Projekty domów powyżej 170 m²

 

Szukasz domu, w którym z powodzeniem zamieszka spora rodzina? A może po prostu lubisz przestrzeń i chcesz się nią cieszyć każdego dnia? Niezależnie od tego, które stwierdzenie pasuje do Ciebie, powinny zainteresować Cię gotowe projekty domów o powierzchni użytkowej powyżej 170 m². Są to komfortowe nieruchomości utrzymane w różnorodnej stylistyce z jasno wydzieloną przestronną strefą dzienną oraz wygodną przestrzenią prywatną. Wśród nich każdy inwestor z powodzeniem znajdzie dom dla siebie niezależnie od tego, czy interesuje go budynek utrzymany w nurcie nieśmiertelnej klasyki, czy też bliżej mu do nowoczesnego minimalizmu.

 

 

domy powyżej 170m2

Domy powyżej 170 m² od New-House

 

New-House to przedsiębiorstwo, które nieprzerwanie od 1991 roku działa w branży szeroko pojętego budownictwa jednorodzinnego. Nasz zespół składa się z profesjonalistów reprezentujących różne dziedziny związane z budową domów. Ich wieloletnie doświadczenie, szeroka wiedza fachowa oraz umiejętności praktyczne są do dyspozycji inwestorów, którzy zdecydują się powierzyć nam wybudowanie swojego domu. Jesteśmy z naszymi klientami na każdym z wielu etapów składających się na realizację prywatnej inwestycji budowlanej. Jeśli tylko zechcesz, będziemy Cię wspierać od momentu podjęcia decyzji o budowie. Pomożemy Ci znaleźć i wybrać odpowiednią działkę budowlaną na wskazanym terenie oraz projekt budynku, który będzie możliwy do wybudowania na Twojej parceli niezależnie czy będzie to niewielki dom, czy projekt domu powyżej 170 metrów kwadratowych. Możesz na nas liczyć także w trakcie załatwiania formalności związanych z doprowadzeniem mediów oraz ich fizyczną budową. Bierzemy na siebie również zgromadzenie dokumentów niezbędnych do uzyskania pozwolenia na budowę. W Twoim imieniu zajmiemy się też fizyczną budową domu do wybranego przez Ciebie stanu (surowego zamkniętego, deweloperskiego lub pod klucz) wraz z zakupem i logistyką materiałów budowlanych. Jeśli takie będzie Twoje życzenie, wykonamy również aranżację wnętrz nowo powstałej nieruchomości oraz zagospodarowanie terenu wokół niej tak, aby Tobie i Twojej rodzinie wygodnie się mieszkało. Na zakończenie przeprowadzimy Cię przez złożony proces odbioru budynku. Zakres współpracy podczas budowy każdorazowo dopasowujemy do indywidualnych potrzeb inwestora, będziesz więc mógł wybrać te zagadnienia, na których najbardziej Ci zależy lub zlecić nam kompleksową budowę domu pod klucz.

 

Gotowe projekty domów powyżej 170 m²

 

Współcześni inwestorzy coraz częściej decydują się na zakup gotowego projektu domu, dzięki którym oszczędzają czas i pieniądze. Nadto baza dostępnych projektów nieruchomości jest tak bogata, że każdy klient znajdzie wśród nich dom spełniający jego oczekiwania czy to w zakresie estetyki, metrażu czy możliwych funkcjonalności. Również New-House oferuje klientom obszerną bazę gotowych projektów budowlanych, którą możesz przeszukiwać pod kątem różnorodnych parametrów tj. rodzaj domu, oczekiwany metraż czy typ dachu.  Jeśli natomiast interesują Cię projekty domów ponad 170 m², znajdziesz je tutaj: https://new-house.com.pl/projekty-domow/domy-powyzej-170m2. Poniżej przedstawiamy krótkie prezentacje trzech projektów o takim metrażu znajdujących się w naszych zasobach. Pamiętaj jednak, że to jedynie drobny przykład i wycinek tego, co znajdziesz na naszej stronie internetowej.

