Dziękujemy, Twoja wycena jest w trakcie realizacji.
W ciągu 5 minut otrzymasz ją na podany adres e-mail.

Powrót do wyników
Nazwa projektu

Wyjątkowy 2

Powierzchnia użytkowa

201 m2

Koszt budowy domu (PLN brutto):
Prace deweloperskie:
Po kliknięciu w „Zobacz cenę” wyświetli się formularz. Jednorazowe wypełnienie formularza odsłoni ceny wszystkich projektów.
Prace pod klucz:
Po kliknięciu w „Zobacz cenę” wyświetli się formularz. Jednorazowe wypełnienie formularza odsłoni ceny wszystkich projektów.
Prace pod klucz z ogrodem:
Po kliknięciu w „Zobacz cenę” wyświetli się formularz. Jednorazowe wypełnienie formularza odsłoni ceny wszystkich projektów.
Po kliknięciu w „Zamów gotową wycenę” i wypełnieniu formularza mogą Państwo pobrać ofertę na e-mail.
Szczegółowa wycena budowy domu
Dostosuj wycenę projektu Carmen Magdalena Optima piętorwy do własnych potrzeb i otrzymaj spersonalizowaną, darmową wycenę.
Skonfiguruj wycenę
Promocja, projekt w cenie budowy domu
Szczegóły:
Wybrany projekt przy budowie domu z New-House
, aby porównać projekty
Szczegółowe dane projektu

Skorzystaj z formularza i otrzymaj w 5 minut szczegółową i bezpłatną wycenę budowy domu na podstawie wybranego projektu.

Proszę podaj numer telefonu

Proszę zaznaczyć wymagane zgody
Wyrażam zgodę na wykorzystywanie przez spółkę New-House Robert Skulimowski Sp.k. z siedzibą w Warszawie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących dla celów marketingu bezpośredniego, tj. w szczególności na przesyłanie mi informacji za pomocą telefonu i wiadomości sms.*
Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez spółkę New-House Robert Skulimowski Sp.k. z siedzibą w Warszawie skierowanej do mnie informacji handlowej za pomocą środków komunikacji elektronicznej, w szczególności za pomocą poczty elektronicznej i w tym celu udostępniam swój adres poczty elektronicznej*

Zleć nam również

Koszty budowy w różnych etapach:

Etap budowy:
Cena całkowita brutto
Stan surowy
Prace deweloperskie
Prace pod klucz
Zagospodarowanie terenu + ogród
Stan deweloperski
Stan pod klucz
Prace pod klucz z ogrodem

Najważniejsze parametry projektu:

Nazwa projektu: Wyjątkowy 2
Nazwa Pracowni: MG Projekt
Rodzaj domu: parterowy
Garaż: podwójny

Opis domu Wyjątkowy 2

Wyjątkowy 2 to przestronny dom z poddaszem użytkowym pokrytym czterospadowym dachem. W części najbardziej wysuniętej na południe znajduje się dwustanowiskowy garaż. Obok garażu znajduje się podcień z wejściem do domu. Wiatrołap jest wyposażony w garderobę, z której można przejść do kotłowni oraz spiżarnię, z której przechodzimy do kuchni. We wschodnim skrzydle domu mieści się przestronny pokój dzienny łączony z kuchnią oraz jadalnią. Z salonu możemy przejść na przestronny taras położony z tyłu domu. W zachodnim skrzydle budynku mieszczą się trzy sypialnie, gabinet, łazienka, toaleta oraz pralnia. Największa sypialnia posiada dostęp do odrębnej garderoby oraz łazienki. Przestrzeń na poddaszu możemy wykorzystać wedle własnego uznania. Łączna powierzchnia użytkowa domu Wyjątkowy 2 wynosi 216m2. Po zalogowaniu na naszej stronie mogą Państwo sprawdzić rzeczywiste koszty budowy domu w stanie surowym, deweloperskim oraz pod klucz. Firma New House zajmie się adaptacją projektu oraz wprowadzi zmiany pod kątem indywidualnych potrzeb inwestora.

 

Rzut parteru:

1. Wiatrołap 5,28 m²

2. Pokój dzienny + jadalnia 58,97 m²

3. Kuchnia 18,14 m²

4. Spiżarnia 3,66 m²

5. Garderoba 3,38 m²

6. Kotłownia 6,16 m²

7. Garaż dwustanowiskowy 47,64 m²

8. Pom. gospodarcze 5,69 m²

9. Pokój 14,22 m²

10. Łazienka 5,49 m²

11. Pokój 15,24 m²

12. Pom. gospodarcze 0,98 m²

13. Pokój 12,07 m²

14. WC 2,06 m²

15. Hall 19,61 m²

16. Pokój 18,81 m²

17. Łazienka 10,10 m²

18. Garderoba 7,39 m²

Razem rzut parteru 254,89 m²

 

Rzut poddasza

1. Antresola 46,50 m² (206,57 m²)

2. Strych 38,77 m²

Razem rzut poddasza 85,27 m²

 

Projekt domu Wyjątkowy 2 to luksusowa parterowa willa przygotowana przez MG Projekt Pracownia Architektoniczna. Dzięki temu dom daje mieszkańcom wygodę mieszkania na jednej kondygnacji bez chodzenia po schodach. Kolejnym atutem jest bliskość z otaczającym ogrodem. Powierzchnia użytkowa willi wynosi 201,09 m2. Minimalna wielkość działki na której można realizować projekt powinna mieć 27,92 x 32,47 m. Willa zaprojektowana jest dla 5-osobowej rodziny.

