Dziękujemy, Twoja wycena jest w trakcie realizacji.
W ciągu 5 minut otrzymasz ją na podany adres e-mail.

Powrót do wyników
Nazwa projektu

Na swoim 2

Powierzchnia użytkowa

112 m2

Koszt budowy domu (PLN brutto):
Prace deweloperskie:
Po kliknięciu w „Zobacz cenę” wyświetli się formularz. Jednorazowe wypełnienie formularza odsłoni ceny wszystkich projektów.
Prace pod klucz:
Po kliknięciu w „Zobacz cenę” wyświetli się formularz. Jednorazowe wypełnienie formularza odsłoni ceny wszystkich projektów.
Prace pod klucz z ogrodem:
Po kliknięciu w „Zobacz cenę” wyświetli się formularz. Jednorazowe wypełnienie formularza odsłoni ceny wszystkich projektów.
Po kliknięciu w „Zamów gotową wycenę” i wypełnieniu formularza mogą Państwo pobrać ofertę na e-mail.
Szczegółowa wycena budowy domu
Dostosuj wycenę projektu Carmen Magdalena Optima piętorwy do własnych potrzeb i otrzymaj spersonalizowaną, darmową wycenę.
Skonfiguruj wycenę
Szczegóły:
, aby porównać projekty
Szczegółowe dane projektu

Skorzystaj z formularza i otrzymaj w 5 minut szczegółową i bezpłatną wycenę budowy domu na podstawie wybranego projektu.

Proszę podaj numer telefonu

Proszę zaznaczyć wymagane zgody
Wyrażam zgodę na wykorzystywanie przez spółkę New-House Robert Skulimowski Sp.k. z siedzibą w Warszawie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących dla celów marketingu bezpośredniego, tj. w szczególności na przesyłanie mi informacji za pomocą telefonu i wiadomości sms.*
Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez spółkę New-House Robert Skulimowski Sp.k. z siedzibą w Warszawie skierowanej do mnie informacji handlowej za pomocą środków komunikacji elektronicznej, w szczególności za pomocą poczty elektronicznej i w tym celu udostępniam swój adres poczty elektronicznej*

Zleć nam również

Koszty budowy w różnych etapach:

Etap budowy:
Cena całkowita brutto
Stan surowy
Prace deweloperskie
Prace pod klucz
Zagospodarowanie terenu + ogród
Stan deweloperski
Stan pod klucz
Prace pod klucz z ogrodem

Najważniejsze parametry projektu:

Nazwa projektu: Na swoim 2
Nazwa Pracowni: MG Projekt
Rodzaj domu: z poddaszem
Garaż: bez garazu

Opis domu Na swoim 2

„Na swoim 2” to gotowy projekt domu jednorodzinnego o powierzchni 112,42 m2. Jest to niewielki dom parterowy z poddaszem użytkowym. Konstrukcja budynku została zwieńczona dachem dwuspadowym, któremu uroku dodaje lukarna. Projekt ten jest ciekawą propozycją, którą można zrealizować na wąskiej działce o minimalnej szerokości 16,34 m2. Przeznaczony jest to zabudowy wolnostojącej. Dzięki temu, że projekt posiada prostą bryłę i ekonomiczny w wykonaniu dach to jego realizacja będzie łatwa, co korzystnie wpłynie na koszty z nią związane. Jego wygląd nawiązuje do stylu tradycyjnego, jednakże stonowana kolorystyka elewacji nadaje mu nieco nowocześniejszego charakteru. Domy z poddaszem użytkowym należą do jednych z najczęściej wybieranych przez inwestorów projektów. Ich atutem jest podział na strefę dzienną na parterze i sypialnianą na poddaszu. Wchodząc do domu wchodzimy bezpośrednio do sieni z której możemy przejść do usytuowanego na tej kondygnacji pokoju, który może również pełnić funkcję gabinetu. Po przeciwnej stronie pokoju mamy schody prowadzące na poddasze a za nimi łazienkę a następnie kotłownię. Osoby będące zwolennikami otwartych przestrzeni z pewnością zadowoli przestronna strefa dzienna łącząca salon, jadalnię i kuchnię. Połączenie tych pomieszczeń daje domownikom wiele możliwości aranżacji wnętrza i sprawia, że wnętrze jest bardziej przestronne. Uwzględniony w kuchni półwysep będzie idealnym miejscem do porannych spotkań przy śniadaniu. Przyrządzając posiłki w otwartej kuchni możemy obserwować bawiącej się w salonie dzieci. Punktem centralnym strefy dziennej jest kominek, który nada ciepła w chłodniejsze wieczory. Strefa dzienna na poddaszu uwzględnia trzy sypialnie i rodzinną łazienkę w której architekt przewidział miejsce m.in. na dwie umywalki, wannę i prysznic. Osoby lubiące spędzać czas na świeżym powietrzu na pewno w pełni skorzystają z usytuowanego przy domu garażu, który będzie również idealnym miejscem do organizowania spotkań. Taras daje możliwość przebywania na powietrzu nie oddalając się przy tym od domowego zacisza. Projekt „Na swoim 2” to dom o nieskomplikowanej bryle, który spełni wymagania rodzin ceniących proste i klasyczne rozwiązania. Przeznaczony jest dla 4-6 osobowej rodziny. Będzie się ładnie prezentował niezależnie od okolicy a realizacja w technologii murowanej zapewni trwałość konstrukcji.

Portfolio

Oblicz swoją zdolność kredytową
Zbuduj dom z New-HouseZobacz nasze referencje
Z bloga New-HouseBudowa domu krok po kroku

Podobne projekty

Faro
Wyświetl cenę
103m2
z poddaszem
Dom przy Alabastrowej
Wyświetl cenę
107m2
z poddaszem
SEJ-PRO 072 ENERGO (odbicie lustrzane)
Wyświetl cenę
80m2
z poddaszem

Kategorie projektu:

Wybierz projekt z gotową wyceną budowy domu

Wystarczy nam, że wypełnicie Państwo poniższe kryteria, a w ciągu kilku sekund wyświetlą się projekty spełniające zadane założenia
Filtruj wyniki wyszukiwania
Minimalna powierzchnia użytkowa domu: 140 m2
Maksymalna powierzchnia użytkowa domu: 230 m2
Maksymalna cena: 1867000