Budowa domu Poznań

Budowa domu Poznań – zleć to profesjonalistom!

Planują Państwo budowę domu w Poznaniu? Warto zdecydować się na współpracę z dobrą, sprawdzoną firmą budowlaną, która zagwarantuje Państwu terminowość, świetny efekt, ale również jasno określoną, pewną cenę realizacji. Jak połączyć każde z tych kryteriów? Wystarczy podjąć współpracę z firmą New-House!

Od 1991 roku oferujemy kompleksową budowę domów jednorodzinnych i zrealizowaliśmy w tym czasie około tysiąca pięciuset budów. Wśród nich znalazły się między innymi okazałe rezydencje, nowoczesne wille, jednorodzinne domy – każda realizacja jest inna i zależna od zamysłu oraz potrzeb inwestora. Jesteśmy świadomi tego, że klienci mają bardzo zróżnicowane oczekiwania i staramy się możliwie do tego dopasować oferując szeroko rozbudowane usługi. Z bogatą ofertą idą w parze jakość i precyzja, które są głównym wyznacznikiem naszej oferty. Klienci, którzy decydują się na kompleksową budowę domu w Poznaniu z naszą firmą zyskują również dziesięć lat gwarancji.

Zalety budowy domu w Poznaniu z firmą New-House

Firma New-House to nie tylko lata doświadczenia i szeroka wiedza specjalistyczna. Współpraca z nami niesie za sobą wiele zalet, dlatego inwestorzy chętnie wybierają ofertę „budowa domu Poznań” wśród naszych usług. Dzięki temu zyskują między innymi:

  • Dopasowanie do indywidualnych potrzeb – klienci, którzy wybierają współpracę z nami zyskują pewność, że proces współpracy będzie dokładnie dopasowany do ich oczekiwań, potrzeb oraz możliwości finansowych. Dotyczy to zarówno projektu domu, jak i samej realizacji. Jeśli chodzi o miasto, takie jak Poznań budowa domu może obejmować 100, 200, a nawet 300 metrów kwadratowych. Wszystko zależy od Państwa wytycznych oraz realnych możliwości wybranej działki budowlanej.

  • Szybkie, terminowe wykonanie – mogą mieć Państwo pewność, że budowa domu (Poznań) zostanie zrealizowana zgodnie z ustalonymi uprzednio terminami. Budowa domu do stanu deweloperskiego zajmuje nam około sześciu miesięcy, natomiast budowa pod klucz to dziewięć miesięcy.

  • Jasno określone koszty – to bardzo ważny aspekt współpracy z firmą New-House. Jeszcze przed zdecydowaniem się na współpracę mogą Państwo skorzystać z darmowej wyceny budowy domu do stanu deweloperskiego. Firma New-House wykonuje również szczegółową wycenę realizacji.

  • Sprawdzony zespół pracowniczy – pracownicy firmy New-House to zaufane osoby, które od wielu lat z nami współpracują. To dzięki nim budowa domu pod klucz przebiega tak sprawnie i bezproblemowo.

  • Możliwość wykonania prac od A do Z – sztandarowa oferta naszej firmy to kompleksowa realizacja budowy domu jednorodzinnego. Dzięki niej uzyskają Państwo wsparcie od momentu wyboru działki i projektu, aż do chwili, gdy jest wykonywana cała budowa domu w Poznaniu, a także zagospodarowany teren działki.

  • Spokój i brak stresu – dużą zaletą współpracy z naszą firmą jest to, że inwestor jest maksymalnie odciążony z odpowiedzialności za realizację. Nasza firma to nie tylko budowa domu, ale również realizacja kwestii formalnych w urzędzie.

  • Gwarancja jakości – zakończenie kompleksowej budowy wiąże się z otrzymaniem dziesięciu lat gwarancji na wykonane przez naszą firmę usługi. Dzięki temu zyskują Państwo, że dom nie tylko wygląda świetnie w momencie odbioru, ale również, że efekt będzie trwały przez wiele lat.

Budowa domu Poznań – opinie o współpracy z New-House

Zalety współpracy z naszą firmą mogą potwierdzić setki pozytywnych opinii klientów. Wśród nich znajdują się również inwestorzy dla których była realizowana budowa domu pod Poznaniem. Łączna liczba referencji jest bliska dwustu! Zachęcamy Państwa do zapoznania się z nimi na stronie internetowej naszej firmy: https://new-house.com.pl/referencje.

