Dziękujemy, Twoja wycena jest w trakcie realizacji.
W ciągu 5 minut otrzymasz ją na podany adres e-mail.

Powrót do wyników
Nazwa projektu

Dom z widokiem 2 C

Powierzchnia użytkowa

245 m2

budowa domu Dom z Widokiem 2 C -New-House
Koszt budowy domu (PLN brutto):
Prace deweloperskie:
Po kliknięciu w „Zobacz cenę” wyświetli się formularz. Jednorazowe wypełnienie formularza odsłoni ceny wszystkich projektów.
Prace pod klucz:
Po kliknięciu w „Zobacz cenę” wyświetli się formularz. Jednorazowe wypełnienie formularza odsłoni ceny wszystkich projektów.
Prace pod klucz z ogrodem:
Po kliknięciu w „Zobacz cenę” wyświetli się formularz. Jednorazowe wypełnienie formularza odsłoni ceny wszystkich projektów.
Po kliknięciu w „Zamów gotową wycenę” i wypełnieniu formularza mogą Państwo pobrać ofertę na e-mail.
Szczegółowa wycena budowy domu
Dostosuj wycenę projektu Carmen Magdalena Optima piętorwy do własnych potrzeb i otrzymaj spersonalizowaną, darmową wycenę.
Skonfiguruj wycenę
Promocja, projekt w cenie budowy domu
Szczegóły:
Wybrany projekt przy budowie domu z New-House
, aby porównać projekty
Szczegółowe dane projektu

Skorzystaj z formularza i otrzymaj w 5 minut szczegółową i bezpłatną wycenę budowy domu na podstawie wybranego projektu.

Proszę podaj numer telefonu

Proszę zaznaczyć wymagane zgody
Wyrażam zgodę na wykorzystywanie przez spółkę New-House Robert Skulimowski Sp.k. z siedzibą w Warszawie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących dla celów marketingu bezpośredniego, tj. w szczególności na przesyłanie mi informacji za pomocą telefonu i wiadomości sms.*
Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez spółkę New-House Robert Skulimowski Sp.k. z siedzibą w Warszawie skierowanej do mnie informacji handlowej za pomocą środków komunikacji elektronicznej, w szczególności za pomocą poczty elektronicznej i w tym celu udostępniam swój adres poczty elektronicznej*

Zleć nam również

Koszty budowy w różnych etapach:

Etap budowy:
Cena całkowita brutto
Stan surowy
Prace deweloperskie
Prace pod klucz
Zagospodarowanie terenu + ogród
Stan deweloperski
Stan pod klucz
Prace pod klucz z ogrodem

Najważniejsze parametry projektu:

Nazwa projektu: Dom z widokiem 2 C
Nazwa Pracowni: MG Projekt
Rodzaj domu: piętrowy
Garaż: podwójny

Opis domu Dom z widokiem 2 C

Projekt domu „ Dom z widokiem 2 C ” to piętrowy budynek o nowoczesnej architekturze złożony z dwóch brył- piętrowego rdzenia przykrytego dachem w kształcie litery „L” oraz parterowej bryły garażu przykrytego trzyspadowym dachem. Poprzez duży kąt nachylenia dachu tworzy się dość funkcjonalne pomieszczenie na ewentualny strych lub poddasze użytkowe. Wszelkie detale ozdobne na elewacji: kamień, drewno oraz duże przeszklenia nadają elegancji bryle. Wnętrze gotowego projektu „ Dom z widokiem 2 C ” zostało podzielone na część dzienno-gospodarczą na parterze a na piętrze zrobiono typowo część sypialnianą. Na dole znajduje się przestronny hol, który połączony jest z dużym salonem połączonym z jadalnią oraz aneksem kuchennym. Pozostałe pomieszczenia to spiżarnia, kotłownia oraz garaż dwustanowiskowy połączony z pomieszczeniem gospodarczym. Na piętrze znajdują się trzy sypialnie, w tym jedna z prywatną garderobą i łazienką oraz wyjściem na balkon. Projekt domu jednorodzinnego jest idealny dla rodzin ceniących przestrzeń a jednocześnie posiadają w miarę wąską działkę. Firma budowlana New-House spełni Państwa oczekiwania i wykona budynek ze starannością i zaangażowaniem. Dom możemy zrealizować kompleksowo pod klucz.

 

Dom z widokiem 2 C – jak wygląda ten projekt?

Oto kolejna wersja projektu z serii domów z widokiem. Jest to interesujący projekt piętrowego budynku o nowoczesnym designie. Został zaprojektowany zgodnie z najnowszymi standardami, a jego wizerunek przywodzi na myśl modne, miejskie wille. Dom z Widokiem 2 C cieszy się bardzo pozytywną opinią wśród inwestorów.

