzchni użytkowej 94,76 m2 a zabudowy 151,41 m2. Kąt nachylenia dachu wynosi 30 stopni. Po wejściu do domu znajdziemy się w niewielkiej sieni z miejscem na szafę wnękową a następnie przejdziemy do hollu. Z hollu mamy dostęp do znajdującej się po lewej stronie łazienki, która uwzględnia m.in. podwójną umywalkę, wannę i prysznic. Następnie mamy sypialnię, kotłownię i kolejne dwie sypialnie. Z kotłowni przejdziemy do garażu z którego mamy dostęp do pomieszczenia gospodarczego, które pomoże domownikom w utrzymaniu porządku. Po przeciwnej stronie strefy sypialniano-gospodarczej architekt uwzględnił dodatkowe WC i strefę dzienną, która ciekawie się prezentuje. Salon został połączony z jadalnią co wpłynęło na większą przestronność wnętrza. W salonie architekt uwzględnił kominek, który uprzyjemni chwile spędzane w gronie najbliższych i nada ciepła w chłodniejsze dni. Niewielka, częściowo otwarta kuchnia jest w pełni funkcjonalna, znalazło się w niej również miejsce na kącik śniadaniowy. Praktycznym rozwiązaniem jest uwzględnienie w projekcie strychu, który w przyszłości można zaadaptować na poddasze użytkowe. Z firmą New-House zrealizują Państwo ten projekt zarówno w stanie deweloperskim jak i z wykończeniem pod klucz.

Portfolio

Oblicz swoją zdolność kredytową
Zbuduj dom z New-HouseZobacz nasze referencje
Z bloga New-HouseBudowa domu krok po kroku

Podobne projekty

E-144
Wyświetl cenę
102m2
parterowy
Ariel 2
Wyświetl cenę
107m2
parterowy
Z35 A bG
Wyświetl cenę
123m2
parterowy

Kategorie projektu:

Wybierz projekt z gotową wyceną budowy domu

Wystarczy nam, że wypełnicie Państwo poniższe kryteria, a w ciągu kilku sekund wyświetlą się projekty spełniające zadane założenia
Filtruj wyniki wyszukiwania
Minimalna powierzchnia użytkowa domu: 140 m2
Maksymalna powierzchnia użytkowa domu: 230 m2
Maksymalna cena: 1867000