Jeśli chodzi o miasto Poznań budowa domu ma świetną opinię klientów. Wśród referencji można przeczytać takie słowa, jak:

Jeśli mielibyśmy budować dom od nowa bez wahania ponownie wykonawcą byłaby firma New-House.”

czy też:

Polecamy firmę New-House do realizacji marzeń.”


 

Tak dobre opinie o naszej firmie to wynik wieloletniej pracy i stawianiu zadowolenia klienta na pierwszym miejscu. Zawsze dbamy o to, by efekt był w pełni zgodny z ustaleniami, a klient mógł przejść przez proces realizacji bezstresowo i spokojnie. Jeżeli interesuje Państwa budowa domu pod Poznaniem lub w samym mieście, warto zdecydować się na współpracę z firmą, za którą stoją setki zadowolonych klientów – tak jak ma to miejsce w firmie New-House.

Budowa domu Poznań – ile będzie kosztować?

Wiemy, że jednym z głównych aspektów decydujących o rozpoczęciu budowy domu i jej przebiegu, jest kwestia finansowa. Działamy na rynku budowlanym już od 1991 roku i świetnie znamy potrzeby inwestorów – staramy się wychodzić im naprzeciw. Właśnie dlatego stworzyliśmy autorskie, intuicyjne narzędzie, które pozwoli inwestorom sprawdzić koszt budowy domu w Poznaniu i każdym innym mieście. Nasz kalkulator budowy jest darmowy i dostępny dla każdego inwestora w nieograniczonym zakresie. Jeśli chcą Państwo sprawdzić ile będzie kosztować budowa domu w Poznaniu, wystarczy wejść na naszą stronę internetową: https://new-house.com.pl/kalkulator-budowy-domu.

Kalkulator budowlany stworzony przez specjalistów firmy New-House opiera się na aktualnych cenach obowiązujących na rynku budowlanym oraz na danych podanych przez inwestora. Wystarczy wejść pod podany wcześniej link i wpisać takie informacje, jak: lokalizacja działki (województwo wielkopolskie, jeśli pod uwagę jest brana budowa domu Poznań), powierzchnię użytkową planowanego domu, rodzaj budowy, a także rodzaj dachu, stropu i garażu. Po uzupełnieniu tych informacji na podanego przez Państwa maila zostaną przesłane obliczenia określające budowę domu w Poznaniu.

Polecamy również skorzystać z bazy gotowych projektów domów jednorodzinnych naszej firmy. Są tam propozycje, które zostały uzupełnione o koszt budowy do stanu deweloperskiego, na stronie mogą Państwo dokładnie przyjrzeć się projektowi – jego wymiarom, rzutom budynku, rozmieszczeniu pomieszczeń, a także dzięki komputerowym wizualizacjom mogą Państwo sprawdzić, jak będzie się prezentować zakończona budowa. Być może właśnie tak ma wyglądać Państwa wymarzony dom w Poznaniu! Warto to sprawdzić i pamiętać przy tym, że każdy projekt może zostać poddany indywidualnej adaptacji. Z całą bazą można się zapoznać pod linkiem: https://new-house.com.pl/projekty-domow.

Budowa domu Poznań? Zaufaj New-House!

Interesuje Państwa budowa domu pod Poznaniem lub w centrum? New-House działa na terenie całej Polski i mamy za sobą różnorodne, świetnie wykonane budowy domów jednorodzinnych. Część z nich mogą Państwo obejrzeć na naszej stronie: https://new-house.com.pl/realizacje. Warto pamiętać, że każda realizacja to gwarancja indywidualnego dopasowania do Państwa potrzeb i możliwości. Współpraca zaczyna się przede wszystkim od wstępnej rozmowy, gdzie poznają Państwo bliżej naszą ofertę, sposób współpracy, a my będziemy mogli odpowiedzieć na wszystkie Państwa pytania oraz rozwiać ewentualne wątpliwości.

Słowa „budowa domu Poznań” nie muszą się kojarzyć ze stresem i niepewnością. Z firmą New-House zyskują Państwo przejrzyste zasady współpracy i jasno określony koszt realizacji. Decydując się na kompleksową współpracę nie muszą się Państwo martwić nawet o kwestie formalne budowy domu.

