Budowa domu Kraków

Kraków budowa domu – zaufaj firmie New-House

Budowa domu w Krakowie to coś, co jest Państwa marzeniem? Warto zlecić to profesjonalistom takim, jak firma New-House. Trzeba przyznać, że kompleksowa budowa domu jednorodzinnego generuje dużej wysokości koszta, a przy tym potrafi być bardzo pracochłonna. Oddając taką pracę w ręce sprawdzonej firmy zyskują Państwo gwarancję, że tak duży nakład finansowy będzie się wiązał z dobrą realizacją.

Współpracując z firmą New-House poza dobrze przeprowadzoną realizacją zyskują Państwo pewność terminowego zakończenia budowy oraz dziesięcioletnią gwarancję na wykonane usługi. Jeśli chodzi o Kraków budowa domu powinna zostać przeprowadzona w sposób maksymalnie profesjonalny, uzyskają to Państwo z firmą New-House.

Jak może wyglądać wymarzony dom w Krakowie?

New-House to firma budowlana, która działa na Polskim rynku już od 1991 roku. Przez tak długi czas udało nam się współpracować z inwestorami o różnorodnych oczekiwaniach i preferencjach. Każda z takich współprac jest bardzo ciekawa, a dzięki niej powstają unikalne, niepowtarzalne domy jednorodzinne. Każdy projekt ma w sobie coś oryginalnego, Państwa wymarzony dom w Krakowie też z pewnością taki będzie.

Interesuje Państwa firma budowlana w Krakowie? Warto zaufać New-House, działamy na terenie całej Polski i mamy za sobą około tysiąca pięciuset realizacji domów jednorodzinnych. Wśród nich znalazły się przestrzenne rezydencje powyżej 300 metrów kwadratowych, nieco mniejsze wille i standardowe domy jednorodzinne. Zróżnicowanie wśród naszych projektów sięga również do stylu (nowoczesny, klasyczny, skandynawski, staropolski itp.) i rodzaju wykonania (piętrowy, parterowy, z poddaszem użytkowym). To, jaki efekt zaprezentuje budowa domu w Krakowie zależy wyłącznie od inwestora – to do Państwa oczekiwań, preferencji i możliwości finansowych dopasowujemy całą realizację. Na początek zachęcamy do zapoznania się z wykonanymi już przez nas wcześniej domami jednorodzinnymi: https://new-house.com.pl/realizacje. Być może któraś z tych realizacji okaże się dla Państwa inspiracją do zaprojektowania własnego domu w Krakowie.

Budowa domu Kraków – gotowe projekty

Budowa domu Kraków – taka realizacja może zostać wykonana na różne sposoby. Oczywiście, można zamówić indywidualny projekt domu jednorodzinnego u jednego z naszych architektów, ale coraz większą popularność zdobywają gotowe projekty domów. To ekonomiczne, a przy tym bardzo efektowne rozwiązanie. Polecamy Państwu zapoznać się naszą bazą, która jest szeroko wyposażona w różnego typu propozycje: https://new-house.com.pl/projekty-domow.

Gotowe projekty znajdujące się w naszej bazie zostały celowo podzielone na różnego typu rodzaje, dzięki czemu z łatwością mogą Państwo znaleźć taki projekt, który będzie najbardziej zbliżony do wymarzonej budowy domu w Krakowie. Dzięki filtrom wyszukiwania mogą Państwo przeszukiwać gotowe projekty domów pod kątem:

 • Kosztu realizacji do stanu deweloperskiego (od 500 tysięcy złotych do realizacji powyżej 1,5 miliona),

 • Powierzchni użytkowej domu (od projektów mniejszych niż 100 metrów kwadratowych aż do realizacji powyżej 300 m2),

 • Rodzaju budowy (domy bliźniacze, piętrowe, parterowe, z poddaszem użytkowym, z garażem, nowoczesne).

