Domy powyżej 1,5 mln

Domy za milion dolarów od New-House

Firma New-House działa na rynku budowlanym od 1991 roku i wykonaliśmy w tym czasie około 1500 realizacji. Wśród nich były tradycyjne domki jednorodzinne, nowoczesne wille, a także domy za milion dolarów. Zgodnie z badaniami przeprowadzonymi przez Oferteo na rynku budowlanym, dom za ponad milion złotych decyduje się wybudować tylko około 4% Polaków.

Dom za milion dolarów jest bardzo rzadkim widokiem w naszym kraju, w związku z czym szybko przykuwa wzrok swoim efektownym stylem, a także potężnym metrażem. Takie rezydencje dają prosty i jasny przekaz, że ten dom należy do osoby zamożnej i przedsiębiorczej, która w swoim życiu osiągnęła wiele sukcesów. Warto jednak, żeby dom był również zbudowany w ciekawym, oryginalnym stylu, który powie o jego właścicielu coś więcej. Podobają się Państwu nowoczesne, przeszklone wille? Może dobrym wyborem będzie duża, piętrowa rezydencja, która powstała na wzór staropolskich domków szlacheckich? Warto się poważnie zastanowić nad ostatecznym wyborem. Chętnie w tym Państwu pomożemy.

Gotowe projekty z wyceną – dom za milion dolarów

Aby ułatwić Państwu poszukiwania wymarzonego domu, przygotowaliśmy na naszej stronie internetowej bazę, która została wypełniona przez projekty domów z wyceną. Są one bardzo zróżnicowane, ale dzięki użyciu odpowiednich filtrów wyszukiwania mogą Państwo idealnie dopasować wyniki do swoich preferencji. Filtry dotyczą zarówno kosztów budowy domu do stanu deweloperskiego, jak i jego metrażu lub rodzaju budowy (parterowy, piętrowy, z poddaszem). Skoro Państwa marzeniem jest dom za milion dolarów, polecamy skorzystać z tego adresu: https://new-house.com.pl/projekty-domow/domy-powyzej-poltorej-mln. Znajdą tu Państwo domy właśnie w tym przedziale cenowym. Chcąc jednak bliżej Państwu przedstawić realizacje opisaliśmy trzy przykładowe projekty.

Rezydencja z widokiemto dom, który przyciągnie wzrok i zachwyci nawet najbardziej wymagających. Jest niczym prawdziwe platinum residence. Został zaprojektowany przez profesjonalnych architektów, dzięki czemu łączy w sobie funkcjonalność oraz nowoczesny design. Ten dom z widokiem za milion dolarów ma 523 metry kwadratowe powierzchni użytkowej, która została ulokowana na dwóch kondygnacjach (jest to nowoczesny dom piętrowy). Tuż przy domu jest umieszczony dwustanowiskowy garaż. W całym budynku mieści się 6 sypialni. Domy za milion dolarów zawsze oferują więcej niż przeciętne realizacje, nie inaczej jest w tym przypadku. Rezydencja  z widokiem proponuje Państwu duży salon, sale basenową, przestrzenny pokój rekreacyjny, a także taras i balkony. Aby wybudować ten do z widokiem za milion dolarów będzie konieczna działka o wymiarach minimum 32,68 metrów szerokości i 41,05 metrów długości. Więcej szczegółów znajdą Państwo w linku: https://new-house.com.pl/projekt/1400

Regent ten dom przypomina prawdziwą rezydencję, która została wykonana na wzór staropolskich domków szlacheckich. Wskazują na to szykowne zdobienia elewacji, balkon w centralnym miejscu frontowej ściany, a także kolumny przy drzwiach wejściowych, dzięki którym został uzyskany podcień. Jeśli interesują Państwa domy za milion dolarów, to po tym domu od razu widać jego wysoką wartość. Dom również wewnątrz wygląda wysoce reprezentatywnie. W projekcie jest zaplanowane miejsce między innymi na tarasy, domową bibliotekę, balkony garderoby, pokój rekreacyjny oraz cztery sypialnie. Regent, dom za milion dolarów, obejmuje także dwustanowiskowy garaż o powierzchni 78,54 metrów kwadratowych. Natomiast sam dom został zaprojektowany na 486 metrach kwadratowych. Działka do jego realizacji powinna wynosić co najmniej 33,09 metrów szerokości oraz 37,83 metrów długości. Szczegóły projekty dostępne są pod adresem: https://new-house.com.pl/projekt/1137

