Dziękujemy, Twoja wycena jest w trakcie realizacji.
W ciągu 5 minut otrzymasz ją na podany adres e-mail.

Powrót do wyników
Nazwa projektu

Małgosia

Powierzchnia użytkowa

117 m2

Koszt budowy domu (PLN brutto):
Prace deweloperskie:
Po kliknięciu w „Zobacz cenę” wyświetli się formularz. Jednorazowe wypełnienie formularza odsłoni ceny wszystkich projektów.
Prace pod klucz:
Po kliknięciu w „Zobacz cenę” wyświetli się formularz. Jednorazowe wypełnienie formularza odsłoni ceny wszystkich projektów.
Prace pod klucz z ogrodem:
Po kliknięciu w „Zobacz cenę” wyświetli się formularz. Jednorazowe wypełnienie formularza odsłoni ceny wszystkich projektów.
Po kliknięciu w „Zamów gotową wycenę” i wypełnieniu formularza mogą Państwo pobrać ofertę na e-mail.
Szczegółowa wycena budowy domu
Dostosuj wycenę projektu Carmen Magdalena Optima piętorwy do własnych potrzeb i otrzymaj spersonalizowaną, darmową wycenę.
Skonfiguruj wycenę
Szczegóły:
, aby porównać projekty
Szczegółowe dane projektu

Skorzystaj z formularza i otrzymaj w 5 minut szczegółową i bezpłatną wycenę budowy domu na podstawie wybranego projektu.

Proszę podaj numer telefonu

Proszę zaznaczyć wymagane zgody
Wyrażam zgodę na wykorzystywanie przez spółkę New-House Robert Skulimowski Sp.k. z siedzibą w Warszawie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących dla celów marketingu bezpośredniego, tj. w szczególności na przesyłanie mi informacji za pomocą telefonu i wiadomości sms.*
Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez spółkę New-House Robert Skulimowski Sp.k. z siedzibą w Warszawie skierowanej do mnie informacji handlowej za pomocą środków komunikacji elektronicznej, w szczególności za pomocą poczty elektronicznej i w tym celu udostępniam swój adres poczty elektronicznej*

Zleć nam również

Koszty budowy w różnych etapach:

Etap budowy:
Cena całkowita brutto
Stan surowy
Prace deweloperskie
Prace pod klucz
Zagospodarowanie terenu + ogród
Stan deweloperski
Stan pod klucz
Prace pod klucz z ogrodem

Najważniejsze parametry projektu:

Nazwa projektu: Małgosia
Nazwa Pracowni: MG Projekt
Rodzaj domu: z poddaszem
Garaż: bez garazu

Opis domu Małgosia

Gotowy projekt domu „ Małgosia ‘’ to jednorodzinny dom parterowy z poddaszem użytkowym, odpowiedni do zrealizowania na wąską działkę. Dom został zaprojektowany w zabudowie wolnostojącej przykrytej dwuspadowym dachem o prostej bryle , natomiast szerokie przeszklenia oraz drewniane wykończenia elewacji dodają charakteru. Budowa domu pod klucz „ Małgosia ” spełni oczekiwania mieszkaniowe dla cztero-sześcioosobowej rodziny. Wnętrze domu posiada funkcjonalne pomieszczenia. Na parterze dużą część zajmuje przestronny salon połączony z kuchnią i jadalnią. Atutem pokoju dziennego jest uwzględniony w projekcie kominek a także możliwość wyjścia na taras od strony ogrodu. Łazienka na parterze sprawdzi się podczas odwiedzin przyjaciół , natomiast dodatkowy pokój może posłużyć jako gabinet lub pokój gościnny. Nie zabrakło również osobnego pomieszczenia na kotłownię . Poddasze charakteryzuje się strefą prywatną domowników. Trzy pokoje sypialniane, z czego jeden z garderobą zagwarantują rodzinie wypoczynek po całym dniu. Dwie sypialnie posiadają przeszklenia balkonowe doświetlające wnętrze. Na poddaszu zaprojektowano przestronną i funkcjonalną łazienkę. Projekt domu wykonany został w technologii murowanej. Jego wygląd nawiązuje do stylu tradycyjnego. Ciekawy wygląd zewnętrzny oraz nieskomplikowana technologia wykonania sprawia, że projekt cieszy się dużym zainteresowaniem wśród Inwestorów. Projekt domu jednorodzinnego z kosztorysem umieszczony na stronie internetowej New-House pozwoli zorientować się w kosztach budowy domu projektu „Małgosia”.

Portfolio

Oblicz swoją zdolność kredytową
Zbuduj dom z New-HouseZobacz nasze referencje
Z bloga New-HouseBudowa domu krok po kroku

Podobne projekty

Faro
Wyświetl cenę
103m2
z poddaszem
Dom przy Alabastrowej
Wyświetl cenę
107m2
z poddaszem
SEJ-PRO 072 ENERGO (odbicie lustrzane)
Wyświetl cenę
80m2
z poddaszem

Kategorie projektu:

Wybierz projekt z gotową wyceną budowy domu

Wystarczy nam, że wypełnicie Państwo poniższe kryteria, a w ciągu kilku sekund wyświetlą się projekty spełniające zadane założenia
Filtruj wyniki wyszukiwania
Minimalna powierzchnia użytkowa domu: 140 m2
Maksymalna powierzchnia użytkowa domu: 230 m2
Maksymalna cena: 1867000