Jeżeli będą mieli Państwo problemy ze znalezieniem takiego projektu, który by Państwu odpowiadał – zachęcamy do kontaktu. Możemy pomóc w poszukiwaniach, a także wykonać adaptację jednego z gotowych projektów w naszej bazie. Na Państwa prośbę możemy również zrealizować indywidualny projekt. Nasza firma również wykonuje budowę domów na podstawie projektów, które były pozyskane z zewnętrznych firm projektowych.

Ile kosztuje budowa domu – Kraków?

Jeśli chodzi o Kraków budowa domu może wiązać się z różnymi kosztami. Co więcej, z roku na rok kwota związana z taką realizacją się zmienia – wpływają na to ceny materiałów budowlanych i robocizny. Jak w takim razie oszacować koszt budowy domu pod Krakowem lub w mieście?

Wiemy, że dla inwestorów kwestia finansowa jest jedną z najważniejszych i zdecydowaliśmy się wyjść naprzeciw Państwa potrzebom. Przygotowaliśmy intuicyjne narzędzie, które pozwoli na sprawne, szybkie obliczenie kosztów realizacji. To nasz autorski kalkulator budowy domu, z którego mogą Państwo skorzystać na stronie internetowej firmy New-House: https://new-house.com.pl/kalkulator-budowy-domu. Korzystając z niego w przeciągu kilku minut będą mogli Państwo poznać koszt budowy domu pod Krakowem, w Krakowie, a także w każdym innym regionie Polski. Kalkulator bazuje na aktualnych danych z rynku budowlanego, więc wyliczenia są bardzo dokładne.

Jeżeli chcą Państwo sprawdzić koszt budowy domu, wystarczy uzupełnić w kalkulatorze takie informacje, jak:

 • Planowana powierzchnia domu,

 • Miejsce, gdzie będzie wykonywana budowa domu (Kraków),

 • Rodzaj domu,

 • Rodzaj dachu,

 • Rodzaj stropu,

 • Rodzaj garażu.

Korzystanie z kalkulatora budowanego firmy New-House jest darmowe i nielimitowane. Zachęcamy do skorzystania!

Dlaczego warto zlecić budowę domu firmie New-House?

Biorąc pod uwagę na przykład Kraków budowa domu wcale nie musi być stresująca i trudna, jak wielu inwestorom się wydaje. Najważniejszą kwestią jest wybrać do współpracy odpowiednią firmę. Decydując się na współpracę z firmą New-House zyskują Państwo szereg korzyści:

 • Kompleksowa realizacja budowy domu – od wyboru działki i projektu, przez budowę, aż po zagospodarowanie terenu wokół budynku.

 • Dziesięć lat gwarancji na wykonane usługi.

 • Jasno określone warunki współpracy, w tym terminy i koszty.

 • Budowa domu do stanu deweloperskiego w sześć miesięcy.

 • Budowa domu pod klucz w dziewięć miesięcy.

 • Współpraca ze sprawdzoną, zaufaną ekipą – w ekipie firmy New-House znajdują się wieloletni pracownicy z dużym doświadczeniem i specjalistyczną wiedzą. To dzięki nim wszystkie prace są wykonywane tak wzorowo.

Jeżeli interesuje Państwa firma budowlana w Krakowie, nie muszą już Państwo szukać dłużej. Warto wybrać firmę New-House. Polecamy Państwu zapoznanie się z opiniami inwestorów, którzy zdecydowali się na współpracę z nami: https://new-house.com.pl/referencje. Już blisko dwieście osób wystawiło nam referencje.

Spodobała się Państwu nasza oferta lub chcą ją Państwo poznać bliżej? Zachęcamy do skontaktowania się z naszymi przedstawicielami, którzy są dostępni w godzinach 7-21 przez cały tydzień. Można się z nami kontaktować zarówno telefonicznie, jak i mailowo. Z chęcią odpowiemy na Państwa pytania. Nasze dane kontaktowe są dostępne pod adresem: https://new-house.com.pl/kontakt.

Budowę domu w Krakowie warto zlecić profesjonalistom – firmie New-House!

Polecane artykuły

Zobacz wszystkie artykuły