Budowa domu - Poznań 2

Budowa domów Poznań – zleć to New-House

Jednym z najczęściej wybieranych miast na budowę wymarzonego domu jednorodzinnego jest właśnie Poznań. Dlaczego? To miasto wielu możliwości – zawodowych, edukacyjnych, rozrywkowych, turystycznych, krajobrazowych. Inwestorzy chętnie wybierają to miasto, a my realizujemy dla nich cały proces budowy. Nasza oferta to właśnie kompleksowa budowa domów Poznań i okolice, a także inne polskie miejscowości.

Budowa domów Poznań – tego typu realizacja powinna być wykonana przez profesjonalną, doświadczoną firmę budowlaną, która cieszy się zaufaniem wśród inwestorów. Tak właśnie, w kilku słowach, można opisać firmę New-House. Kompleksowa budowa domów jest przez nas oferowana już od 1991 roku, zdołaliśmy wybudować przez ten czas aż tysiąc pięćset domów jednorodzinnych o różnorodnej powierzchni i stylistyce. Wśród naszych realizacji znajdują się tradycyjne domy jednorodzinne, ale również nowoczesne wille miejskie i ekskluzywne, eleganckie rezydencje o powierzchni znacznie przekraczającej trzysta metrów kwadratowych. Budowaliśmy także domy energooszczędne i pasywne. Każda z naszych realizacji byłą maksymalnie dostosowana do potrzeb i oczekiwań inwestora, co jest jednym z naszych kluczy do sukcesu. Uważnie słuchamy klienta i oferujemy mu możliwie najlepsze rozwiązania budowlane.

Budowa domu pod klucz (Poznań) z firmą New-House to gwarancja satysfakcji. Od lat współpracujemy z doświadczonym, sprawdzonym zespołem pracowników, dzięki którym udaje nam się oferować najlepszej jakości usługi budowlane. To oni są trzonem naszej działalności – mają szeroką wiedzę specjalistyczną i wieloletnie doświadczenie w branży. Ich zdolności sprawiają, że budowa domów z firmą New-House jest realizowana tak szybko i solidnie. Budowa domu do stanu deweloperskiego zajmuje nam sześć miesięcy, natomiast pod klucz – dziewięć miesięcy. Co więcej, na wykonane przez nas usługi klienci otrzymują zawsze aż dziesięć lat gwarancji. Jesteśmy pewni naszych realizacji i bierzemy za nie pełną odpowiedzialność.

Nasza budowa domów pod klucz w mieście Poznań cieszy się duża popularnością i wielu inwestorów właśnie z tamtych okolic zdecydowało się podzielić swoją opinią na temat naszych usług. Referencje wystawione przez naszych wcześniejszych klientów mogą Państwo sprawdzić na stornie internetowej firmy New-House: https://new-house.com.pl/referencje. Już blisko dwieście osób zdecydowało się podzielić swoją opinią z innymi.

Budowa domów pod klucz Poznań – co obejmuje oferta?

Współpraca z firmą New-House to nie tylko sama budowa domu, nasza oferta obejmuje znacznie szerszy zakres usług. Naszym celem jest zapewnienie klientowi pełnego spokoju w czasie realizacji, staramy się możliwie najbardziej ściągnąć z niego odpowiedzialność za budowę, więc proponujemy naszym bardzo rozbudowaną ofertę.

 • Wsparcie w poszukiwaniu najlepszej działki pod budowę,

 • Pomoc w poszukiwaniu projektu domu,

 • Załatwienie spraw formalnych, w tym pozwolenia na realizację budowy,

 • Wykonanie przyłączy budowlanych,

 • Budowa domu do stanu surowego,

 • Budowa domu do stanu deweloperskiego,

 • Budowa domu pod klucz,

 • Stałe nadzorowanie prac przez kierownika budowy,

 • Zaprojektowanie i wykonanie aranżacji ogrodowej,

 • Zaprojektowanie i wykonanie aranżacji wnętrza,

 • Odbiór budynku przez specjalistów.

Budowa domów pod klucz w Poznaniu jest przez nas realizowana bardzo dokładnie. Klienci samodzielnie wybierają przebieg współpracy, a my przez cały czas realizacji wspieramy ich również pod kątem merytorycznym. Inwestorzy w każdej chwili mogą liczyć na nasze doradztwo – chętnie dzielimy się wiedzą i pomagamy w wyborze najlepszych technologii oraz materiałów budowlanych pod konkretną realizację.