 

Projekt Tom G1 

 

Tom G1 to dom o powierzchni użytkowej 182 m² utrzymany w nowoczesnej estetyce. Do budynku przynależy również garaż, który jednak wysunięto z bryły głównej w kierunku wschodnim. W części dziennej nieruchomości znajdującej się na parterze domownicy i goście mają do dyspozycji przestronny salon z kominkiem i wyjściem na taras, jadalnię zlokalizowaną w przeszklonym wykuszu oraz kuchnię ze spiżarnią. Na tej kondygnacji jest również gabinet umożliwiający spokojną pracę zdalną z dala od codziennej krzątaniny. Mieszkańcy mogą również korzystać z łazienki. Do części prywatnej domu znajdującej się na poddaszu prowadzą schody. Na tym poziomie do dyspozycji są cztery sypialnie (w tym jedna z własną łazienką i dostępem do balkonu), garderoba oraz druga ogólnodostępna łazienka. W przypadku tego budynku uwagę przyciąga estetyczna biała elewacja uzupełniona elementami w kolorze szarym i wykończona panelami drewnianymi. Nowoczesność projektu podkreślają narożne okna oraz elegancki czterospadowy dach.

Szczegóły tego projektu oraz jego cenę znaleźć można pod poniższym adresem: https://new-house.com.pl/projekt/5066.

 

projekt Tom G1

Projekt Alison IV G2 ENERGO PLUS (z poddaszem użytkowym)

 

Alison IV G2 ENERGO PLUS (z poddaszem użytkowym) to nowoczesny dom o powierzchni użytkowej 174 m² z poddaszem użytkowym. Również w przypadku tego projektu garaż (dwustanowiskowy) został wysunięty poza główną bryłę budynku. Na parterze w zachodnim skrzydle domu znajduje się strefa dzienna wspólna dla wszystkich domowników. Składa się na nią duży salon, z którego można wyjść na taras i do ogrodu, jadalnia oraz kuchnia. We wschodnim skrzydle znajdziemy strefę prywatną mieszkańców z trzema sypialniami i dużą łazienką. Druga mniejsza łazienka znajduje się w holu w pobliżu schodów prowadzących na poddasze. A skoro już przy poddaszu jesteśmy, to warto wspomnieć, że jego powierzchnia pozwala na zaaranżowanie dwóch dodatkowych sypialni i kolejnej łazienki. Nieruchomość wyposażona jest w biało-szarą elewację, w której dodatkowo wykorzystano drewno. Całość wieńczy czterospadowy dach.

Więcej szczegółów na temat tego projektu, jego dokładny plan, wizualizację oraz cenę znajdziesz pod poniższym linkiem: https://new-house.com.pl/projekt/19721.

 

Alison IV G2 ENERGO PLUS (z poddaszem użytkowym)

 

Projekt Wioletta G1

 

Wioletta G1 to niezwykle urokliwa nieruchomość utrzymana w klasycznym stylu. Powierzchnia użytkowa tego domu, na którą składa się parter oraz poddasze wynosi 176 m². W przypadku tej nieruchomości garaż został wysunięty przed bryłę domu. Na parterze znajduje się strefa dzienna, w skład której wchodzi przestronny salon z kominkiem oraz kuchnia ze wygodną spiżarnią. Na tej kondygnacji jest do dyspozycji także gabinet z własną łazienką oraz dodatkowa toaleta dostępna z poziomu korytarza. Na poddaszu jest strefa prywatna domowników, na którą składają się trzy sypialnie, garderoba i duża łazienka. Nadto każda z sypialni ma własny dostęp do balkonu. Niebanalna stylistyka tej nieruchomości przywodzi na myśl eleganckie dworki, co z pewnością zainteresuje inwestorów poszukujących domu, który wyróżni się na tle innych budynków mieszkalnych.

Jeśli ten projekt Cię zainteresował, szczegóły na jego temat znajdziesz pod poniższym linkiem: https://new-house.com.pl/projekt/5082.

