Dziękujemy, Twoja wycena jest w trakcie realizacji.
W ciągu 5 minut otrzymasz ją na podany adres e-mail.

Powrót do wyników
Nazwa projektu

Miluś

Powierzchnia użytkowa

104 m2

budowa domu Miluś - New-House
Koszt budowy domu (PLN brutto):
Prace deweloperskie:
Po kliknięciu w „Zobacz cenę” wyświetli się formularz. Jednorazowe wypełnienie formularza odsłoni ceny wszystkich projektów.
Prace pod klucz:
Po kliknięciu w „Zobacz cenę” wyświetli się formularz. Jednorazowe wypełnienie formularza odsłoni ceny wszystkich projektów.
Prace pod klucz z ogrodem:
Po kliknięciu w „Zobacz cenę” wyświetli się formularz. Jednorazowe wypełnienie formularza odsłoni ceny wszystkich projektów.
Po kliknięciu w „Zamów gotową wycenę” i wypełnieniu formularza mogą Państwo pobrać ofertę na e-mail.
Szczegółowa wycena budowy domu
Dostosuj wycenę projektu Carmen Magdalena Optima piętorwy do własnych potrzeb i otrzymaj spersonalizowaną, darmową wycenę.
Skonfiguruj wycenę
Szczegóły:
, aby porównać projekty
Szczegółowe dane projektu

Skorzystaj z formularza i otrzymaj w 5 minut szczegółową i bezpłatną wycenę budowy domu na podstawie wybranego projektu.

Proszę podaj numer telefonu

Proszę zaznaczyć wymagane zgody
Wyrażam zgodę na wykorzystywanie przez spółkę New-House Robert Skulimowski Sp.k. z siedzibą w Warszawie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących dla celów marketingu bezpośredniego, tj. w szczególności na przesyłanie mi informacji za pomocą telefonu i wiadomości sms.*
Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez spółkę New-House Robert Skulimowski Sp.k. z siedzibą w Warszawie skierowanej do mnie informacji handlowej za pomocą środków komunikacji elektronicznej, w szczególności za pomocą poczty elektronicznej i w tym celu udostępniam swój adres poczty elektronicznej*

Zleć nam również

Koszty budowy w różnych etapach:

Etap budowy:
Cena całkowita brutto
Stan surowy
Prace deweloperskie
Prace pod klucz
Zagospodarowanie terenu + ogród
Stan deweloperski
Stan pod klucz
Prace pod klucz z ogrodem

Najważniejsze parametry projektu:

Nazwa projektu: Miluś
Nazwa Pracowni: MG Projekt
Rodzaj domu: parterowy
Garaż: jednostanowiskowy

Opis domu Miluś

Projekt domu „ Miluś ‘’ jest zaprojektowany jako dom parterowy w kształcie litery „L” jako typowy bungalow z łagodnym dachem oraz wbudowanym garażem. Elewacja frontowa oraz ogrodowa budynku jest dość szeroka i posiada duże okna . Ciekawym dodatkiem są elementy drewniane oraz kolumny od strony tarasu dzięki którym powstało częściowe zadaszenie dając cień w upalne dni. Wnętrze domu zostało doskonale zaprojektowane, oddzielając część dzienną od części sypialnianej. Salon jest centralną częścią domu połączony z półotwartą kuchnią oraz przestronnym holem dzięki temu tworzą funkcjonalną i dobrze wykorzystaną przestrzeń. Drugą część domu tworzą trzy sypialnie z łazienką oraz dodatkowy pokój , który może posłużyć jako gabinet lub pokój dla gości. Projekt przewiduje w garażu pomieszczenie gospodarcze w którym można zrobić również kotłownię co jest dodatkowym atutem dla tego domu. Całość projektu tworzy doskonale rozplanowany układ pomieszczeń na niewielkim metrażu dając pięciopokojowe mieszkanie z garażem oraz pomieszczeniem technicznym. Dom zaprojektowany w technologii murowanej, tradycyjnej. Jak najbardziej może być dostosowany jako dom energooszczędny. Zapraszamy do zapoznania się z wyceną kosztów budowy domu przez firmę New-House.

Portfolio

Oblicz swoją zdolność kredytową
Zbuduj dom z New-HouseZobacz nasze referencje
Z bloga New-HouseBudowa domu krok po kroku

Podobne projekty

Ariel 2
Wyświetl cenę
107m2
parterowy
E-112
Wyświetl cenę
123m2
parterowy
Pelikan V
Wyświetl cenę
100m2
parterowy

Kategorie projektu:

Wybierz projekt z gotową wyceną budowy domu

Wystarczy nam, że wypełnicie Państwo poniższe kryteria, a w ciągu kilku sekund wyświetlą się projekty spełniające zadane założenia
Filtruj wyniki wyszukiwania
Minimalna powierzchnia użytkowa domu: 140 m2
Maksymalna powierzchnia użytkowa domu: 230 m2
Maksymalna cena: 1867000