Dziękujemy, Twoja wycena jest w trakcie realizacji.
W ciągu 5 minut otrzymasz ją na podany adres e-mail.

Powrót do wyników
Nazwa projektu

Jamnik 2

Powierzchnia użytkowa

150 m2

Koszt budowy domu (PLN brutto):
Prace deweloperskie:
Po kliknięciu w „Zobacz cenę” wyświetli się formularz. Jednorazowe wypełnienie formularza odsłoni ceny wszystkich projektów.
Prace pod klucz:
Po kliknięciu w „Zobacz cenę” wyświetli się formularz. Jednorazowe wypełnienie formularza odsłoni ceny wszystkich projektów.
Prace pod klucz z ogrodem:
Po kliknięciu w „Zobacz cenę” wyświetli się formularz. Jednorazowe wypełnienie formularza odsłoni ceny wszystkich projektów.
Po kliknięciu w „Zamów gotową wycenę” i wypełnieniu formularza mogą Państwo pobrać ofertę na e-mail.
Szczegółowa wycena budowy domu
Dostosuj wycenę projektu Carmen Magdalena Optima piętorwy do własnych potrzeb i otrzymaj spersonalizowaną, darmową wycenę.
Skonfiguruj wycenę
Promocja, projekt w cenie budowy domu
Szczegóły:
Wybrany projekt przy budowie domu z New-House
, aby porównać projekty
Szczegółowe dane projektu

Skorzystaj z formularza i otrzymaj w 5 minut szczegółową i bezpłatną wycenę budowy domu na podstawie wybranego projektu.

Proszę podaj numer telefonu

Proszę zaznaczyć wymagane zgody
Wyrażam zgodę na wykorzystywanie przez spółkę New-House Robert Skulimowski Sp.k. z siedzibą w Warszawie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących dla celów marketingu bezpośredniego, tj. w szczególności na przesyłanie mi informacji za pomocą telefonu i wiadomości sms.*
Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez spółkę New-House Robert Skulimowski Sp.k. z siedzibą w Warszawie skierowanej do mnie informacji handlowej za pomocą środków komunikacji elektronicznej, w szczególności za pomocą poczty elektronicznej i w tym celu udostępniam swój adres poczty elektronicznej*

Zleć nam również

Koszty budowy w różnych etapach:

Etap budowy:
Cena całkowita brutto
Stan surowy
Prace deweloperskie
Prace pod klucz
Zagospodarowanie terenu + ogród
Stan deweloperski
Stan pod klucz
Prace pod klucz z ogrodem

Najważniejsze parametry projektu:

Nazwa projektu: Jamnik 2
Nazwa Pracowni: MG Projekt
Rodzaj domu: z poddaszem
Garaż: jednostanowiskowy

Opis domu Jamnik 2

Gotowy projekt domu jednorodzinnego „Jamnik 2” to dom parterowy z poddaszem użytkowym. Przeznaczony jest dla klientów posiadających wąską działkę, która pozwala na realizację w zabudowie wolnostojącej. Konstrukcja budynku została przykryta dachem kopertowym, który należy do najsolidniejszych pokryć dachowych. Dzięki prostej bryle realizacja tego projektu nie pochłonie wielu środków finansowych. Autor projektu uwzględnił w nim garaż jednostanowiskowy, który został wysunięty do przodu, dzięki czemu dom niebanalnie się prezentuje. Dzięki temu, że jest to dom parterowy z poddaszem użytkowym mamy wyraźny podział stref na strefę dzienną na parterze i sypialnianą na poddaszu. Dom parterowy z poddaszem użytkowym daje również możliwość wykorzystania większej powierzchni mieszkalnej na stosunkowo niedużej działce. Strefa dzienna projektu „Jamnik 2” łączy salon, jadalnię i kuchnię. Dzięki połączeniu tych pomieszczeń wnętrze jest bardziej przestronne i daje więcej możliwości aranżacyjnych. Dodatkowo otwarta kuchnia będzie sprzyjać integracji, gdyż podczas sporządzania posiłków możemy uczestniczyć w rozmowie z domownikami przebywającymi w salonie. Usytuowany w salonie kominek nada wnętrzu przyjemnej atmosfery a pomieszczenie gospodarcze pomoże domownikom w utrzymaniu porządku. Dodatkowe WC sprawdzi się podczas wizyty gości. Autor projektu uwzględnił n tej kondygnacji dwa pokoje, które można przeznaczyć na pokój gościnny lub gabinet. Dzięki przewidzianej na parterze garderobie można ograniczyć liczbę dużych szaf w pokojach. Strefa sypialniana na poddaszu obejmuje trzy sypialnie, rodzinną łazienkę i niewielką garderobę. Usytuowany przy domu taras będzie idealnym miejscem do relaksu nie oddalając się przy tym od domowego zacisza. Sprawdzi się również jako miejsce do organizowania rodzinnych spotkań. W projekcie „Jamnik 2” kalenica została usytuowana prostopadle do drogi, co może mieć istotny wpływ na wybór projektu, gdy wymagają tego warunki zabudowy na danym terenie.  Dom spełni wymagania 4-6 osobowej rodziny. Jego wygląd zewnętrzny nawiązuje do stylu tradycyjnego. Proponowana przez architekta realizacja w technologii murowanej zapewni trwałość konstrukcji na długie lata.

Portfolio

Oblicz swoją zdolność kredytową
Zbuduj dom z New-HouseZobacz nasze referencje
Z bloga New-HouseBudowa domu krok po kroku

Podobne projekty

DIANA grande b szeregowy - z poddaszem
Wyświetl cenę
142m2
z poddaszem
Dom przy Cyprysowej 10 (odbicie lustrzane)
Wyświetl cenę
130m2
z poddaszem
Dom na parkowej 6 (odbicie lustrzane)
Wyświetl cenę
121m2
z poddaszem

Kategorie projektu:

Wybierz projekt z gotową wyceną budowy domu

Wystarczy nam, że wypełnicie Państwo poniższe kryteria, a w ciągu kilku sekund wyświetlą się projekty spełniające zadane założenia
Filtruj wyniki wyszukiwania
Minimalna powierzchnia użytkowa domu: 140 m2
Maksymalna powierzchnia użytkowa domu: 230 m2
Maksymalna cena: 1867000