Budowa domu w województwie pomorskim

Budowa domu w województwie pomorskim

Każdy, kto mieszka w budownictwie wielorodzinnym, choć raz w życiu pomyślał o tym, jak miło byłoby przeprowadzić się do samodzielnie wybudowanego domu. Są jednak tacy, którzy na myśleniu nie poprzestają i wprowadzają swoje marzenia w czyn. Jednak większość potencjalnych inwestorów przeraża ogrom formalności, decyzji oraz spraw, jakich trzeba dopilnować, decydując się na budowę domu.

Na szczęście jak polska długa i szeroka można liczyć na kompleksowe wsparcia specjalistów z New-House. I nie mamy tutaj na myśli wsparcia jedynie w zakresie prac prowadzonych na placu budowy. Pomagamy naszym klientom również w wyborze działki, projektu budowlanego oraz w uzyskaniu pozwolenia na budowę, a to nadal nie wszystko. Jeśli więc również o ty skrycie marzysz o wybudowaniu domu w Gdańsku, Gdyni, Słupsku, Tczewie lub w innym mieście województwa pomorskiego to pamiętaj, że jesteśmy do Twojej dyspozycji.

Dlaczego warto budować z New-House?

Firma budowlana New-House powstała w 1991 roku i od tego czasu wybudowaliśmy ponad 1500 nieruchomości jednorodzinnych na terenie całej polski. Radość naszych klientów z posiadania swojego wymarzonego domu wykonanego dokładnie według ich potrzeb i oczekiwań to dla naszego zespołu największa nagroda i motywacja do ciągłego rozwoju i poszerzania posiadanych kompetencji.

Mamy doświadczenie, wiedzę, umiejętności praktyczne oraz zaawansowane zaplecze maszynowe, dzięki czemu możemy realizować nawet najbardziej skomplikowane projekty budowlane. Jesteśmy pewni oferowanej jakości, dlatego na nasze usługi otrzymasz aż 10 lat gwarancji. Jeśli więc interesuje Cię budowa domu pod klucz w zaledwie dziewięć miesięcy, zapraszamy do współpracy.

Poniżej znajdziesz informacje o tym, w czym możemy Ci pomóc, jeśli zdecydujesz się na budowę domu od A do Z w województwie pomorskim?

Wspieramy, doradzamy, realizujemy – budowa domu z New-House

Doradzamy w wyborze działki budowlanej

Niezależnie czy szukasz miejsca do zamieszkania na terenie Sopotu, Tczewa, Rumii czy innego miasta pomożemy Ci znaleźć właściwą działkę, a następnie sprawdzimy ją zarówno pod kątem technicznym, jak i administracyjnym. Dzięki temu zyskasz pełen obraz sytuacji w możliwie najkrótszym czasie. Skontrolujemy np. powierzchnię, topografię, kształt oraz zalesienie terenu. Sprawdzimy również rodzaj gruntu, dostęp do mediów oraz bliskie i nieco dalsze otoczenie ze szczególnym uwzględnieniem obiektów, które mogą znacząco obniżyć komfort życia. Pod tym kątem przeanalizujemy również inwestycje planowane w pobliżu w najbliższych latach.

Dodatkowo przyjrzymy się Miejscowemu Planowi Zagospodarowania Przestrzennego, który da nam odpowiedź na pytanie, jaki rodzaj budynku można postawić na interesującej Cię działce oraz sprawdzimy stan prawny terenu. Możemy Ci również pomóc w pozyskaniu źródła finansowania na zakup działki oraz budowę domu. Oszczędność czasu oraz pewność, jaką zyskasz, współpracując z New-House na tym etapie realizacji marzenia o własnym domu dostajesz gratis!

Doradzamy w wyborze projektu budowlanego

Możemy Ci pomóc niezależnie czy interesuje Cię zakup gotowego projektu z wyceną, czy planujesz wybudowanie domu według projektu przygotowanego na indywidualne zamówienie. Nasi architekci są do Twojej dyspozycji zarówno podczas adaptacji gotowego projektu domu, jak i wykonania go w oparciu o jasno sprecyzowane potrzeby i oczekiwania. A jeśli kupiłeś projekt gdzieś indziej i chcesz z nami zrealizować to przedsięwzięcie budowlane, również dajemy taką możliwość.

