Baza gotowych projektów z wyceną

Offer

 

Baza gotowych projektów z wyceną

Gotowe projekty domów jednorodzinnych cieszą się rosnącą popularnością wśród zapracowanych inwestorów, którzy lubią oszczędzać. Decydując się na ten rodzaj współpracy z architektem, oszczędzają bowiem nie tylko cenny czas, ale również pieniądze. A jeśli dodamy do tego szeroki wybór projektów utrzymanych w różnorodnej stylistyce i metrażu, to okazuje się, że praktycznie każdy klient jest w stanie znaleźć wśród nich swoją wymarzoną nieruchomość.

Baza gotowych projektów New-House przyciąga klientów jeszcze jednym – szczegółową wyceną budowy. Musisz bowiem wiedzieć, że każdy projekt domu znajdujący się w naszych zasobach posiada kosztorys, z którym możesz się zapoznać jeszcze zanim zdecydujesz się kupić projekt. To wygodne rozwiązanie, które pozwala na realną ocenę własnych możliwości finansowych już na starcie. Dzięki wycenie budowy będziesz wiedział, czy na realizację konkretnego przedsięwzięcia budowlanego będziesz musiał pozyskać dodatkowe źródło finansowania, czy wystarczą Ci zgromadzone wcześniej oszczędności?

Dlaczego warto wybrać gotowy projekt domu z kosztorysem?

 1. Możesz wybierać spośród tysięcy domów utrzymanych w różnej stylistyce i metrażu.

Niezależnie więc czy cenisz sobie nowoczesny minimalizm, czy nieśmiertelną klasykę wśród gotowych projektów domów z pewnością znajdziesz ten, który spełni Twój oczekiwania.

 1. Wycena budowy domu według gotowego projektu błyskawicznie odpowie Ci na pytanie, z jakiego rzędu kosztami musisz się liczyć?

 2. Za projekt gotowy zapłacisz znacznie mniej niż za projekt indywidualny – najczęściej będzie to kilka tysięcy złotych.

 3. Mniej zapłacisz również za budowę domu, ponieważ projekty gotowe wykorzystują popularne (a co za tym idzie – tańsze) technologie.

 4. Łatwiej znajdziesz również odpowiednich fachowców do przeprowadzenia prac budowlanych opartych o powszechnie stosowane rozwiązania.

 5. Poprawną dokumentację projektową otrzymasz w ciągu kilku dni, a nie kilku miesięcy jak to ma miejsce w przypadku zamówienia projektu indywidualnego.

 6. Możesz dopasować dom do swoich potrzeb podczas obowiązkowej adaptacji.

 7. Masz do dyspozycji realistyczne wizualizacje domu, co przydaje się szczególnie w sytuacji, gdy trudno jest sobie wyobrazić, jak docelowo będzie wyglądał dom. Eliminuje to element zaskoczenia, który towarzyszy wielu klientom zamawiającym projekty indywidualne.

 8. Możesz zapoznać się ze zdjęciami gotowych domów wybudowanych według konkretnego projektu, a przy odrobinie szczęścia również porozmawiać z inwestorami, którzy zdecydowali się wykorzystać go przed Tobą.

Jakie korzyści płyną z dostępu do kosztorysu budowy domu?

Nie ma się co oszukiwać, trudno jest zdecydować się na zakup gotowego projektu domu, nie znając kosztów jego realizacji. Dlatego też na stronie internetowej New-House znajdziesz obszerną bazę projektową uwzględniającą domy większości liczących się pracowni architektonicznych w naszym kraju – każdy z aktualną wyceną budowy. I nie mówimy tutaj bynajmniej o jakiś mglistych, bliżej niesprecyzowanych prognozach, ale o dokładnych kosztorysach uwzględniających rodzaj nieruchomości, aktualne koszty zakupu materiałów budowlanych, zastosowanie konkretnych rozwiązań, technologii oraz instalacji, jak również koszty robocizny.

