Budowa domu – Wrocław i okolice

Budowa domu – Wrocław i okolice

Wymarzony dom jednorodzinny powinien być zrealizowany przez firmę, która zagwarantuje Państwu jednocześnie terminowość i dokładność wykonywanych usług. Jeżeli interesuje Państwa budowa domu we Wrocławiu lub w okolicach tego miasta, warto zdecydować się na współpracę z firmą New-House. Działamy na rynku od 1991 roku – nie tylko dobrze wykonujemy swoją pracę, ale również świetnie rozumiemy potrzeby inwestorów i dostosowaliśmy do nich naszą ofertę.

Nasza wieloletnia praca przy budowach domu pozwoliła na to, by słowa „budowa domu Wrocław” była w naszym wykonaniu jednoznaczne ze słowami „profesjonalizm, terminowość i precyzyjność”. W przeciągu naszej działalności udało nam się zrealizować już około tysiąca pięciuset domów jednorodzinnych, wśród nich był również niejeden dom we Wrocławiu.

Każdy z wybudowanych przez nas domów jest niepowtarzalny i dopasowany do indywidualnych potrzeb, oczekiwań klienta. Na stronie internetowej mogą Państwo obejrzeć realizacje domów w naszym wykonaniu: https://new-house.com.pl/realizacje. Umieszczone tam zdjęcia z budowy i z zakończonej pracy są bardzo zróżnicowane, co idealnie obrazuje nasz sposób współpracy z inwestorami. Wśród realizacji znajdują się zarówno duże, luksusowe rezydencje, miejskie wille, jak i klasyczne domy jednorodzinne o różnej powierzchni użytkowej. Jeśli chodzi o Wrocław budowa domu sięga różnych wymiarów – część inwestorów decyduje się na domy do stu metrów kwadratowych, a inni wolą realizacje przekraczające trzysta metrów kwadratowych. Naszym celem jest poznanie oczekiwań i możliwości finansowych klienta, a następnie zaproponowanie mu takich rozwiązań, które będą dokładnie do niego dopasowane.

Jak przebiega budowa domu we Wrocławiu?

Budowa domu we Wrocławiu i w każdym innym mieście zawsze wiąże się z dużym nakładem czasu, pieniędzy i pracy. Nie musi się to jednak wiązać ze stresem! Tego typu realizacja wymaga specjalistycznej wiedzy i dużego doświadczenia w budownictwie, inwestor nie ma obowiązku spełniać tych kryteriów. Marzy się Państwu dom we Wrocławiu? Warto oddać realizację w ręce specjalistów. Firma New-House poza wykonawstwem oferuje wsparcie merytoryczne i doradztwo. Zapewniamy kompleksową budowę domu, która jest realizowana w zgodzie z wytycznymi klienta. Budowa domu od A do Z to wieloetapowe wsparcie, które pozwala na sprawną i efektywną pracę. Sama budowa domu pod klucz (Wrocław) zajmuje nam około dziewięciu miesięcy, podczas gdy dom w stanie deweloperskim powstaje już po sześciu miesiącach pracy.

Czego mogą Państwo oczekiwać wybierając w New House ofertę budowa domu Wrocław?

  • Wsparcie w wyborze odpowiedniej działki budowlanej – pomagamy dobrać teren pod realizację uwzględniając w tym najważniejsze aspekty – lokalizację, kształt i rozmiar działki, cenę, dostęp do mediów, rodzaj gruntu, przystępność miejscowego planu zagospodarowania, a także indywidualne warunki zabudowy.

  • Pomoc w znalezieniu wymarzonego projektu domu – budowa domu we Wrocławiu może być realizowana na podstawie gotowego projektu domu jednorodzinnego z szerokiej bazy dostępnej dla naszych klientów lub na podstawie indywidualnie zrealizowanego projektu, który stworzy dla Państwa nasz architekt.

  • Darmowa wycena budowy – korzystając z naszego autorskiego narzędzia mogą Państwo w przeciągu kilku minut poznać koszt budowy domu do stanu deweloperskiego (https://new-house.com.pl/kalkulator-budowy-domu). Korzystanie z kalkulatora budowlanego jest darmowe i nieograniczone, stworzyliśmy go z myślą o ułatwieniu inwestorom podejmowania decyzji o formie realizacji.