Pomagamy w pozyskaniu pozwolenia na budowę

Inwestorzy z Trójmiasta oraz mniejszych miejscowości zlokalizowanych na terenie województwa pomorskiego borykają się z problemami związanymi ze skompletowaniem dokumentacji niezbędnej do uzyskania pozwolenia na budowę, oraz prawidłowym przygotowaniem wniosku. Nie dotyczy to klientów, którzy zdecydowali się na wybudowanie domu od A do Z z naszą firmą, ponieważ oferujemy wsparcie również na tym ważnym etapie budowy.

Wykonujemy przyłącza budowlane

Jeśli działka, na którą się zdecydowałeś, nie posiada gotowych przyłączy budowlanych, wykonamy je dla Ciebie. Pomożemy Ci także w załatwieniu wszystkich formalności poprzedzających fizyczną budowę przyłączy energetycznych, gazowych oraz wodno-kanalizacyjnych.

Budujemy dom

  • Stan surowy zamknięty obejmuje prace związane z wykonaniem fundamentów, ścian stropów, schodów, kominów oraz montażem stolarki okiennej, drzwi zewnętrznych i dachu.

  • Stan deweloperski obejmuje wyposażenie budynku we wszystkie instalacje oraz prace związane z ociepleniem i wykończeniem ścian, elewacji oraz wykonaniem wylewek podłogowych.

  • Dom pod klucz uzyskujemy, gdy wykonamy podbitkę dachową, malowanie ścian i sufitów, montaż podłóg, drzwi wewnętrznych i parapetów. Na życzenie inwestora możemy wykonać także inne niewymienione tutaj działania. Po zakończeniu prac na tym etapie dom jest fizycznie gotowy do zamieszkania.

Pomagamy w zagospodarowaniu terenu

Piękny nowy dom wymaga odpowiedniego otoczenia, który w istocie jest przysłowiową wisienką na torcie. Dlatego wsparcie na etapie zagospodarowania terenu wokół nieruchomości nie mogło zabraknąć w naszej ofercie kompleksowej budowy domów. Możemy wykonać dla Ciebie podjazd, ścieżki, schody zewnętrzne czy tarasy. Montujemy również ogrodzenia i bramy wjazdowe. Bierzmy na siebie również wszystkie niezbędne prace ziemne niezależnie od stopnia ich zaawansowania. Z odpowiednio dobranym i dopracowanym otoczeniem budowa domu będzie skończona i kompletna.

Pomagamy w odbiorze budynku

Do gotowego domu nie można się wprowadzić, zanim nieprzeprowadzony zostanie jego oficjalny odbiór. Składa się na niego szereg formalności urzędowych oraz odbiór instalacji elektrycznej, wodno-kanalizacyjnej i gazowej oraz odbiór przeprowadzany przez kominiarza. Jednak nie musisz się martwić ani przygotowaniem drobiazgowej dokumentacji niezbędnej do przeprowadzenia odbioru, ani jego fizycznym przebiegiem, ponieważ będziemy przy tobie również na tym etapie.

Jak widzisz dzięki współpracy z New-House budowa domu nie musi być ciężka i czasochłonna. Wręcz przeciwnie nasza wszechstronna pomoc sprawi, że będzie przyjemna i ekscytująca. Potwierdzą to nasi zadowoleni klienci nie tylko z województwa pomorskiego, ale również z innych zakątków polski. Jeśli więc choć raz w życiu zaświtała Ci w głowie myśl, jak cudownie byłoby popijać poranną kawę we własnym ogrodzie, skontaktuj się naszą infolinią już dziś i opowiedz nam o swoim marzeniu. Zapewniamy, że pomożemy Ci je zrealizować!

Dla Twojej wygody jesteśmy do dyspozycji od poniedziałku do niedzieli w godzinach 7.00 do 21.00. Zadzwoń! Dowiedz się więcej! I zamieszkaj we własnym domu!

Polecane artykuły

Zobacz wszystkie artykuły