Urszula Tarasiuk

Witam serdecznie,

Marzenie o własnym domu na wsi było w mojej głowie zawsze, ale dopiero w 2018 roku przerodziło się w realny plan. Długo nie szukałam firmy budowlanej - zależało mi przede wszystkim na oszczędności czasu a co się z tym wiąże na kompleksowej usłudze od pozyskania pozwoleń do stanu, powiedzmy prawie deweloperskiego (bez mocnego angażowania mnie w „pilnowanie budowy”). Jestem wdzięczna, że te moje marzenia udało się zrealizować z firmą New House, z Panem Robertem Skulimowskim.

 

Budynek był realizowany z projektu Maja IIG, praktycznie bez większych zmian w okolicach Mińska Maz. Prace postępowały w bardzo szybkim tempie, rozpoczęcie robót ziemnych - fundamenty w czerwcu 2019, ściany w ekspresowym tempie, słupy i stropy - lipiec 2019 - dziękuję tutaj korzystając z okazji Panu Pawłowi, murarzowi wraz z całą Jego ekipą murarską za ciężką i solidną pracę w bardzo upalne dni oraz za fachowe doradztwo. Kolejny etap budowy krokwie 2-3 dni i także gotowe, następnie blachodachówka z całym orynnowaniem w niespełna 2 tygodnie - sierpień 2019. Tutaj moje największe uznanie i podziękowanie za mega solidność i dokładność (pomimo 35 stopniowego upału), za bardzo ludzkie podejście do klienta, dla Panów braci - dekarzy, w szczególności dla Pana Roberta, który chętnie i rzeczowo odpowiadał na moje pytania.

 

Kolejne etapy ocieplenie zewnętrzne budynku, instalacja elektryczna, tynki, wylewka szlichty, instalacja grzewcza gotowe do końca grudnia 2019. Następnie ocieplenie w połaci dachu wełną mineralną, karton-gipsy, wkopanie szamba betonowego, doprowadzenie przyłącza wody do budynku  - jeżeli dobrze pamiętam to wszystko udało się wykonać do marca 2020. Ostatni etap realizacji z New House malowanie elewacji zewnętrznej i montaż pieca dobiegły pomyślnie.

 

Podsumowując jestem jak najbardziej zadowolona ze współpracy z firmą New House i bazując na własnym doświadczeniu daję pozytywną rekomendację. Oczywiście przy tego typu inwestycjach pojawiają się także sytuacje nieoczekiwane i stresujące, ale tutaj nieoceniona jest możliwość kontaktu i wyjaśnienia kwestii bezpośredniego z Panem Robertem Skulimowskim i osobami z biura. Ja taką możliwość miałam i bardzo ją sobie ceniłam.

 

PS. Podziękowania też dla Pani Moniki i Pani Magdaleny, które walczyły na pierwszym froncie aby uzyskać pozwolenia wszelkiej maści.

Polecane artykuły

Zobacz wszystkie artykuły