Dziękujemy, Twoja wycena jest w trakcie realizacji.
W ciągu 5 minut otrzymasz ją na podany adres e-mail.

Powrót do wyników
Nazwa projektu

Ametyst 2

Powierzchnia użytkowa

280 m2

Koszt budowy domu (PLN brutto):
Prace deweloperskie:
Po kliknięciu w „Zobacz cenę” wyświetli się formularz. Jednorazowe wypełnienie formularza odsłoni ceny wszystkich projektów.
Prace pod klucz:
Po kliknięciu w „Zobacz cenę” wyświetli się formularz. Jednorazowe wypełnienie formularza odsłoni ceny wszystkich projektów.
Prace pod klucz z ogrodem:
Po kliknięciu w „Zobacz cenę” wyświetli się formularz. Jednorazowe wypełnienie formularza odsłoni ceny wszystkich projektów.
Po kliknięciu w „Zamów gotową wycenę” i wypełnieniu formularza mogą Państwo pobrać ofertę na e-mail.
Szczegółowa wycena budowy domu
Dostosuj wycenę projektu Carmen Magdalena Optima piętorwy do własnych potrzeb i otrzymaj spersonalizowaną, darmową wycenę.
Skonfiguruj wycenę
Promocja, projekt w cenie budowy domu
Szczegóły:
Wybrany projekt przy budowie domu z New-House
, aby porównać projekty
Szczegółowe dane projektu

Skorzystaj z formularza i otrzymaj w 5 minut szczegółową i bezpłatną wycenę budowy domu na podstawie wybranego projektu.

Proszę podaj numer telefonu

Proszę zaznaczyć wymagane zgody
Wyrażam zgodę na wykorzystywanie przez spółkę New-House Robert Skulimowski Sp.k. z siedzibą w Warszawie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących dla celów marketingu bezpośredniego, tj. w szczególności na przesyłanie mi informacji za pomocą telefonu i wiadomości sms.*
Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez spółkę New-House Robert Skulimowski Sp.k. z siedzibą w Warszawie skierowanej do mnie informacji handlowej za pomocą środków komunikacji elektronicznej, w szczególności za pomocą poczty elektronicznej i w tym celu udostępniam swój adres poczty elektronicznej*

Zleć nam również

Koszty budowy w różnych etapach:

Etap budowy:
Cena całkowita brutto
Stan surowy
Prace deweloperskie
Prace pod klucz
Zagospodarowanie terenu + ogród
Stan deweloperski
Stan pod klucz
Prace pod klucz z ogrodem

Najważniejsze parametry projektu:

Nazwa projektu: Ametyst 2
Nazwa Pracowni: MG Projekt
Rodzaj domu: piętrowy
Garaż: podwójny

Opis domu Ametyst 2

Gotowy projekt domu „Ametyst 2” to projekt domu piętrowego o powierzchni użytkowej 139,98 m2. Projekt przeznaczony jest do zrealizowania w zabudowie bliźniaczej na średniej szerokości działce. Dzięki typowej, zwartej bryle jego realizacja będzie łatwa, co korzystnie wpłynie na koszty z nią związane. Konstrukcja budynku został przykryta dachem kopertowym, który należy do najsolidniejszych pokryć dachowych i podnosi walory estetyczne domu. Autor projektu uwzględnił w nim garaż dwustanowiskowy w bryle budynku. Taki garaż sprawdzi się przede wszystkim w przypadku rodzin korzystających z dwóch samochodów. Dzięki temu, że jest to dom piętrowy mamy możliwość zagospodarowania większej powierzchni mieszkalnej na stosunkowo niewielkiej działce. Jednocześnie pomieszczenia na piętrze są bardziej funkcjonalne ze względu na brak skosów. W projekcie „Ametyst 2” uwagę inwestora przykuje otwarta strefa dzienna, która łączy salon, jadalnię i kuchnię. Połączenie tych pomieszczeń sprawia, że wnętrze jest bardziej przestronne i daje więcej możliwości aranżacyjnych. Dodatkowo otwarta kuchnia będzie sprzyjać integracji, gdyż podczas sporządzania posiłków możemy uczestniczyć w rozmowie z domownikami przebywającymi w salonie. Usytuowany w salonie kominek nada wnętrzu przyjemnej atmosfery a pomieszczenie gospodarcze pomoże domownikom w utrzymaniu porządku. Autor projektu uwzględnił na tej kondygnacji dodatkowy pokój, który można przeznaczyć na pokój gościnny lub gabinet. Strefa sypialniana na piętrze obejmuje trzy przestronne sypialnie i rodzinną łazienkę. Atutem głównej sypialni jest uwzględniona w niej własna garderoba, dzięki której można ograniczyć liczbę dużych szaf w pokoju. Usytuowany przy domu taras będzie idealnym miejscem do relaksu nie oddalając się przy tym od domowego zacisza. Sprawdzi się również jako miejsce do organizowania rodzinnych spotkań. W projekcie „Ametyst 2” kalenica została usytuowana prostopadle do drogi, co może mieć istotny wpływ na wybór projektu, gdy wymagają tego warunki zabudowy na danym terenie. Projekt powstał z myślą o inwestorach planujących zbudować dom w systemie murowanym. Jego wygląd zewnętrzny uwydatnia cechy charakterystyczne dla stylu tradycyjnego, dlatego będzie się ładnie prezentował niezależnie od otoczenia. Spełni wymagania 4-6 osobowej rodziny. Zalecana przez architekta realizacja w technologii murowanej zapewni trwałość konstrukcji na długie lata.

Portfolio

Oblicz swoją zdolność kredytową
Zbuduj dom z New-HouseZobacz nasze referencje
Z bloga New-HouseBudowa domu krok po kroku

Podobne projekty

Willa Floryda 3 (odbicie lustrzane)
Wyświetl cenę
235m2
piętrowy
Dom z widokiem 4
Wyświetl cenę
285m2
piętrowy
CARMEN magdalena c 30st i piwnica piętrowy
Wyświetl cenę
170m2
piętrowy

Kategorie projektu:

Wybierz projekt z gotową wyceną budowy domu

Wystarczy nam, że wypełnicie Państwo poniższe kryteria, a w ciągu kilku sekund wyświetlą się projekty spełniające zadane założenia
Filtruj wyniki wyszukiwania
Minimalna powierzchnia użytkowa domu: 140 m2
Maksymalna powierzchnia użytkowa domu: 230 m2
Maksymalna cena: 1867000