Warto również dodać, że każdy z udostępnianych przez nas kosztorysów uwzględnia poszczególne etapy realizacji przedsięwzięcia budowlanego, co w praktyce oznacza, że możesz sprawdzić, ile będzie Cię kosztować wybudowanie domu do stanu surowego, deweloperskiego oraz pod klucz. To wygodne rozwiązanie, które pozwala realnie zaplanować budowę.

New-House może zająć się również realizacją projektu domu w oparciu o kompleksowe usługi obejmujące zarówno zagadnienia administracyjne, jak i również fizyczne prace budowlane, aranżacje wnętrz oraz zagospodarowanie przestrzeni wokół nieruchomości. Jeśli interesuje Cię tego rodzaju współpraca, zachęcamy do kontaktu. Nasi doradcy są dostępni siedem dni w tygodniu w godzinach 7.00 – 21.00.

Jak sprawdzić koszt budowy domu według konkretnego projektu gotowego?

 1. Odwiedź dedykowaną zakładkę na naszej stronie www. Znajdziesz ją pod adresem https://new-house.com.pl/projekty-domow.

 2. Z pomocą intuicyjnej wyszukiwarki sprecyzuj swoje wymagania dotyczące wymarzonego projektu domu. Do dyspozycji masz poniższe parametry:

 • powierzchnię użytkową domu jednorodzinnego,

 • rodzaj domu,

 • rodzaj zabudowy,

 • rodzaj dachu,

 • garaż lub jego brak,

 • ilość pokoi,

 • preferowaną szerokość działki,

 • preferowaną pracownię architektoniczną.

 1. Wybierz projekt, który najlepiej odpowiada na Twoje aktualne potrzeby i przejdź na dedykowaną mu zakładkę.

 2. Na podstronie wybranego projektu kliknij przycisk z napisem: Zamów dokładną wycenę.

 3. Nie zniechęcaj się, jeśli przy projekcie znajduje się komunikat: Wycena wkrótce. Działaj zgodnie z tą instrukcją. W takim przypadku przygotowanie wyceny dla Ciebie zajmie nam po prostu nieco więcej czasu, z reguły jest to kilka dni roboczych.

 4. Po kliknięciu automatycznie przeniesiemy Cię do formularza kontaktowego i poprosimy o wypełnienie obowiązkowych pól. Zwróć uwagę, aby dane, które wpisujesz, były aktualne. Ma to znaczenie szczególnie w przypadku adresu e-mail, na który prześlemy Ci wycenę aktualną na dzień jej dostarczenia. Jeśli podasz adres, którego nie używasz to kosztorys zwyczajnie do Ciebie nie dojdzie.

 5. Jednak to jeszcze nie wszystko – otrzymasz od nas również dostęp do kosztorysów pozostałych projektów znajdujących się w naszych zasobach. Będziesz mógł więc bez najmniejszych przeszkód przeszukiwać bazę i porównywać domy między sobą. Od tego już tylko krok do znalezienia nieruchomości Twoich marzeń, która dodatkowo będzie mieściła się w założonym przez Ciebie budżecie.

Co zawiera gotowy projekt domu znajdujący się w zasobach New-House?

 • cenę projektu,

 • koszt budowy do stanu deweloperskiego,

 • wysokość miesięcznej raty za realizację,

 • wizualizację projektu,

 • rzut budynku,

 • wymiary realizacji,

 • możliwość zamówienia planu kredytu,

 • możliwość zamówienia szczegółowej wyceny.

Rodzaje kosztorysów wykorzystywanych w budownictwie

 • Kosztorys inwestorski

To zdecydowanie najpopularniejszy rodzaj kosztorysu wykorzystywanego w przypadku gotowych projektów domów. Określa on koszt realizacji budowlanej wraz z dokładnym wskazaniem wszystkich pomniejszych kosztów składających się na inwestycję. Klienci, którzy wybierają projekt domu zawierającym ten rodzaj kosztorysu, uzyskują nie tylko informacje na temat docelowego kosztu budowy, kosztorys inwestorski daje również możliwość wnioskowania o kredyt hipoteczny.

