Dziękujemy, Twoja wycena jest w trakcie realizacji.
W ciągu 5 minut otrzymasz ją na podany adres e-mail.

Powrót do wyników
Nazwa projektu

Dom z widokiem B

Powierzchnia użytkowa

282 m2

Koszt budowy domu (PLN brutto):
Prace deweloperskie:
Po kliknięciu w „Zobacz cenę” wyświetli się formularz. Jednorazowe wypełnienie formularza odsłoni ceny wszystkich projektów.
Prace pod klucz:
Po kliknięciu w „Zobacz cenę” wyświetli się formularz. Jednorazowe wypełnienie formularza odsłoni ceny wszystkich projektów.
Prace pod klucz z ogrodem:
Po kliknięciu w „Zobacz cenę” wyświetli się formularz. Jednorazowe wypełnienie formularza odsłoni ceny wszystkich projektów.
Po kliknięciu w „Zamów gotową wycenę” i wypełnieniu formularza mogą Państwo pobrać ofertę na e-mail.
Szczegółowa wycena budowy domu
Dostosuj wycenę projektu Carmen Magdalena Optima piętorwy do własnych potrzeb i otrzymaj spersonalizowaną, darmową wycenę.
Skonfiguruj wycenę
Promocja, projekt w cenie budowy domu
Szczegóły:
Wybrany projekt przy budowie domu z New-House
, aby porównać projekty
Szczegółowe dane projektu

Skorzystaj z formularza i otrzymaj w 5 minut szczegółową i bezpłatną wycenę budowy domu na podstawie wybranego projektu.

Proszę podaj numer telefonu

Proszę zaznaczyć wymagane zgody
Wyrażam zgodę na wykorzystywanie przez spółkę New-House Robert Skulimowski Sp.k. z siedzibą w Warszawie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących dla celów marketingu bezpośredniego, tj. w szczególności na przesyłanie mi informacji za pomocą telefonu i wiadomości sms.*
Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez spółkę New-House Robert Skulimowski Sp.k. z siedzibą w Warszawie skierowanej do mnie informacji handlowej za pomocą środków komunikacji elektronicznej, w szczególności za pomocą poczty elektronicznej i w tym celu udostępniam swój adres poczty elektronicznej*

Zleć nam również

Koszty budowy w różnych etapach:

Etap budowy:
Cena całkowita brutto
Stan surowy
Prace deweloperskie
Prace pod klucz
Zagospodarowanie terenu + ogród
Stan deweloperski
Stan pod klucz
Prace pod klucz z ogrodem

Najważniejsze parametry projektu:

Nazwa projektu: Dom z widokiem B
Nazwa Pracowni: MG Projekt
Rodzaj domu: piętrowy
Garaż: podwójny

Opis domu Dom z widokiem B

„Dom z widokiem B ” to gotowy projekt domu jednorodzinnego składający się z trzech brył: głównego piętrowego rdzenia przykrytego czterospadowym dachem oraz dwóch dobudowanych do niego parterowych brył przykrytych trzyspadowymi dachami. Duże przeszklenia, podziały w elewacjach oraz zastosowane okładziny z kamienia i drewna nadają nowoczesnego charakteru. Projekt idealnie wpasuje się w podmiejskie otoczenie. Wnętrze projektu gotowego „Dom z widokiem B ” zaprojektowano dzieląc przestrzeń na dzienną i gospodarczo-garażową na parterze oraz sypialnie i dodatkowe pokoje na piętrze. Część dzienna to połączenie salonu, holu i jadalni oraz częściowo schowanej za spiżarnią kuchni, całość tworzy piękną przestrzeń. Dzięki dużym przeszkleniom dom otwarty jest na taras i ogród. Piętro domu składa się z pięciu sypialni, w tym apartament rodziców z własną łazienką i garderobą, dwie sypialnie dzieci z łazienką oraz dwa dodatkowe pokoje - sypialnię lub pomieszczenia do dowolnej aranżacji. „ Dom z widokiem wariant B ” to reprezentacyjny dom w nowoczesnym stylu z komfortowym układem pomieszczeń. To doskonała propozycja dla klientów, którzy chcą mieć duży dom a dzięki zastosowanym rozwiązaniom energooszczędnym nie będzie on drogi w eksploatacji.

 

Dom z Widokiem B – szczegóły projektu

Przedstawiamy Państwu kolejny, zachwycający projekt z serii domów piętrowych z Widokiem. Oferowany projekt – Dom z Widokiem B – to jeden z największych wariantów projektowych. Jego powierzchnia obejmuje 282 metry kwadratowe i daje niezliczone możliwości projektowe. Dom z Widokiem B nie tylko zachwyca, ale również zaskakuje oferowanymi rozwiązaniami. Chętnie przedstawimy Państwu wszystkie szczegóły.

