Dziękujemy, Twoja wycena jest w trakcie realizacji.
W ciągu 5 minut otrzymasz ją na podany adres e-mail.

Powrót do wyników
Nazwa projektu

Edyta

Powierzchnia użytkowa

197 m2

Koszt budowy domu (PLN brutto):
Prace deweloperskie:
Po kliknięciu w „Zobacz cenę” wyświetli się formularz. Jednorazowe wypełnienie formularza odsłoni ceny wszystkich projektów.
Prace pod klucz:
Po kliknięciu w „Zobacz cenę” wyświetli się formularz. Jednorazowe wypełnienie formularza odsłoni ceny wszystkich projektów.
Prace pod klucz z ogrodem:
Po kliknięciu w „Zobacz cenę” wyświetli się formularz. Jednorazowe wypełnienie formularza odsłoni ceny wszystkich projektów.
Po kliknięciu w „Zamów gotową wycenę” i wypełnieniu formularza mogą Państwo pobrać ofertę na e-mail.
Ceny aktualne na dzień 01.07.2022
Szczegółowa wycena budowy domu
Dostosuj wycenę projektu Carmen Magdalena Optima piętorwy do własnych potrzeb i otrzymaj spersonalizowaną, darmową wycenę.
Skonfiguruj wycenę
Kup ten projekt
Cena projektu: Zobacz cenę
Szczegóły:
Projekt, adaptacja projektu oraz pozwolenie na budowę przy budowie domu z New-House
, aby porównać projekty
Szczegółowe dane projektu

Skorzystaj z formularza i otrzymaj w 5 minut szczegółową i bezpłatną wycenę budowy domu na podstawie wybranego projektu.

Proszę podaj numer telefonu

Proszę zaznaczyć wymagane zgody
Wyrażam zgodę na wykorzystywanie przez spółkę New-House Robert Skulimowski Sp.k. z siedzibą w Warszawie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących dla celów marketingu bezpośredniego, tj. w szczególności na przesyłanie mi informacji za pomocą telefonu i wiadomości sms.*
Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez spółkę New-House Robert Skulimowski Sp.k. z siedzibą w Warszawie skierowanej do mnie informacji handlowej za pomocą środków komunikacji elektronicznej, w szczególności za pomocą poczty elektronicznej i w tym celu udostępniam swój adres poczty elektronicznej*

Zleć nam również

Koszty budowy w różnych etapach:

Etap budowy:
Cena całkowita brutto
Stan surowy
Prace deweloperskie
Prace pod klucz
Zagospodarowanie terenu + ogród
Stan deweloperski
Stan pod klucz
Prace pod klucz z ogrodem

Najważniejsze parametry projektu:

Nazwa projektu: Edyta
Nazwa Pracowni: MG Projekt
Rodzaj domu: z poddaszem
Garaż: podwójny

Opis domu Edyta

Gotowy projekt domu jednorodzinnego „Edyta” to dom parterowy z poddaszem użytkowym. Jest to ciekawa propozycja dla osób posiadających średniej szerokości działkę, która pozwala na realizację w zabudowie wolnostojącej. Dzięki typowej bryle jego realizacja nie pochłonie wielu środków finansowych. Konstrukcja budynku została przykryta dachem kopertowym, który należy do najsolidniejszych pokryć dachowych. Uroku projektowi dodają duże lukarny. Autor projektu uwzględnił w nim garaż dwustanowiskowy, który sprawdzi się w przypadku rodzin korzystających z dwóch samochodów. Dzięki temu, że jest to dom parterowy z poddaszem użytkowym mamy wyraźny podział stref na strefę dzienną na parterze i sypialnianą na poddaszu. Dom parterowy z poddaszem użytkowym daje również możliwość wykorzystania większej powierzchni mieszkalnej na stosunkowo niedużej działce. W projekcie „Edyta” uwagę inwestora przykuje otwarta strefa dzienna, która obejmuje m.in. salon połączony z jadalnią. Dzięki połączeniu tych pomieszczeń wnętrze jest bardziej przestronne i daje więcej możliwości aranżacyjnych. Częściowo otwarta kuchnia będzie sprzyjać integracji, gdyż podczas sporządzania posiłków możemy uczestniczyć w rozmowie z domownikami przebywającymi w salonie. Zwolennicy praktycznych rozwiązań docenią umiejscowioną przy kuchni spiżarnię, która daje więcej możliwości przechowywania produktów spożywczych. Usytuowany w salonie kominek nada wnętrzu przyjemnej atmosfery a pomieszczenie gospodarcze pomoże domownikom w utrzymaniu porządku. Dodatkowe WC sprawdzi się podczas wizyty gości. Architekt uwzględnił na tej kondygnacji dodatkowy pokój, który można przeznaczyć na pokój gościnny lub gabinet. Strefa sypialniana na poddaszu obejmuje trzy przestronne sypialnie i rodzinną łazienkę. Atutem głównej sypialni jest własna łazienka oraz garderoba dzięki której można ograniczyć liczbę dużych szaf w pokoju. Nad garażem architekt przewidział pokój rekreacyjny oraz saunę. Usytuowany przy domu taras będzie idealnym miejscem do relaksu nie oddalając się przy tym od domowego zacisza. Sprawdzi się również jako miejsce do organizowania rodzinnych spotkań. W projekcie „Edyta” kalenica została usytuowana równolegle do drogi, co może mieć istotny wpływ na wybór projektu, gdy wymagają tego warunki zabudowy na danym terenie. Projekt nawiązują do stylu tradycyjnego i spełni wymagania 4-6 osobowej rodziny. Zalecana przez architekta realizacja w technologii murowanej zapewni trwałość konstrukcji na długie lata.

Portfolio

Oblicz swoją zdolność kredytową
Zbuduj dom z New-HouseZobacz nasze referencje
Z bloga New-HouseBudowa domu krok po kroku

Podobne projekty

Watra II (odbicie lustrzane)
Wyświetl cenę
160m2
z poddaszem
Watra II
Wyświetl cenę
160m2
z poddaszem
Willa Parkowa 4 (odbicie lustrzane)
Wyświetl cenę
166m2
z poddaszem

Kategorie projektu:

Wybierz projekt z gotową wyceną budowy domu

Wystarczy nam, że wypełnicie Państwo poniższe kryteria, a w ciągu kilku sekund wyświetlą się projekty spełniające zadane założenia
Filtruj wyniki wyszukiwania
Minimalna powierzchnia użytkowa domu: 140 m2
Maksymalna powierzchnia użytkowa domu: 230 m2
Maksymalna cena: 1867000