Czy prosty projekt domu, w kształcie litery „L” może tak bardzo zachwycać? Co jest tego wyznacznikiem? Jakie są zalety projektu Dom z Widokiem 2 C? To tylko część pytań, które mogą się rodzić w głowach inwestorów. Wiemy, że wybór projektu, który będzie realizowany, jest wyjątkowo trudny. To decyzja, której efekty będą Państwa oglądać przez lata. Musi być wyważona i szczegółowo przemyślana, aby w domu czuć się rzeczywiście „u siebie”. My, jako firma New-House, chcemy Państwu możliwie ułatwić ten wybór. Z tą myślą powstał ten artykuł, aby mogli Państwo poznać szczegóły projektu Dom z Widokiem 2 C i żeby decyzja związana z ostatecznym wyborem realizacji, była łatwiejsza.

 

Kto powinien się zdecydować na Dom z Widokiem 2 C?

Dom, na który się Państwo zdecydują musi być dopasowany do Państwa potrzeb. Warto wziąć pod uwagę różne aspekty, na przykład: metraż posiadanej działki, ilość osób, które mają zamieszkać dom, warto wziąć także pod uwagę to ile samochodów Państwo mają lub będą mieć, a nawet warto rozważyć to jak często przyjmuje się gości. Co więcej, ważne jest aby przy wyborze domu nie brać pod uwagę wyłącznie aktualnej sytuacji, w której się Państwo znajdują. Warto zastanowić się nad tym, jak może to wyglądać w przyszłości.

Czasami klienci proszą nad o poradę, w sprawie wyboru projektu. Mamy w tym duże doświadczenie, firma New-House działa na rynku budowlanym już od 1991 roku. Chętnie wspieramy naszych klientów i oferujemy im nasze doradztwo. Przed podjęciem decyzji proponujemy także zapoznanie się z naszą szeroką bazą projektów domów z aktualną wyceną: https://new-house.com.pl/projekty-domow. Znajdują się tam między innymi wszystkie wersje projektu Dom z Widokiem. Komu polecamy Dom z Widokiem 2C?

Rodzinom z dziećmi

Dom z Widokiem 2 C oferuje dużą, bogatą przestrzeń, która jest podzielona na różne strefy. Dwie, podstawowe to strefa dzienna oraz nocna. Druga kondygnacja w projekcie Domu z Widokiem 2 C została przeznaczona na strefę nocną. Mieszczą się tam trzy duże sypialnie od 15 do 19 metrów kwadratowych, a także dwie łazienki i dwie garderoby. Taki plan piętra pozwala na to, by dom zamieszkiwała cała rodzina. Może tam mieszkać nawet 6 osób.

Na to, by mieszkała tam cała rodzina pozwala również świetnie zaprojektowana przestrzeń parteru. Znajduje się tam bardzo duży metraż przeznaczony do spędzania wspólnego czasu razem. Pokój dzienny wraz z kominkiem, a także sufitowym otwarciem przestrzennym, jest  idealnym miejscem do integracji całej rodziny. Zajmuje on aż 60 metrów kwadratowych, więc każdy znajdzie tu dla siebie miejsce i będzie się czuł swobodnie. Co więcej, projekt Dom z Widokiem 2 C tuż obok pokoju dziennego ma położoną jadalnię. Oba pomieszczenia nie są od siebie oddzielone ścianą działową, dzięki czemu zyskuje się dodatkowo powiększenie wspólnej przestrzeni użytkowej. Przy jadalni została umieszczona kuchnia z wyspą i dobudowaną spiżarnią, dzięki czemu przechowywanie sprzętów kuchennych, produktów lub przetworów dla całej rodziny jest znacznie łatwiejsze.

Aktywnie żyjącym singlom lub parom

Projekt Dom z Widokiem 2 C jest wybierany nie tylko przez rodziny, ale także przez osoby żyjące samotnie lub bezdzietne pary. Jest to dobre rozwiązanie, ponieważ ostateczna aranżacja wszystkich pomieszczeń zawsze zależy od inwestora. Czy pokoje ujęte w planie piętra muszą być sypialniami? Oczywiście, że nie. Dom z Widokiem 2 C daje szerokie możliwości aranżacyjne. Na przykład na drugiej kondygnacji domu zamiast trzech sypialni mogą się znaleźć: jedna sypialnia z dobudowaną garderobą, łazienką i balkonem, a także pokój gościnny i gabinet. Aranżacja może także obejmować dwa pokoje gościnne – jest to zależne od indywidualnych potrzeb inwestorów. Czy pracują? Czy często przyjmują gości? Warto to wziąć pod uwagę.

Parter w projekcie Dom z Widokiem 2 C pozwala na wspaniałe spędzanie czasu wraz z zaproszonymi gośćmi. Szeroki pokój dzienny wraz z jadalnią dają szansę na organizowanie licznych spotkań i domówek. Taka przestrzeń pomieści dużą liczbę gości. Wspólny czas można również spędzać na świeżym powietrzu. Z prawej strony domu jest dobudowany taras, który rozciąga się na całą długość budynku. Część tarasu została zabudowana, aby można było cieszyć się jego urokami bez względu na pogodę.