 Firma New-House działa na rynku budowlanym od wielu lat. Nasze budowane od 1991 roku doświadczenie, pozwala nam coraz lepiej rozumieć potrzeby i pragnienia inwestorów. To właśnie ze względu na Państwa przygotowaliśmy na naszej stronie internetowej bazę, w której można znaleźć projekty domów z kosztorysem. Znajduje się ona pod linkiem: https://new-house.com.pl/projekty-domow. Wśród nich znajdują się również serie projektów z Widokiem, a więc również Dom z Widokiem B. Oferujemy Państwu projekty domów z kosztorysem, aby podjęcie decyzji o wyborze projektu do realizacji mogło być łatwiejsze, sprawniejsze i szybsze. Oczywiście, jak zawsze, w przypadku jakichkolwiek pytań jesteśmy do Państwa dyspozycji. Dom z Widokiem B, a także inne projekty, nie mają przed nami tajemnic.

 

Jak wygląda Dom z Widokiem B?

Dom z widokiem B można określić jako nowoczesną, miejską willę. To duży metraż z ciekawymi rozwiązaniami architektonicznymi, trudno przejść obok niego obojętnie. Przyciąga wzrok ciekawą bryłą, dużymi przeszkleniami, sporym metrażem. Każda osoba zwraca zwykle uwagę na coś innego, a zalet w projekcie Dom z Widokiem B, jest przecież bardzo dużo. Chcielibyśmy Państwu przedstawić dokładny opis zarówno aranżacji wnętrza domu, jak i części zewnętrznej. Zwrócimy uwagę na istotne aspekty i pomożemy w podjęciu decyzji.

Piętro w projekcie Dom z Widokiem B

Jak już wspominaliśmy, jest to projekt nowoczesnego domu piętrowego. Wiele osób postrzega takie rozwiązanie jako bardzo dużą zaletę, chociażby ze względu na to, że istnieje możliwość rozdzielenia części sypialnianej domu od strefy, w której tętni życie. Jeśli chodzi o Dom z Widokiem B projekt piętra wygląda nieco inaczej niż w przypadku innych wariantów tej samej serii. Korytarz w tej wersji jest bardzo małą przestrzenią, która została ułożona w kształt kwadratu. Wprost z korytarza można otworzyć 6 różnych drzwi, które wiodą w inne części domu. To coś, co wyróżnia projekt Dom z Widokiem B. Różnicę można zauważyć porównując projekt np. z wersją Dom z Widokiem 6, który mimo podobnego metrażu aranżację przestrzeni na piętrze ma nieco inną (https://new-house.com.pl/projekt/1076).

Piętro w projekcie Dom z Widokiem wariant B przedstawia jedną sypialnię master oraz dwie zwykłe sypialnie. Sypialnia master obejmuje 17,66 metrów kwadratowych i nieco większą łazienkę oraz garderobę wielkości 6,22m2. Na piętrze znajduje się jeszcze jedna łazienka do wspólnego użytku. Dwoje kolejnych drzwi prowadzi do pomieszczeń przeznaczonych do dowolnej aranżacji. W tym przypadku wszystko jest zależne od potrzeb inwestorów, a także ich inwencji. Część osób, które decyduje się na budowę projektu Dom z Widokiem B, aranżuje te pomieszczenia jako kolejne sypialnie, jeżeli dom ma być zamieszkany przez dużą rodzinę. Dzięki temu w domu może mieszkać nawet od 6 do 10 osób! Innymi pomysłami są np. pokoje gościnne, domowe biblioteczki, biuro, pokój zabaw, domowa siłownia, garderoba lub pomieszczenie gospodarcze. Powierzchnia do aranżacji obejmuje 44,62 m2 i jej przeznaczenie zależy wyłącznie od Państwa!

Parter w projekcie Dom z Widokiem B

Dom z Widokiem wariant B to projekt, który wyróżnia się również w tym aspekcie. Do samego budynku wchodzimy przez sień, która jest również pomieszczeniem łączącym garaż z domem. Przy sieni została umieszczona również szatnia, aby łatwiej było zachować porządek w składowaniu odzieży wierzchniej oraz obuwia.

Kolejne kroki prowadzą do hollu i pokoju dziennego. Projekt Dom z Widokiem B wyróżnia się od innych wersji, właśnie aranżacją pokoju dziennego. W innych projektach jest to zwykle przestrzeń łącząca salon z jadalnią, podczas gdy pokój dzienny w projekcie Dom z Widokiem B jest wyłącznie salonem. Co, ciekawe mimo braku połączenia dwóch pomieszczeń, wcale nie tracą Państwo na metrażu. Dom z Widokiem wariant B ma pokój dzienny obejmujący aż 54,49 m2. Tym razem projektanci zdecydowali się na połączenie jadalni z kuchnią. Oba pomieszczenia są położone tuż obok siebie i nie oddziela ich ściana działowa. Warto wiedzieć, że przy kuchni zostało również zaaranżowane miejsce na spiżarnię.