 

Dom Wyjątkowy 2 - bryła

 

Budynek zaprojektowano na planie litery „T” z wystającą częścią garażową. Od strony ogrodu jest rozplanowana część nocna z sypialniami dla mieszkańców. Nad parterem znajduje się dodatkowa przestrzeń do zagospodarowania - strych, który może być zagospodarowany jako poddasze użytkowe. Nowoczesna architektura i ciekawy detal elewacji domu łączy się tutaj z tradycyjną formą budynku. Nad częścią dzienną domu mamy piękne otwarcie przestrzenne - pustkę, aż do czubka dachu oraz na poddaszu piękną antresolę. Dom Wyjątkowy 2 przykryto wielospadowym dachem krytym dachówką. Kąt nachylenia dachu wynosi 30 stopni.

 

Dom Wyjątkowy 2 - wnętrze

 

Do domu wchodzimy reprezentacyjnym przeszklonym wejściem przez frontowe patio z pięknymi klombami z zielenią po bokach podestu wejściowego. Z obszernego przedsionka przechodzimy na wprost do otwartej części dziennej o wysokości dwóch kondygnacji. W części centralnej dziennej znajduje się salon z którego przez duże przeszklenia rozpościera się widok na taras i ogród. Z przedsionka przechodzimy też na boki do: szatni i dalej pomieszczeń gospodarczych i garażu. Do kuchni możemy dostać się przez spiżarnię jak i z jadalni.

 

W skład części dziennej salon, jadalnia oraz kuchnia z wyspą. Dzięki pustce nad pokojem dziennym całość jest bardzo przestronna i bardzo komfortowa.

 

Od strony ogrodu, częścią nocną włada sypialnia rodziców z prywatną łazienką i garderobą. Resztę dopełnia dodatkowy pokój, w którym można urządzić chociażby gabinet, a także dwie sypialnie dziecięce z łazienką, WC dla gości oraz kącik telewizyjny. W części nocnej znajduje się również w pralnia.

 

Dom Wyjątkowy 2 ma bardzo funkcjonalnie zaprojektowane wnętrze, które sprawia życie codzienne łatwiejszym. Otwarte przestrzenie oraz przeszklenia pozwalają na łączenie się wnętrza domu z ogrodem. To pomaga osiągnąć i poczuć nieocenione poczucie luksusu i wysokiej jakości życia. A to wszystko niewielkiej powierzchni i w dość prostym w budowie budynku. 

 

Technologia wykonania

  1. Fundamenty: betonowe ławy i ściany fundamentowe z bloczków betonowych

  2. Ściany zewnętrzne: ściany murowane – pustaki porotherm 25 + styropian + płytki klinkierowe

  3. Strop: żelbetowy monolityczny nad parterem

  4. Elewacje: tynk cienkowarstwowy na styropianie+ płytki klinkierowe

  5. Pokrycie dachu: dachówka ceramiczna

 

Budowa domu Wyjątkowy 2 z firmą New-House

 

Projekt domu Wyjątkowy 2 to świetna realizacja, która sprawdzi się jako funkcjonalny, rodzinny dom. Jeżeli jest to realizacja, która odpowiada Państwa oczekiwaniom – zachęcamy do współpracy z New-House. Działamy w trybie kompleksowym i zapewniamy aż dziesięć lat gwarancji jakości na całą realizację.

Portfolio

Oblicz swoją zdolność kredytową
Zbuduj dom z New-HouseZobacz nasze referencje
Z bloga New-HouseBudowa domu krok po kroku

Podobne projekty

Rezydencja Parkowa
Wyświetl cenę
259m2
parterowy
Rezydencja Parkowa 2
Wyświetl cenę
257m2
parterowy
Rezydencja Parkowa 4
Wyświetl cenę
215m2
parterowy

Kategorie projektu:

Wybierz projekt z gotową wyceną budowy domu

Wystarczy nam, że wypełnicie Państwo poniższe kryteria, a w ciągu kilku sekund wyświetlą się projekty spełniające zadane założenia
Filtruj wyniki wyszukiwania
Minimalna powierzchnia użytkowa domu: 140 m2
Maksymalna powierzchnia użytkowa domu: 230 m2
Maksymalna cena: 1867000