 

projekt Wioletta G1

Indywidualny projekt domu powyżej 170 m²

 

Należy mieć świadomość, że nie zawsze da się wykorzystać gotowy projekt domu. Jeśli potrzeby inwestora są mocno sprecyzowane lub posiada on niestandardową albo trudną w zabudowie działkę najczęściej konieczne jest wykonanie projektu domu na indywidualne zamówienie. Doświadczony architekt weźmie pod uwagę zarówno potrzeby klienta w zakresie funkcjonalności, metrażu oraz preferowanej estetyki, jak również indywidualne wymagania parceli, na której nieruchomość ma powstać. New-House współpracuje z wieloma utalentowanymi architektami z całego kraju reprezentującymi różnorodne style projektowania budynków jednorodzinnych, którzy chętnie zaprojektują dla Ciebie zarówno mały domek z ogródkiem, jak i również dom o powierzchni powyżej 170 m². A jeśli zechcesz, możesz skorzystać z kompleksowej propozycji realizowanej w trybie – zaprojektuj i wybuduj. Przykładowe realizacje naszego przedsiębiorstwa, znajdziesz pod tym adresem: https://new-house.com.pl/realizacje.

 

Jaki jest koszt budowy domu powyżej 170 m²?

 

Jednoznaczna odpowiedź na postawione powyżej pytanie de facto nie istnieje. Dlaczego? Ponieważ na ostateczny koszt budowy domu powyżej 170 m² składa się wiele zmiennych.

Do najważniejszych z nich należą:

  • rodzaj domu, stropu i dachu, jaki planujesz wybudować,
  • rozmiar garażu (jednostanowiskowy, dwustanowiskowy) lub jego brak,
  • specyfika miejsca, w którym planowana jest realizacja inwestycji budowlanej,
  • rodzaj materiałów, jakie zostaną wykorzystane do budowy domu.

 

Jeśli jednak chcesz poznać, choć wstępny rząd kosztów, z jakimi musisz się liczyć, rozpoczynając budowę domu o określonych parametrach, pomoże Ci w tym nasz kalkulator budowy domu. To wygodne i intuicyjne narzędzie, które po przeanalizowaniu podanych przez Ciebie informacji obliczy szacowany koszt wybudowania domu do stanu deweloperskiego. Jeśli natomiast interesuje Cię budowa domu pod klucz, skorzystaj z opcji „Zamów szczegółową wycenę”.

 

Kompleksowa budowa domu powyżej 170 m² z New-House

 

Budowa domu o powierzchni powyżej 170 m² nie musi rujnować Twojego życia osobistego i zawodowego. Nie musi także zabierać Ci czasu, który poświęcasz bliskim lub swoim pasjom. Wystarczy, że całe przedsięwzięcie zlecisz jednej firmie – takiej jak New-House. Musisz jednak wiedzieć, że oszczędność czasu to nie jedyny plus takiego rozwiązania. Powierzając całą budowę jednemu przedsiębiorstwu, zaoszczędzisz również pieniądze, jakie będziesz musiał przeznaczyć na inwestycję. Kolejną zaletą jest wykonanie prac w określonym w umowie terminie. Zlecając poszczególne zadania różnym firmom, ryzyko wystąpienia niekontrolowanych opóźnień jest bardzo wysokie – należy mieć tego pełną świadomość. Nadto nie można zapomnieć o spokoju, jaki daje profesjonalny nadzór fachowców nad każdym etapem budowy domu. Potwierdzeniem naszej wiedzy, doświadczenia i najwyższego zaangażowania w wykonywane zadania jest 10-letnia gwarancja na wszystkie usługi wykonane przez specjalistów z New-House.

 

Jeśli taki sposób prowadzenia budowy domu jednorodzinnego do Ciebie przemawia, zachęcamy do kontaktu. Wszystkie niezbędne informacje znajdziesz w zakładce https://new-house.com.pl/kontakt. Nasi doradcy są do Twojej dyspozycji 7 dni w tygodniu w godzinach 7 – 21 gotowi odpowiedzieć na każde pytanie dotyczące współpracy z naszą firmą. Sprawdź już dziś, co możemy dla Ciebie zrobić? Będziesz zaskoczony, jak szybko możesz zamieszkać we własnym domu!

Polecane artykuły

Zobacz wszystkie artykuły