Rezydencja Floryda – to największa, z proponowanych przez nas, realizacji. Obejmuje aż 857 metrów powierzchni użytkowej i jest wyjątkowo imponująca. Będzie idealnym rozwiązaniem dla każdego kto ceni sobie oryginalny, przykuwający wzrok wizerunek domów. Zdecydowanie należy on do grupy projektów określanych jako domy za milion dolarów. Powierzchnia domu została zrealizowana na dwóch kondygnacjach w kształcie litery L, piętra są połączone ze sobą zarówno schodami, jak i windą. Poza podstawowymi pomieszczeniami typu salon, sypialnie, kuchnie, jadalnie i łazienki jest tutaj bardzo dużo miejsca przeznaczonego na rozrywkę i odprężenie. To istne platinum residence oferuje inwestorom pomieszczenie na domowe SPA z jacuzzi, pokój masażu, grotę solną, saunę, salkę fitness, pokój kinowy, bawialnię, pokój wieczorny i dużą przestrzeń tarasową. Do domu został dobudowany również wielostanowiskowy garaż. Najmniejsza działka do realizacji tak dużego domu musi wynosić 46,37 metrów szerokości oraz 45,72 metry długości. Projekt zaskakuje na wiele sposobów i warto zapoznać się z jego szczegółami. Link do rezydencji: https://new-house.com.pl/projekt/1138.

 

Domy za dwa miliony w realizacji firmy New-House

Jesteśmy profesjonalną firmą, która pracuje rzetelnie i intensywnie przy każdej realizacji. Nasze długoletnie doświadczenie pozwoliło nam na to, by podejmować współprace wyłącznie z osobami, które cechują się profesjonalizmem – tacy właśnie są nasi pracownicy oraz partnerzy. Można to zauważyć chociażby na przykładzie wykonanych przez nas realizacji.

Jeden z wykonanych projektów, który jest naszą prawdziwą chlubą, to piętrowy dom w Warszawie, który został zaprojektowany przez architekta Zbigniewa Piśniaka. Ten dom to prawdziwe, zachwycające platinum residence o ogromnej powierzchni. Realizację mogą Państwo obejrzeć pod linkiem: https://new-house.com.pl/realizations/house/635. Ta rezydencja może być dla Państwa przykładem tego, jak dobrze wykonujemy swoją pracę. Mamy nie tylko duże doświadczenie, ale również obszerną wiedzę specjalistyczną. Co więcej, zawsze dbamy o to, by klienci byli zawsze zadowoleni z wykonanych przez nas prac, dlatego zapewniamy 10 lat gwarancji. Jeżeli chcą Państwo zapoznać się z projektami zbliżonymi do prezentowanej wyżej warszawskiej rezydencji, proponujemy by zapoznali się Państwo z projektami domów powyżej 300 metrów powierzchni użytkowej. Znajdują się w naszej bazie pod linkiem: https://new-house.com.pl/projekty-domow/domy-powyzej-300m2.

Kiedy budujemy dom za milion dolarów zawsze oferujemy naszym klientom, aby zdecydowali się na wykorzystanie przy realizacji termoizolacyjnych rozwiązań. Roczne koszty ogrzania tradycyjnych domów powyżej 300 metrów kwadratowych wynoszą zwykle około 20 tysięcy. To duża kwota, którą można znacznie obniżyć, gdy zdecydują się Państwo na budowę domu energooszczędnego. Koszt realizacji domu z zastosowaniem termoizolacyjnych rozwiązań wrasta tylko o około 2 lub 3 procenty. Natomiast roczna kwota ogrzewania  takiego domu spadnie nawet trzykrotnie! To dobre rozwiązanie, na które decyduje się większość inwestorów budujących domy za milion dolarów.

Spodobał się Państwu któryś z naszych projektów? Mają Państwo własny projekt i szukają firmy, która go zrealizuje? Chętnie zrealizujemy dla Państwa wymarzony dom za milion dolarów. Aby uzyskać więcej szczegółów na temat współpracy z nami zachęcamy do kontaktu za pomocą maila lub telefonu. Nasze dane kontaktowe znajdują się w linku: https://new-house.com.pl/kontakt.
 