Budowa domu w Poznaniu zostanie wykonana sprawnie i precyzyjnie – z firmą New-House!

Zachęcamy do współpracy!

 

Budowa domów jednorodzinnych Poznań

Inwestorzy, których interesuje budowa domów jednorodzinnych Poznań, często poszukują różnych wykonawców, którzy mogliby się zająć kolejnymi etapami budowy. A co jeśli, można wybudować dom w Poznaniu we współpracy z jedną firmą? Bez stresu i zmartwień? Z gwarancją jakości i terminową realizacją? Tak właśnie wygląda budowa domów jednorodzinnych (Poznań) z firmą New-House!

Jesteśmy świadomi tego, że proces budowy domu jest dla inwestorów zwykle bardzo stresujący. My, jako firma budowlana, działamy na rynku już od 1991 roku. Nasze długoletnie doświadczenie w branży i współpraca z wieloma inwestorami sprawiły, że udało nam się wypracować najkorzystniejszy system współpracy z klientem. Budowa domów jednorodzinnych Poznań – jak to może wyglądać? W wykonaniu firmy New-House budowa jest realizowana od A do Z – pomagamy już przy wyborze działki i projektu, a dom budujemy tak, by był od razu gotowy do zamieszkania przez klienta. W międzyczasie oferujemy nasze pełne wsparcie merytoryczne, doradztwo naszych specjalistów oraz pomoc w kwestiach formalnych, takich jak uzyskanie pozwolenia na budowę domu.

Budowa domów jednorodzinnych Poznań – etapy współpracy z New-House

Firma New-House działa kompleksowo, aby wykonać solidnie i sprawnie całą budowę domu. Jest to możliwe przede wszystkim dzięki dobrze opracowanej strategii i zaufanym pracownikom, którzy działają z nami od dziesięciu, a nawet dwudziestu lat. Klienci, którzy w ramach współpracy z nami decydują się na ofertę „budowa domu jednorodzinnego Poznań”, mogą skorzystać z wieloetapowej realizacji, w którą wlicza się:

Wsparcie przy wyborze odpowiedniej działki pod budowę – poszukiwanie odpowiedniej działki pod budowę domu może być problematyczne. Szczególnie wtedy, gdy mają bardzo konkretne oczekiwania, co do lokalizacji i wielkości terenu. Nasi specjaliści chętnie wesprą Państwa w poszukiwaniach, a przy tym sprawdzą czy dana działka ma prawidłowe warunki pod budowę (stan gleby, poziom wód gruntowych)

Wykonanie projektu domu lub przedstawienie oferty gotowych projektów – klienci mogą skorzystać z oferty naszych świetnych architektów i zamówić u nich indywidualny projekt domu na Poznań. Istnieje również możliwość skorzystania z naszej bazy, która jest wyposażona w tysiące świetnych gotowych projektów domów jednorodzinnych: https://new-house.com.pl/projekty-domow.

Uzyskanie pozwolenia na budowę domu – inwestorzy mogą liczyć na nasze wsparcie również w momencie realizowania spraw formalnych.

Wykonanie przyłączy budowlanych – po zakupie działki firma New-House może wykonać dla Państwa najważniejsze instalacje (wodne, kanalizacyjne, energetyczne, gazowe) na terenie działki.

Budowa domu pod klucz – domy dla naszych klientów realizujemy w trzech etapach: do stanu surowego, do stanu deweloperskiego oraz pod klucz. Budowa domu do stanu deweloperskiego zajmuje nam tylko sześć miesięcy, natomiast pod klucz to zaledwie dziewięć miesięcy. Zapewniamy klientom solidną i sprawną realizację.

Wykonanie aranżacji działki – po zakończeniu samego procesu budowy zachęcamy również do skorzystania z naszej oferty projektowania i wykonywania aranżacji przestrzeni wokół domu. Wykonujemy ogrodzenia, bramy, nasadzenia, altanki, baseny i wiele innych.

Zdanie domu do użytkowania – po zakończeniu prac dbamy o uzyskanie pozytywnego odbioru domu u konkretnych specjalistów. Klient nie musi się niczym martwić, w jego ręce trafi wykończony, piękny dom jednorodzinny.

