Dziękujemy, Twoja wycena jest w trakcie realizacji.
W ciągu 5 minut otrzymasz ją na podany adres e-mail.

Powrót do wyników
Nazwa projektu

Gargamel

Powierzchnia użytkowa

110 m2

Koszt budowy domu (PLN brutto):
Prace deweloperskie:
Po kliknięciu w „Zobacz cenę” wyświetli się formularz. Jednorazowe wypełnienie formularza odsłoni ceny wszystkich projektów.
Prace pod klucz:
Po kliknięciu w „Zobacz cenę” wyświetli się formularz. Jednorazowe wypełnienie formularza odsłoni ceny wszystkich projektów.
Prace pod klucz z ogrodem:
Po kliknięciu w „Zobacz cenę” wyświetli się formularz. Jednorazowe wypełnienie formularza odsłoni ceny wszystkich projektów.
Po kliknięciu w „Zamów gotową wycenę” i wypełnieniu formularza mogą Państwo pobrać ofertę na e-mail.
Szczegółowa wycena budowy domu
Dostosuj wycenę projektu Carmen Magdalena Optima piętorwy do własnych potrzeb i otrzymaj spersonalizowaną, darmową wycenę.
Skonfiguruj wycenę
Szczegóły:
, aby porównać projekty
Szczegółowe dane projektu

Skorzystaj z formularza i otrzymaj w 5 minut szczegółową i bezpłatną wycenę budowy domu na podstawie wybranego projektu.

Proszę podaj numer telefonu

Proszę zaznaczyć wymagane zgody
Wyrażam zgodę na wykorzystywanie przez spółkę New-House Robert Skulimowski Sp.k. z siedzibą w Warszawie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących dla celów marketingu bezpośredniego, tj. w szczególności na przesyłanie mi informacji za pomocą telefonu i wiadomości sms.*
Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez spółkę New-House Robert Skulimowski Sp.k. z siedzibą w Warszawie skierowanej do mnie informacji handlowej za pomocą środków komunikacji elektronicznej, w szczególności za pomocą poczty elektronicznej i w tym celu udostępniam swój adres poczty elektronicznej*

Zleć nam również

Koszty budowy w różnych etapach:

Etap budowy:
Cena całkowita brutto
Stan surowy
Prace deweloperskie
Prace pod klucz
Zagospodarowanie terenu + ogród
Stan deweloperski
Stan pod klucz
Prace pod klucz z ogrodem

Najważniejsze parametry projektu:

Nazwa projektu: Gargamel
Nazwa Pracowni: MG Projekt
Rodzaj domu: z poddaszem
Garaż: bez garazu

Opis domu Gargamel

Gotowy projekt domu jednorodzinnego „Gargamel” to dom parterowy z poddaszem użytkowym o powierzchni 110,48 m2. Przeznaczony jest do zrealizowania w zabudowie wolnostojącej na średniej szerokości działce. Dzięki typowej bryle na planie prostokąta jego realizacja będzie łatwa, co korzystnie wpłynie na koszty z nią związane. Konstrukcja budynku została przykryta dachem kopertowym, który należy do najsolidniejszych pokryć dachowych i podnosi walory estetyczne domu. Uroku projektowi dodaje wsparte na dwóch kolumnach niewielkie zadaszenie nad wejściem. Dzięki temu, że jest to dom parterowy z poddaszem użytkowym mamy wyraźny podział stref na strefę dzienną na parterze i sypialnianą na poddaszu. Dom parterowy z poddaszem użytkowym daje również możliwość wykorzystania większej powierzchni mieszkalnej na stosunkowo niedużej działce. W projekcie „Gargamel” uwagę inwestora przykuje ciekawie prezentująca się strefa dzienna, która obejmuje salon połączony z jadalnią oraz częściowo otwartą kuchnię. Dzięki połączeniu salonu z jadalnią wnętrze jest bardziej przestronne i daje więcej możliwości aranżacyjnych. Częściowo otwarta kuchnia będzie sprzyjać integracji, gdyż podczas sporządzania posiłków można uczestniczyć w rozmowie z domownikami przebywającymi w salonie. Przy kuchni architekt umiejscowił niewielkie pomieszczenie gospodarcze, które może posłużyć również jako spiżarka, dzięki czemu zyskujemy dodatkowe możliwości przechowywania produktów spożywczych. Usytuowany w salonie kominek nada wnętrzu przyjemnej atmosfery a dodatkowe WC sprawdzi się podczas wizyty gości. Autor projektu uwzględnił na tej kondygnacji dwa pokoje, które można przeznaczyć np. na pokój gościnny lub gabinet. Atutem jednego z pokoi jest własna garderoba, dzięki której można ograniczyć liczbę dużych szaf. Strefa sypialniana na poddaszu obejmuje dwie sypialnie i łazienkę. Usytuowany przy domu taras będzie idealnym miejscem do relaksu nie oddalając się przy tym od domowego zacisza. Sprawdzi się również jako miejsce do organizowania rodzinnych spotkań. W projekcie „Gargamel” kalenica została usytuowana równolegle do drogi, co może mieć istotny wpływ na wybór projektu, gdy wymagają tego warunki zabudowy na danym terenie. Projekt nawiązuje do stylu dworkowego dlatego najładniej wkomponuje się w wiejski krajobraz. Spełni wymagania 4-6 osobowej rodziny ceniącej klasyczne rozwiązania. Z naszą firmą wybudują Państwo ten dom zarówno w stanie deweloperskim jak i pod klucz.

Portfolio

Oblicz swoją zdolność kredytową
Zbuduj dom z New-HouseZobacz nasze referencje
Z bloga New-HouseBudowa domu krok po kroku

Podobne projekty

Dom na parkowej 3
Wyświetl cenę
109m2
z poddaszem
Dom przy Wiosennej 9
Wyświetl cenę
134m2
z poddaszem
Koliber
Wyświetl cenę
115m2
z poddaszem

Kategorie projektu:

Wybierz projekt z gotową wyceną budowy domu

Wystarczy nam, że wypełnicie Państwo poniższe kryteria, a w ciągu kilku sekund wyświetlą się projekty spełniające zadane założenia
Filtruj wyniki wyszukiwania
Minimalna powierzchnia użytkowa domu: 140 m2
Maksymalna powierzchnia użytkowa domu: 230 m2
Maksymalna cena: 1867000