Dziękujemy, Twoja wycena jest w trakcie realizacji.
W ciągu 5 minut otrzymasz ją na podany adres e-mail.

Powrót do wyników
Nazwa projektu

Kasjopea 5

Powierzchnia użytkowa

211 m2

Koszt budowy domu (PLN brutto):
Prace deweloperskie:
Po kliknięciu w „Zobacz cenę” wyświetli się formularz. Jednorazowe wypełnienie formularza odsłoni ceny wszystkich projektów.
Prace pod klucz:
Po kliknięciu w „Zobacz cenę” wyświetli się formularz. Jednorazowe wypełnienie formularza odsłoni ceny wszystkich projektów.
Prace pod klucz z ogrodem:
Po kliknięciu w „Zobacz cenę” wyświetli się formularz. Jednorazowe wypełnienie formularza odsłoni ceny wszystkich projektów.
Po kliknięciu w „Zamów gotową wycenę” i wypełnieniu formularza mogą Państwo pobrać ofertę na e-mail.
Szczegółowa wycena budowy domu
Dostosuj wycenę projektu Carmen Magdalena Optima piętorwy do własnych potrzeb i otrzymaj spersonalizowaną, darmową wycenę.
Skonfiguruj wycenę
Promocja, projekt w cenie budowy domu
Szczegóły:
Wybrany projekt przy budowie domu z New-House
, aby porównać projekty
Szczegółowe dane projektu

Skorzystaj z formularza i otrzymaj w 5 minut szczegółową i bezpłatną wycenę budowy domu na podstawie wybranego projektu.

Proszę podaj numer telefonu

Proszę zaznaczyć wymagane zgody
Wyrażam zgodę na wykorzystywanie przez spółkę New-House Robert Skulimowski Sp.k. z siedzibą w Warszawie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących dla celów marketingu bezpośredniego, tj. w szczególności na przesyłanie mi informacji za pomocą telefonu i wiadomości sms.*
Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez spółkę New-House Robert Skulimowski Sp.k. z siedzibą w Warszawie skierowanej do mnie informacji handlowej za pomocą środków komunikacji elektronicznej, w szczególności za pomocą poczty elektronicznej i w tym celu udostępniam swój adres poczty elektronicznej*

Zleć nam również

Koszty budowy w różnych etapach:

Etap budowy:
Cena całkowita brutto
Stan surowy
Prace deweloperskie
Prace pod klucz
Zagospodarowanie terenu + ogród
Stan deweloperski
Stan pod klucz
Prace pod klucz z ogrodem

Najważniejsze parametry projektu:

Nazwa projektu: Kasjopea 5
Nazwa Pracowni: MG Projekt
Rodzaj domu: piętrowy
Garaż: podwójny

Opis domu Kasjopea 5

Gotowy projekt domu jednorodzinnego „Kasjopea 5” to dom piętrowy w stylu willi, będący kolejnym wariantem popularnego projektu „Kasjopea”. Powierzchnia użytkowa wynosi 211,78 m2. Projekt posiada typową, zwartą bryłę co znacznie ułatwi proces jego realizacji. Będzie ciekawą propozycją dla osób posiadających średniej szerokości działkę, która pozwala na realizację w zabudowie wolnostojącej. Podobnie jak w poprzednich wariantach konstrukcja budynku została przykryta dachem kopertowym, który należy do najsolidniejszych pokryć dachowych i podnosi walory estetyczne domu. Autor projektu uwzględnił w tym projekcie garaż dwustanowiskowy w bryle budynku. Takie rozwiązanie garażowe sprawdzi się w przypadku rodzin korzystających z dwóch samochodów. Dzięki temu, że jest to dom piętrowy mamy możliwość zagospodarowania większej powierzchni mieszkalnej na stosunkowo niewielkiej działce. Jednocześnie pomieszczenia na piętrze są bardziej funkcjonalne ze względu na brak skosów. Sercem domu jest ciekawie prezentująca się strefa dzienna obejmująca salon połączony z jadalnią oraz zamkniętą kuchnię. Przestronny salon został połączony z jadalnią tworząc przestrzeń o powierzchni 56,9 m2, która da inwestorowi wiele możliwości aranżacyjnych. Dzięki zamkniętej kuchni zapachy unoszące się  w trakcie gotowania nie będą rozprzestrzeniały się do reszty pomieszczeń. Zamknięta kuchnia jest również praktycznym rozwiązaniem w przypadku małych dzieci, które nie będą miały dostępu do gotujących się potraw. Przy kuchni architekt uwzględnił niewielki schowek, który pomoże domownikom w utrzymaniu porządku lub który możemy przeznaczyć na spiżarkę dającą więcej możliwości przechowywania produktów spożywczych. Dzięki usytuowanemu w salonie kominkowi wnętrze będzie jeszcze bardziej przytulne. Autor projektu uwzględnił na tej kondygnacji dodatkowy pokój, który można przeznaczyć na pokój gościnny lub gabinet oraz dodatkowe WC, które sprawdzi się podczas wizyty gości. Strefa sypialniana na piętrze obejmuje cztery sypialnie, rodzinną łazienkę oraz pralnię. Atutem głównej sypialni jest usytuowana w niej własna łazienka oraz garderoba, dzięki której można ograniczyć liczbę dużych szaf w pokoju. Usytuowany przy domu taras będzie idealnym miejscem do relaksu nie oddalając się przy tym od domowego zacisza. Sprawdzi się również jako miejsce do organizowania rodzinnych spotkań. W projekcie „Kasjopea 5” kalenica została usytuowana prostopadle do drogi, co może mieć istotny wpływ na wybór projektu, gdy wymagają tego warunki zabudowy na danym terenie. Projekt nawiązuje do stylu nowoczesnego i spełni wymagania 5-7 osobowej rodziny ceniącej najnowocześniejsze rozwiązania. Realizacja w technologii murowanej zapewni trwałość konstrukcji na długie lata. Z naszą firmą wybudują Państwo ten dom zarówno w stanie deweloperskim jak i z wykończeniem pod klucz.

Portfolio

Oblicz swoją zdolność kredytową
Zbuduj dom z New-HouseZobacz nasze referencje
Z bloga New-HouseBudowa domu krok po kroku

Podobne projekty

CARMEN magdalena optima piętrowy
Wyświetl cenę
154m2
piętrowy
Riwiera 2 (odbicie lustrzane)
Wyświetl cenę
163m2
piętrowy
E-149
Wyświetl cenę
234m2
piętrowy

Kategorie projektu:

Wybierz projekt z gotową wyceną budowy domu

Wystarczy nam, że wypełnicie Państwo poniższe kryteria, a w ciągu kilku sekund wyświetlą się projekty spełniające zadane założenia
Filtruj wyniki wyszukiwania
Minimalna powierzchnia użytkowa domu: 140 m2
Maksymalna powierzchnia użytkowa domu: 230 m2
Maksymalna cena: 1867000