 • Kosztorys ofertowy

Kosztorys ofertowy najczęściej przygotowuje się w odpowiedzi na wyraźną potrzebę inwestora. Wykonawca przygotowuje projekt budowy domu z kosztorysem ofertowym a klient albo akceptuje go w całości, albo rozpoczyna negocjacje mające na celu doprowadzenie do uzyskania oferty, która satysfakcjonować będzie obie strony.

 • Kosztorys zamienny

Kosztorys zamienny to dokument, który wykorzystywany jest jako zastępstwo dla kosztorysu ofertowego. Jeśli w trakcie realizacji inwestycji pojawią się dodatkowe, nieuwzględnione wcześniej koszty wprowadza się zmiany w sporządzonym wcześniej kosztorysie ofertowym. Oczywiście kosztorys zamienny pozwala na wprowadzenie zmian jedynie w obszarze prac i usług uwzględnionych we wcześniejszym dokumencie. Nie służy do dopisywania robót, niezaplanowanych na początku realizacji.

 • Kosztorys powykonawczy

Warto wiedzieć, że kosztorys może również powstać dopiero po zakończeniu wszystkich prac budowlanych. Takie rozwiązanie stosowane jest w przypadku realizacji, które nastręczają trudności w dokładnym określeniu zakresu prac, jakie są do wykonania, a co za tym idzie, również kosztów ich przeprowadzenia. Kosztorys powykonawczy odpowiada na pytanie, jakie są ostateczne koszty przedsięwzięcia budowlanego. Jeśli w planach mamy wykorzystanie tego rodzaju kosztorysu musimy dopilnować, aby wszystkie działania wykonywane podczas budowy były zapisane w dokumentacji technicznej, dzienniku budowy oraz książce obmiaru. To ważne, ponieważ kosztorys powykonawczy służy przecież do ostatecznego rozliczenia finansowego pomiędzy inwestorem a wykonawcą. Co więcej, potrzebny jest również do rozliczenia z Urzędem Skarbowym.

Droga do zakupu projektu domu jednorodzinnego może być dwojaka. Możemy zdecydować się na rozwiązanie szybsze i tańsze, jakim jest gotowy projekt domu. Możemy również zamówić projekt indywidualny. Inwestorzy wybierający pierwsze rozwiązania podkreślają, że jest to idealna opcja dla osób, które chcą zbudować dom, jednak nie dysponują czasem koniecznym do spotkań, rozmów i konsultacji z architektem. Poszukują więc prostszego rozwiązania, które pozwoli im na szybsze rozpoczęcie formalności związanych z budową oraz samych prac budowlanych.

New-House wychodzi naprzeciw potrzebom tej grupy inwestorów, nie tylko zapewniając ogromną bazę gotowych projektów domów z wyceną. Oferujemy także kompleksową budowę domów jednorodzinnych od przysłowiowego A do Z. Bierzemy na siebie nie tylko zagadnienia administracyjne, ale także prace na placu budowy oraz inne niezbędne działania, które mają na celu doprowadzenie nieruchomości do stanu wybranego przez klienta. Do doskonała propozycja dla każdego, kto ceni sobie swój czas i chce, aby budowa domu odbywała się z jego minimalnym udziałem. Współpracując z naszym przedsiębiorstwem, można normalnie pracować, żyć i wypoczywać w czasie, gdy nieruchomość nabiera pożądanych kształtów.

Domy jednorodzinne na terenie całego kraju budujemy od 1991 roku. Współpracujemy wyłącznie ze sprawdzonymi w działaniu fachowcami, którzy reprezentują różne dziedziny bliżej i dalej związane z budownictwem jednorodzinnym. Ich wiedza, doświadczenie oraz umiejętności praktyczne pozwalają nam oferować najwyższej jakości usługi, z których w ciągu 30 lat skorzystało ponad 1500 inwestorów. Budowa domu z New-House jest szybka, sprawna i bezstresowa. Nie wierzysz? Przekonaj się sam! Już dziś skontaktuj się z naszą firmą, aby poznać dostępne rozwiązania i możliwości współpracy. Zapraszamy!

Contact

We are available 7 days a week, from 7:00am to 9:00pm

We will be happy to answer any question.
We encourage you to contact us.

kontakt59@new-house.com.pl

r_skulimowski_contact_section_new