Projekt rezydencji, czyli budowa wymarzonego domu

Jak powinien wyglądać idealny dom? Chyba wszyscy będą zgodni, że będzie to projekt przestrzennego budynku z odpowiednią ilością pokojów sypialnianych, kilkoma łazienkami i garderobami. Miałby też dużą przestrzeń do wspólnego spędzania czasu z rodziną, funkcjonalną kuchnię i duże pomieszczenia gospodarcze. Nie może też zabraknąć dobrze rozplanowanej przestrzeni zewnętrznej – ogród, taras, balkon, basen, wielostanowiskowy garaż. Projekt rezydencji spełni wszystkie te wymagania.

Dom jednorodzinny nie musi być standardowym projektem do stu pięćdziesięciu metrów kwadratowych. Wymarzona realizacja powinna spełniać wszystkie aspekty funkcjonalności, a najłatwiej jest to osiągnąć decydując się na projekt rezydencji. Duża przestrzeń, nowoczesne rozwiązania – to tylko kilka cech charakteryzujących tego typu realizacje.

Czy się charakteryzuje projekt rezydencji?

Budowa rezydencji to rozwiązanie dla inwestorów o większych zasobach finansowych. Imponujący dom z nowoczesnymi rozwiązaniami generuje większe koszta niż tradycyjna budowa domu. Jednak ostateczny efekt zwykle zapiera dech w piersiach – piękno, klasa i funkcjonalność. Czym nowoczesne projekty rezydencji będą się odróżniać na tle innych nieruchomości?

Duża przestrzeń użytkowa

Projekty nowoczesnych rezydencji zaczynają się zazwyczaj od około 200 metrów kwadratowych. Są to domy wolnostojące i mogą być zrealizowane zarówno, jako budynek piętrowy, parterowy lub z poddaszem użytkowym. Powierzchnia użytkowa rezydencji może sięgać 500 metrów kwadratowych, a nawet zbliżać się do tysiąca. W projekcie często uwzględnia się również dużą część na zagospodarowanie przestrzeni zewnętrznej - nie jest rzadkością projekt rezydencji z basenem lub sporym ogrodem. W każdym projekcie rezydencji jest również miejsce na wielostanowiskowy garaż.

Dodatkowe udogodnienia

Ta realizacja ma zapewnić mieszkańcom domu pełną wygodę, dlatego w projekcie uwzględnia się wiele dodatkowych udogodnień. Poza wspomnianym wcześniej basenem w planie domu można znaleźć na przykład salę kinową, domową siłownię, pomieszczenie na masaż i SPA, grotę solną, bawialnię, domową bibliotekę i gabinet.

Nowoczesne rozwiązania

Projekt rezydencji ze względu na to, że jest dużą inwestycją wiąże się często z zastosowaniem nowoczesnych rozwiązań technologicznych. Niejednokrotnie inwestorzy decydują się na to budowę domu energooszczędnego, więc instalowane są systemy kontrolujące energooszczędność nieruchomości, alternatywne źródła energii (na przykład panele fotowoltaiczne), mocne izolacje termiczne i wykorzystywane są odpowiednie materiały budowlane. Projekty nowoczesnych rezydencji wiążą się także często z wykonaniem instalacji alarmowych i monitoringu.

Projekty nowoczesnych rezydencji

Przykładowe projekty rezydencji mogą Państwo poznać dzięki gotowej bazie przygotowanej przez firmę New-House. Jest ona szeroko wyposażona w różne projekty domów jednorodzinnych: https://new-house.com.pl/projekty-domow. Wśród nich mogą Państwo znaleźć swój wymarzony projekt domu rezydencja. Oto przykładowe realizacje:

Rezydencja Floryda – ta realizacja spodoba się inwestorom, którzy poszukują domu o naprawdę dużej przestrzeni użytkowej. Ten projekt rezydencji nowoczesnej obejmuje aż 857 metrów kwadratowych rozplanowanych na dwóch kondygnacjach. Plan budowy zapewnia cały szereg dodatkowych udogodnień, w projekcie znajdują się między innymi: grota solna, domowe SPA, sala fitness, sauna, bawialnia i pokój kinowy. Rezydencja Floryda ma cztery duże sypialnie, do których zostały dobudowane osobne garderoby i łazienki. Co więcej, ten projekt rezydencji zapewnia też przeznaczenie dużej przestrzeni na strefę gospodarczą, dzięki czemu dom jest bardziej funkcjonalny. Znajduje się tu również wielostanowiskowy garaż. Szczegóły projektu (jego cenę, wizualizację i rzuty budynku) można obejrzeć na stronie: https://new-house.com.pl/projekt/1138.

