Dziękujemy, Twoja wycena jest w trakcie realizacji.
W ciągu 5 minut otrzymasz ją na podany adres e-mail.

Powrót do wyników
Nazwa projektu

Neptun

Powierzchnia użytkowa

491 m2

Koszt budowy domu (PLN brutto):
Prace deweloperskie:
Po kliknięciu w „Zobacz cenę” wyświetli się formularz. Jednorazowe wypełnienie formularza odsłoni ceny wszystkich projektów.
Prace pod klucz:
Po kliknięciu w „Zobacz cenę” wyświetli się formularz. Jednorazowe wypełnienie formularza odsłoni ceny wszystkich projektów.
Prace pod klucz z ogrodem:
Po kliknięciu w „Zobacz cenę” wyświetli się formularz. Jednorazowe wypełnienie formularza odsłoni ceny wszystkich projektów.
Po kliknięciu w „Zamów gotową wycenę” i wypełnieniu formularza mogą Państwo pobrać ofertę na e-mail.
Ceny aktualne na dzień 16.08.2022
Szczegółowa wycena budowy domu
Dostosuj wycenę projektu Carmen Magdalena Optima piętorwy do własnych potrzeb i otrzymaj spersonalizowaną, darmową wycenę.
Skonfiguruj wycenę
Kup ten projekt
Cena projektu: 6 900 PLN brutto
Szczegóły:
Projekt, adaptacja projektu oraz pozwolenie na budowę przy budowie domu z New-House
, aby porównać projekty
Szczegółowe dane projektu

Skorzystaj z formularza i otrzymaj w 5 minut szczegółową i bezpłatną wycenę budowy domu na podstawie wybranego projektu.

Proszę podaj numer telefonu

Proszę zaznaczyć wymagane zgody
Wyrażam zgodę na wykorzystywanie przez spółkę New-House Robert Skulimowski Sp.k. z siedzibą w Warszawie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących dla celów marketingu bezpośredniego, tj. w szczególności na przesyłanie mi informacji za pomocą telefonu i wiadomości sms.*
Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez spółkę New-House Robert Skulimowski Sp.k. z siedzibą w Warszawie skierowanej do mnie informacji handlowej za pomocą środków komunikacji elektronicznej, w szczególności za pomocą poczty elektronicznej i w tym celu udostępniam swój adres poczty elektronicznej*

Zleć nam również

Koszty budowy w różnych etapach:

Etap budowy:
Cena całkowita brutto
Stan surowy
Prace deweloperskie
Prace pod klucz
Zagospodarowanie terenu + ogród
Stan deweloperski
Stan pod klucz
Prace pod klucz z ogrodem

Najważniejsze parametry projektu:

Nazwa projektu: Neptun
Nazwa Pracowni: MG Projekt
Rodzaj domu: piętrowy
Garaż: podwójny

Opis domu Neptun

„Neptun” to gotowy projekt domu jednorodzinnego, który jest przeznaczony do zabudowy bliźniaczej. Możemy go zrealizować na średniej szerokości działce, której minimalne wymiary dla jednej połówki wynoszą 17,35m x  25,15m. Projekt „Neptun” to dom piętrowy, którego atutem jest brak skosów na piętrze, dzięki czemu pomieszczenia są bardziej funkcjonalne. Decydując się na dom piętrowy możemy również uzyskać większą powierzchnię mieszkalną na stosunkowo niedużej działce. Projekt posiada typową dla domu piętrowego prostą, zwartą bryłę. Spełni wymagania 5-7 osobowej rodziny, która ceni najnowocześniejsze rozwiązania. Przykrycie budynku dachem kopertowym, stonowana kolorystyka elewacji oraz wykończenie jej deską sprawia, że dom nowocześnie się prezentuje. Powierzchnia użytkowa każdej połówki wynosi 245,65 m2 a powierzchnia zabudowy 196,6 m2. Autor projektu uwzględnił w nim garaż dwustanowiskowy w bryle budynku. Garaż dwustanowiskowy będzie atutem dla osób korzystających z dwóch samochodów. Wchodząc do domu wchodzimy do sieni z miejscem na szafę wnękową w której możemy zostawić okrycia wierzchnie. Mamy stąd również dostęp do garażu z którego z kolei przejdziemy do kotłowni. Za garażem została usytuowana łazienka z częścią przeznaczoną na pralnię. Następnie mamy schody prowadzące na piętro a za nimi gabinet, który można przearanżować na pokój gościnny. Salon został połączony z kuchnią, dzięki czemu wnętrze jest bardzo przestronne. Częściowo otwarta kuchnia obejmuje miejsce przeznaczone na niewielką spiżarkę, która da nam więcej możliwości przechowywania produktów spożywczych. Strefa sypialniana na piętrze obejmuje cztery przestronne sypialnie i łazienkę. Główna sypialnia uwzględnia własną łazienkę i garderobę, dwie kolejne uwzględniają garderoby a ostatnia wnękę na szafę. W projekcie „Neptun” kalenica jest usytuowana równolegle do drogi. Zalecaną przez architekta technologia realizacji jest technologia murowana zapewniającą trwałość konstrukcji na długie lata.

Portfolio

Oblicz swoją zdolność kredytową
Zbuduj dom z New-HouseZobacz nasze referencje
Z bloga New-HouseBudowa domu krok po kroku

Podobne projekty

Willa Floryda (odbicie lustrzane)
Wyświetl cenę
363m2
piętrowy
Regent
Wyświetl cenę
486m2
piętrowy
Kaj G2
Wyświetl cenę
655m2
piętrowy

Kategorie projektu:

Wybierz projekt z gotową wyceną budowy domu

Wystarczy nam, że wypełnicie Państwo poniższe kryteria, a w ciągu kilku sekund wyświetlą się projekty spełniające zadane założenia
Filtruj wyniki wyszukiwania
Minimalna powierzchnia użytkowa domu: 140 m2
Maksymalna powierzchnia użytkowa domu: 230 m2
Maksymalna cena: 1867000