Tak wygląda kompleksowa realizacja usługi budowa domu jednorodzinnego Poznań i jest to główna usługa z naszej oferty. Warto jednak pamiętać, że nie zawsze klienci przechodzą przez wszystkie jej etapy. Niejednokrotnie inwestorzy decydowali się tylko na budowę domu do stanu deweloperskiego lub… na dokończenie budowy po tym, jak poprzednia firma nie podołała realizacji. Bez względu na to, jaki etap ma Państwa budowa domu (Poznań), zachęcamy do współpracy.

Budowa domów jednorodzinnych Poznań – zalety realizacji z New-House

Część inwestorów decyduje się na samodzielną budowę domu i współpracuję z różnymi wykonawcami poszczególnych zadań. Które rozwiązanie jest korzystniejsze? My nie mamy wątpliwości, że kompleksowa budowa domów jest zdecydowanie lepsza dla inwestora. Dlaczego? Przedstawimy kilka podstawowych zalet, które szczególnie chętnie podkreślają nasi klienci.

Budowa domu pod klucz – decydując się na budowę domu z firmą New-House uzyskają Państwo dom gotowy do zamieszkania. Realizacja zostanie wykończona pod każdym względem, a wykonywanie wszystkich prac w jednej firmie pozwoli ograniczyć koszta.

Przejrzyste koszty realizacji – jeżeli interesuje Państwa oferta „budowa domu jednorodzinnego Poznań” mogą mieć Państwo pewność, że zostanie Państwu zagwarantowana pewna cena realizacji. Jeszcze przed podjęciem decyzji zachęcamy Państwa do skorzystania z naszego kalkulatora budowlanego, który na podstawie podania kilku danych w przeciągu kilku minut obliczy dla Państwa koszt budowy domu do stanu deweloperskiego w Poznaniu. Kalkulator jest dostępny na naszej stronie internetowej: https://new-house.com.pl/kalkulator-budowy-domu.

Terminowe zakończenie prac – decydując się na samodzielną realizację muszą mieć Państwo na uwadze, że gdy jeden z wykonawców nie dotrzyma terminu, cały harmonogram prac będzie musiał ulec zmianie. Co więcej, koszty takiej realizacji również mogą się zmieniać w zależności od podjętej współpracy. Budowa domów Poznań z New-House – to gwarancja terminowego zakończenia całej realizacji. Wszystkie prace są wykonywane przez ekipę znanych, zaufanych pracowników.  

Gwarancja jakości – budowa domu w Poznaniu jest realizowana przez nas z zapewnieniem pełni profesjonalizmu. Dbamy o to, by dom był wykonany nie tylko sprawnie, ale również solidnie. Co więcej, kompleksowa budowa domu z New-House to aż dziesięć lat gwarancji obejmującej całą realizację.

Koszty budowy zbliżone do budowy w systemie gospodarczym – wiele osób decyduje się na współpracę z różnymi wykonawcami wierząc, że to zapewni im niższe koszty. W rzeczywistości, koszty budowy kompleksowej a budowy w systemie gospodarczym nie różnią się szczególnie mocno. Wynika to z faktu, że budowa z firmą oznacza zakup wszystkich materiałów z fakturą 8% VAT, podczas gdy budowa domu w systemie gospodarczym to VAT w wysokości aż 23%. Zaoszczędzona kwota pozwala na pokrycie kosztów związanych ze stałym przebywaniem ekipy budowlanej na terenie budowy.

Budowa domów jednorodzinnych Poznań – zaufaj New-House!

Budowa domu Poznań – te słowa wcale nie muszą wywoływać stresu i zmartwień. Decydując się na to współpracę z firmą New-House, uzyskają Państwo pewną, solidną realizację, która zostanie dodatkowo objęta gwarancją jakości na dziesięć lat. Zaufało nam już wielu inwestorów, od 1991 roku zrealizowaliśmy około 1500 domów jednorodzinnych w całej Polsce!

Zachęcamy Państwa do sprawdzenia naszych wcześniejszych realizacji: https://new-house.com.pl/realizacje oraz opinii naszych klientów na temat współpracy z nami: https://new-house.com.pl/referencje. Już ponad 200 klientów zdecydowało się podzielić się swoją opinią na temat New-House. Zachęcamy do współpracy!

Budowa domu jednorodzinnego Poznań? New-House zrealizuje to sprawnie i solidnie!

 

 

Polecane artykuły

Zobacz wszystkie artykuły