Rezydencja Leśna – to propozycja o zdecydowanie mniejszej powierzchni użytkowej niż Rezydencja Floryda, lecz również warta uwagi. Ten projekt domu rezydencja obejmuje 312 metrów kwadratowych, jest to budynek dwupiętrowy z garażem mieszczącym dwa samochody. Dom jest budowany z poddaszem użytkowym, który można wykorzystać jako strych. Rezydencja Leśna będzie idealnym rozwiązaniem nawet dla sześcioosobowej rodziny, dzięki odpowiedniej ilości pokojów sypialnianych. Funkcjonalnie rozplanowana przestrzeń gwarantuje domownikom miejsce na przebywanie w samotności, a także na wspólne spędzanie czasu. W centralnej części parteru mieści się przestrzenny (ponad 60 metrów kwadratowych) pokój dzienny, który łączy w sobie salon i jadalnię. W tym projekcie warto szczególną uwagę zwrócić na szerokie, ciekawe przeszklenia, które zapewniają stały widok na przyrodę na zewnątrz. Aby dokładniej obejrzeć projekt Rezydencja Leśna wystarczy wejść w link: https://new-house.com.pl/projekt/1139.

Rezydencja z Widokiem – jeżeli Państwa marzeniem zawsze był projekt rezydencji z basenem, to ta realizacja będzie idealnym rozwiązaniem. Na parterze budynku została umieszczona sala basenowa o powierzchni 103 metrów kwadratowych. Natomiast sama Rezydencja z Widokiem to projekt piętrowego domu o 523 metrach kwadratowych. W projekcie zostało zaplanowane aż sześć sypialni, więc może tu zamieszkać większa rodzina, chociaż równie chętnie na ten projekt decydują się bezdzietne pary, które często przyjmują gości i cenią sobie dużą przestrzeń. Projekt rezydencji obejmuje także przestrzenny taras z boku domu. Aby obejrzeć wizualizację i cały projekt trzeba wejść na stronę: https://new-house.com.pl/projekt/1400.

Rezydencja Parkowa – ostatnia z propozycji jest tym razem budynkiem parterowym z podwójnym garażem. Ta propozycja przypadnie do gustu tym osobom, których interesują projekty rezydencji łączących elegancję i nowoczesność. Rezydencja Parkowa nawiązuje do klasyki architektury poprzez portyki kolumnowe, duże okna z półokrągłym wykończeniem i jasną elewację. Powierzchnia użytkowa projektu wynosi 258 metrów kwadratowych. Ten projekt był przygotowywany z myślą o inwestorach, którzy szukają domu jednocześnie luksusowego i komfortowego. Więcej informacji na temat realizacji można przeczytać na stronie: https://new-house.com.pl/projekt/1140.

Warto pamiętać, że każdy z gotowych projektów może zostać poddany adaptacji. Wprowadzone zmiany pozwolą na to, by rezydencja nabrała indywidualnego charakteru, który będzie dokładnie zgodny z Państwa oczekiwaniami.

Projekty rezydencji na indywidualne zamówienie

Osobom, którym zależy na tym, by projekt rezydencji by idealnie dopasowany do ich potrzeb i oczekiwań, powinny skorzystać z możliwości indywidualnej współpracy z architektem. To świetne rozwiązanie dla osób, które mają bardzo skonkretyzowane oczekiwania lub chcą osiągnąć oryginalną realizację zgodną z określoną stylistyką. Osobom, które wolą indywidualne projekty domów polecamy skorzystanie z naszego kalkulatora budowy domów: https://new-house.com.pl/kalkulator-budowy-domu. To narzędzie pozwoli Państwu na oszacowanie kosztów budowy wymarzonej realizacji do stanu deweloperskiego.


 

Firma New-House od 1991 roku realizuje budowę domów, w tym również budowę nowoczesnych rezydencji. Budowa pod klucz z naszą firmą trwa około dziewięciu miesięcy. Na wykonane usługi oferujemy dziesięć lat gwarancji. Spodobała się Państwu nasza oferta, mają Państwo pytania o projekt rezydencji? Zachęcamy do kontaktu, nasze dane znajdą Państwo pod adresem: https://new-house.com.pl/kontakt.

Polecane artykuły

Zobacz wszystkie artykuły