Aktywnie żyjącym osobom, zapewne spodoba się również fakt, że projekt Dom z Widokiem 2 C posiada także dwustanowiskowy garaż o powierzchni 35 metrów kwadratowych.

Osobom, które cenią funkcjonalność i wygodę

Cały projekt domu Dom z Widokiem 2 C został stworzony z dużym naciskiem na ogólną funkcjonalność przestrzeni. Architekci, którzy nad nim pracowali przyłożyli wagę do każdego szczegółu, aby końcowy efekt pozwolił domownikom na zaznanie pełnej wygody. Na spełnienie tego celu wskazuje umieszczenie dużej ilości przestrzeni gospodarczej w projekcie.

Pierwszym przykładem może być sień, która jest pierwszym pomieszczeniem domu. Można się do niej dostać zarówno poprzez drzwi frontowe, jak również bezpośrednio z garażu. Przy sieni zostało również zaplanowane miejsce na szatnię, gdzie przechowuje się odzież wierzchnią.

Warto podkreślić, że Dom z Widokiem 2 C ma zaplanowane pomieszczenie gospodarcze także przy samym garażu. Można tak składować narzędzia warsztatowe i samochodowe oraz wykonywać różnego typu prace.

Kolejną częścią gospodarczą w Domu z Widokiem 2 C są także takie pomieszczenia jak spiżarnia i kotłownia, które zostały umieszczone na parterze domu. Na wyższy poziom wygody i funkcjonalności budynku wpływa także umieszczenie garderób na piętrze. Druga kondygnacja domu została także wyposażona w duże pomieszczenie przeznaczone na pralnię i suszarnię.

Idealnym dopełnieniem strefy gospodarczej domu jest także poddasze, które może zostać wykorzystane jako strych. To miejsce, w którym można składować różne rzeczy, które nie są w danym momencie używane, ale zależy Państwu na ich zatrzymaniu. Strych obejmuje niemal 53 metry kwadratowe. Ważne, by podkreślić, że tę część Domu z Widokiem 2 C można również przekształcić w część użytkową! 

 

Chętnie wybudujemy dla Ciebie Dom z Widokiem 2 C

Jeżeli zainteresował Państwa przedstawiony projekt, bardzo nas to cieszy. Dom z Widokiem 2 C projekt ma cieszący się rosnącym powodzeniem, co ostatnio odnotowaliśmy. Nic w tym dziwnego – to projekt miejskiej willi wykonanej w nowoczesnym stylu architektonicznym. Zaciekawia ona nie tylko funkcjonalną, przestrzenną aranżacją, ale także wyglądem zewnętrznym. Duże, wysokie przeszklenia, jasna elewacja, elegancja bryła budynku, ozdobne drewno umieszczone na ścianach zewnętrznych – to wszystko składa się na wyjątkowy efekt nowoczesności. Czy takim dom to Państwa marzenie?

Jeśli chcą Państwo podjąć się realizacji tego domu to zapraszamy do współpracy. New-House zajmuje się budową niemal 30 lat, mamy duże zasoby wiedzy oraz doświadczenia. Dom z Widokiem 2 C to ciekawy, angażujący projekt, który z wielką chęcią dla Państwa wykonamy.

Nasze dane kontaktowe znajdą Państwo pod adresem: https://new-house.com.pl/kontakt. Pracujemy od poniedziałku do niedzieli w godzinach 7-21, więc mogą się Państwo z nami skontaktować w dowolnie wybranej chwili. Na Państwa prośbę możemy wykonać szczegółową wycenę budowy domu pod klucz, a także opowiedzieć więcej o ofercie naszych usług. Chętnie odpowiemy na wszelkie pytania!

Portfolio

Oblicz swoją zdolność kredytową
Zbuduj dom z New-HouseZobacz nasze referencje
Z bloga New-HouseBudowa domu krok po kroku

Podobne projekty

Dom z widokiem 3 wariant B
Wyświetl cenę
211m2
piętrowy
Dom z widokiem 3 wariant B (odbicie lustrzane)
Wyświetl cenę
211m2
piętrowy
Willa Floryda 3 (odbicie lustrzane)
Wyświetl cenę
235m2
piętrowy

Kategorie projektu:

Wybierz projekt z gotową wyceną budowy domu

Wystarczy nam, że wypełnicie Państwo poniższe kryteria, a w ciągu kilku sekund wyświetlą się projekty spełniające zadane założenia
Filtruj wyniki wyszukiwania
Minimalna powierzchnia użytkowa domu: 140 m2
Maksymalna powierzchnia użytkowa domu: 230 m2
Maksymalna cena: 1867000