alert
Pozdrawiamy Zespół New-House

GOTOWY PROJEKT
ZE STRONY NEW-HOUSE

Znajdź swój wymarzony projekt domu jednorodzinnego

Firma budowlana New-House w branży istnieje już od 1991 roku. Nasi architekci wykonują profesjonalne projekty domów jednorodzinnych, które następnie kompleksowo realizujemy. Zajmujemy się również wszelkimi formalnościami związanymi z prowadzeniem budowy. Korzystając z naszych usług nie musicie Państwo martwić się o bezpieczeństwo i rzetelne wykonanie inwestycji.

Bezpłatna wycena każdego projektu

W naszym elektronicznym katalogu można znaleźć gotowe projekty domów jednorodzinnych. Do Państwa dyspozycji jest ponad 60 tysięcy projektów. Wybierając określone kryteria domu oraz podając wymiary działki, system zasugeruje odpowiedni projekt, do którego, w ciągu 2 dni roboczych, możemy dostarczyć bezpłatną wycenę.

Jeżeli macie Państwo preferencje dotyczące projektu, możecie skorzystać z filtrów w wyszukiwarce. Znajdziecie tam domy:

W razie jakichkolwiek pytań dotyczących dostępnych projektów, zachęcamy do kontaktu z naszymi pracownikami, którzy z przyjemnością udzielą Państwu szelkich niezbędnych informacji.

New-House - nowoczesne projekty i domy pod klucz

Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom, do naszych usług wprowadziliśmy również kalkulator budowy domu, który pomoże obliczyć koszty inwestycji na podstawie gotowego projektu. Po wypełnieniu formularza prześlemy wiadomość e-mail z szacunkową wyceną budowy.
Wszystkich zainteresowanych zachęcamy również do zapoznania się z naszymi dotychczasowymi realizacjami na domy jednorodzinne.

Zachęcamy Państwa do wyboru projektu i kontaktu z nami mailowo lub pod numerem telefonu +48 504 125 130 lub +48 501 131 233.

realizacja: extradom.pl

Kontakt

Jesteśmy do Państwa dyspozycji 7 dni w tygodniu od 8:00 do 22:00.

Chętnie odpowiemy na każde Państwa pytanie.

Zachęcamy do kontaktu.

kontakt@new-house.com.pl +48 504 125 130
Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez spółkę New-House sp. z o.o. sp.k. z siedzibą w Warszawie skierowanej do mnie informacji handlowej za pomocą środków komunikacji elektronicznej, w szczególności za pomocą poczty elektronicznej i w tym celu udostępniam swój adres poczty elektronicznej

Akademia Budowlana New-House

Jeśli chcą Państwo skorzystać z bezpłatnej porady budowlanej, zachęcamy do podania swojego numeru telefonu - zadzwonimy w ciągu 48 godzin.