Budowa domów Poznań – pomożemy wybrać projekt!

Aby budowa domu w Poznaniu była sprawniejsza, a także nieco tańsza, warto zdecydować się na gotowy projekt domu jednorodzinnego. Jako New-House na naszej stronie oferujemy szeroką bazę takich gotowych projektów, mogę je Państwo obejrzeć wchodząc w link: https://new-house.com.pl/projekty-domow. Są one bardzo zróżnicowane, ale w tym artykule przedstawimy trzy przykładowe realizacje.

Budowa domów Poznań – jak może wyglądać realizacja?

E-205 – to nowoczesny dom parterowy o powierzchni 118 metrów kwadratowych. Projekt obejmuje również dwustanowiskowy garaż. Dom (nie licząc salonu) liczy sobie trzy pokoje, więc dom może zamieszkiwać nawet cztero- lub pięcioosobowa rodzina. Elewacja domu została wykonana w nowoczesnej stylistyce, która łączy w sobie tynk i elementy drewniane. Projekt można obejrzeć pod linkiem: https://new-house.com.pl/projekt/3672.

Dom na Parkowej 2 – ten projekt budzi zainteresowanie wielu inwestorów, bez wątpienia sprawdzi się również, jako dom w Poznaniu. Został on wykonany w eleganckiej stylistyce wzorowanej na staropolskich dworkach szlacheckich. Jego powierzchnia użytkowa obejmuje 109 metrów kwadratowych, w tym trzy sypialnie. W projekcie został również umieszczony jednostanowiskowy garaż. Więcej informacji na temat projektu można znaleźć na stronie: https://new-house.com.pl/projekt/1069.

Dom z Widokiem 3 – kolejną propozycją jest nieco większy dom jednorodzinny, jego powierzchnia użytkowa to 186 metrów kwadratowych, które zostały rozplanowane na dwóch kondygnacjach budynku. Ten dom bez wątpienia spodoba się rodzinom ceniącym przestrzeń i funkcjonalność. W projekcie został zaplanowany dwustanowiskowy garaż samochodowy. Zachęcamy do zapoznania się z projektem pod linkiem: https://new-house.com.pl/projekt/1075.

Spodobał się Państwu, któryś z projektów? Zanim rozpocznie się budowa dom w Poznaniu, zachęcamy do zapoznania się z wszystkimi projektami. Być może któryś z nich okaże się dla Państwa tym wymarzonym. Warto również pamiętać, że każdy z projektów może zostać dopasowany do indywidualnych potrzeb – nasi architekci chętnie wykonają dla Państwa adaptację danej realizacji. W ofercie naszych architektów leży również realizacja całego projektu domu na indywidualne zamówienie.

Budowa domów Poznań – jaki to koszt?

Jeśli chodzi o budowę domu Poznań, jako jedno z większych miast w Polsce, daje szerokie możliwości inwestorom. Jednak zanim zostanie podjęta decyzja o budowie domu, każdy z inwestorów pozostaje z pytaniem o to, ile kosztuje budowa domu. Aby ułatwić Państwu znalezienie odpowiedzi na to pytanie, przygotowaliśmy intuicyjny kalkulator budowlany: https://new-house.com.pl/kalkulator-budowy-domu. Dzięki niemu w przeciągu kilku minut będą mogli Państwo poznać koszt budowy wymarzonego domu do stanu deweloperskiego. Wystarczy, że po wejściu na stronę uzupełnią Państwo takie informacje, jak:

 • Powierzchnia domu,

 • Lokalizacja,

 • Rodzaj domu,

 • Rodzaj dachu,

 • Rodzaj stropu,

 • Rodzaj garażu.

To wystarczy, by poznać koszt budowy! Obliczenia zostaną Państwo przesłane na adres mailowy. Warto podkreślić, że korzystanie z naszego kalkulatora jest darmowe i nielimitowane. Zachęcamy do korzystania!

Zachęcamy do nawiązania współpracy z firmą New-House. Gwarantujemy spokojny przebieg budowy domu oraz solidną realizację, która zostanie objęta dziesięcioletnią gwarancją jakości. W przypadku pytań lub chęci nawiązania współpracy, zachęcamy do kontaktu: https://new-house.com.pl/kontakt.

Budowa domu Poznań – New-House wykona to profesjonalnie!

Polecane artykuły

Zobacz wszystkie artykuły