Kolejne pomieszczenia w projekcie Dom z Widokiem B to łazienka, a także pokój gospodarczy łączący kotłownię z pralnią. Znajduje się tu również dodatkowy pokój, który jest zwykle przeznaczany jako miejsce biurowe do pracy i nauki.

Dom z Widokiem wariant B – część zewnętrzna

Jak wygląda dom z zewnątrz? Zacznijmy analizę od opisania przestrzeni leżącej po bokach domu. Do prawej trony budynku przylega dwustanowiskowy garaż oraz dodatkowe pomieszczenie gospodarcze, które może służyć domownikom za warsztat lub miejsce do przechowywania pojazdów jednośladowych. Co ważne, z garażu można przejść bezpośrednio na strych.

Z lewej strony domu został umieszczony taras, który obejmuje całą długość ściany bocznej domu. Projekt Dom z Widokiem B obejmuje część tarasu w podcieniu, dzięki czemu domownicy mogą przebywać w nim również wtedy, gdy pogoda nie jest w pełni sprzyjająca. Zadaszenie ochroni Państwa przed intensywnym słońcem oraz delikatnym deszczem.

Elewacja Domu  z Widokiem B to coś, co przykuwa wzrok jako pierwsze. Budynek jest zbudowany z ciekawej bryły, a duże przeszklenia tylko podkreślają jego oryginalność. Okna w projekcie Dom z widokiem wariant B, są zwykle tak wysokie jak ściana budynku. Takich przeszkleń jest w projekcie bardzo dużo, część z nich to okna narożnikowe. To rozwiązanie nadaje nie tylko oryginalności całemu projektowi, ale również pozwala na osiągnięcie większej ilości naturalnego światła dziennego wewnątrz domu.

Dom piętrowy – tak czy nie?

Każdy rodzaj domów ma swoich zwolenników i wrogów. Część osób uwielbia domy piętrowe, a inni nie wyobrażają sobie mieszkać gdziekolwiek indziej niż w domu parterowym. Z naszej strony możemy tylko powiedzieć jakie wady i zalety kryją się za domem piętrowym, jakim jest projekt Dom z Widokiem B , a także komu takie rozwiązanie polecamy.

Przede wszystkim, warto zwrócić uwagę na wielkość działki jaką Państwo posiadają. Decydując się na dom parterowy trzeba wiedzieć, że jego metraż będzie nieco mniejszy niż cała przestrzeń działki. Z kolei, wybierając dom piętrowy można osiągnąć jeszcze większą przestrzeń. Na przykład Dom z Widokiem projekt ma obejmujący 282 metry kwadratowe, a jego działka musi mieć minimum 31,25 metrów szerokości i minimum 25,72 metrów długości. Decydując się na dom parterowy otrzymaliby Państwo dom o połowę mniejszy.

Ponadto dom parterowy jest również polecany dużym rodzinom, ponieważ przy zastosowaniu podziału na część sypialnianą oraz dzienną łatwiej jest zagwarantować spokój oraz intymność każdemu z domowników.

Jeżeli są Państwo zainteresowani budową domu Dom z Widokiem B, zapraszamy do kontaktu. Zapewniamy Państwa o profesjonalizmie naszych usług, o czym mogą świadczyć zadowolone opinie od klientów. Ponadto gwarantujemy 10 lat gwarancji po zakończonej budowie. W przypadku pytań lub chęci nawiązania współpracy, zapraszamy do kontaktu : https://new-house.com.pl/kontakt.

Portfolio

Oblicz swoją zdolność kredytową
Zbuduj dom z New-HouseZobacz nasze referencje
Z bloga New-HouseBudowa domu krok po kroku

Podobne projekty

Willa Floryda 3 (odbicie lustrzane)
Wyświetl cenę
235m2
piętrowy
Dom z widokiem 4
Wyświetl cenę
285m2
piętrowy
CARMEN magdalena c 30st i piwnica piętrowy
Wyświetl cenę
170m2
piętrowy

Kategorie projektu:

Wybierz projekt z gotową wyceną budowy domu

Wystarczy nam, że wypełnicie Państwo poniższe kryteria, a w ciągu kilku sekund wyświetlą się projekty spełniające zadane założenia
Filtruj wyniki wyszukiwania
Minimalna powierzchnia użytkowa domu: 140 m2
Maksymalna powierzchnia użytkowa domu: 230 m2
Maksymalna cena: 1867000