  • Zrealizowanie kwestii formalnych – New House dba również o sprawy urzędowe, aby możliwie najbardziej Państwa odciążyć. Gwarantujemy to, że zajmiemy się dokumentacją związaną z pozwoleniem na budowę, doprowadzeniem mediów i oddaniem budynku po zakończonej realizacji.

  • Sprawna realizacja budowy domu jednorodzinnego – budowa domu we Wrocławiu zostanie przez nas zrealizowana sprawnie, terminowo, a efekt będzie świetny i zgodny wszystkimi z wcześniejszymi ustaleniami.

  • Aranżacja wnętrza – klienci firmy New-House mają również możliwość zdecydowania się na poszerzenie współpracy o aranżację wnętrza wybudowanego domu. Zajmiemy się zarówno zaprojektowaniem, jak i wykonaniem.

  • Zagospodarowanie terenu wokół budynku – wielu naszych klientów decyduje się również na poszerzenie współpracy o wykonanie profesjonalnego zagospodarowania terenu działki. Wykonujemy ogrodzenia, bramy, oświetlenie zewnętrzne, nawodnienie terenu, nasadzenia, taras, basen, oczko wodne i wiele innych elementów.

W ten sposób realizowana budowa domu pod klucz (Wrocław) to gwarancja świetnego efektu wykonanego sprawnie i bezstresowo. Co, więcej kompleksowo budowany dom we Wrocławiu wiąże się z otrzymaniem od nas dziesięcioletniej gwarancji!

Budowa domu Wrocław – sprawdź koszt!

Nie warto decydować się na budowę domu w ciemno – realizacja z firmą New-House to jasno określone koszty i przejrzysta forma współpracy. Z łatwością mogą Państwo poznać szczegóły projektu, a także koszt realizacji. Jest to możliwe dzięki zapoznaniu się z gotowymi projektami domów jednorodzinnych oraz skorzystaniu z kalkulatora budowlanego.

Gotowe projekty domów jednorodzinnych

Jeśli chodzi o Wrocław budowa domu może zostać zrealizowana na bazie gotowe projektu – to duża oszczędność i wygoda. Ich ceny zaczynają się już od dwóch tysięcy złotych, a wybór jest na tyle szeroki, że z łatwością znajdą Państwo projekt idealnie dopasowany do swoich oczekiwań. Bez względu na to czy chcą Państwo wybudować mały czy duży, parterowy czy piętrowy, klasyczny czy nowoczesny dom we Wrocławiu – tu znajdą Państwo projekt spełniający te warunki. Co więcej, każdy z projektów jest uzupełniony o cenę, a także umożliwia poznanie kosztu realizacji do stanu deweloperskiego. Jeżeli wolą Państwo budowę domu pod klucz to istnieje również możliwość zamówienia szczegółowej wyceny. Baza gotowych projektów jest dostępna na stronie: https://new-house.com.pl/projekty-domow.

Kalkulator budowy domu

Wspomniany już wcześniej kalkulator budowlany pomaga inwestorom sprawdzić koszt budowy domu realizowanego według indywidualnego projektu. To intuicyjne narzędzie w oparciu o aktualne dane z rynku budowlanego i wskazane przez Państwa kryteria obliczy koszt realizacji. Dzięki temu budowa domu pod Wrocławiem będzie mogła zostać zrealizowana z jasno określonym budżetem. Z kalkulatora mogą Państwo skorzystać na naszej stronie internetowej: https://new-house.com.pl/kalkulator-budowy-domu.

Wybuduj dom we Wrocławiu z firmą New-House

Decydując się na budowę domu warto zlecić to zaufanej, sprawdzonej firmie. Współpraca z New-House to gwarancja satysfakcji. Potwierdzają to zadowolone opinie naszych klientów: https://new-house.com.pl/referencje. Zapewniamy Państwu wymarzoną realizację wykonaną sprawnie i dokładnie, co jest możliwe dzięki naszej profesjonalnej, doświadczonej ekipie pracowniczej.

W celu nawiązania współpracy z naszą firmą lub poznania bliżej naszej oferty można się z nami skontaktować telefonicznie lub mailowo. Dane kontaktowe New-House są dostępne pod adresem: https://new-house.com.pl/kontakt. Jesteśmy dostępni każdego dnia tygodnia w godzinach 7-21.

Zapraszamy do współpracy! Wybudujemy dla Państwa wymarzony dom we Wrocławiu!

Polecane artykuły

Zobacz wszystkie artykuły