Budowa domu - Szczecin

Budowa domu Szczecin – zrealizuj z nami wymarzony dom

Jak powinna przebiegać budowa domu? Przede wszystkim w takim sposób, by inwestor nie musiał się stresować i martwić o jej przebieg. Praca firmy New-House ma na celu zapewnienie, że słowa – budowa domu Szczecin – nie będą kojarzyły się ze wzrostem kortyzolu w organizmie inwestorów. Realizacja wymarzonego domu jednorodzinnego powinno być czasem radości i ekscytacji. Nasza praca pozwala na maksymalne odciążenie klienta, zdjęcie z niego większości odpowiedzialności, dzięki czemu współpraca przebiega przyjemnie i bezstresowo.

New-House działa na rynku już od 1991 roku, przez ten czas zdążyliśmy poznać wielu inwestorów i wykonać dla nich domy jednorodzinne. Doskonale wiemy, że tyle ile inwestorów tyle pomysłów na realizację – zawsze staramy się możliwie najdokładniej poznać potrzeby naszych klientów oraz ich oczekiwania, do tego dopasowujemy nasze usługi. Pracujemy na terenie całej Polski i w sumie wykonaliśmy już około tysiąca pięciuset realizacji. Jeśli chodzi o sam Szczecin budowa domu w naszym wykonaniu odbywała się tam niejednokrotnie.

Jesteśmy profesjonalną firmą budowlaną, swoją pracę opieramy na wieloletniej praktyce zawodowej i szerokiej wiedzy specjalistycznej – to dzięki temu nasze inwestycje są realizowane sprawnie i przede wszystkim w sposób solidny i trwały. Budujemy domy w Szczecinie w taki sposób, by mieć pewność, że klient będzie w stu procentach zadowolony z naszej realizacji.

Budowa domu w Szczecinie z firmą New-House

Jak może wyglądać budowa domu w Szczecinie lub okolicach, jeśli zdecydują się Państwo na współpracę z nami? Przede wszystkim zyskują Państwo gwarancję, że przebieg prac i sposób realizacji zostanie dopasowany do Państwa. Działamy w sposób przemyślany i jako określamy formę współpracy przed podpisaniem umowy. Przede wszystkim, warto pamiętać, że w takim mieście jak Szczecin budowa domu może zostać przeprowadzona kompleksowo – to najbardziej wydajne rozwiązanie dla inwestorów. Realizacja domu jednorodzinnego w jednej firmie od A do Z zapewnia Państwu szybszy przebieg prac, łatwiejszą kontrolę sytuacji, a także niższe koszta.

Budowa domu Szczecin – dokładny przebieg takiej realizacji zależy od Państwa. Naszą pracę dzielimy na kilka etapów, w których wyróżniamy przede wszystkim:

 • Stan surowy budynku (zamknięty i otwarty) – początek prac na budową domu w Szczecinie obejmują takie aspekty jak: prace ziemne, położenie fundamentów i izolacji, postawienie ścian nośnych i wewnętrznych, wykonanie schodów, stropu, a także więźby dachowej i pokrycia.

 • Stan deweloperski budynku – następnie realizowane są takie aspekty jak okna, instalacje, wykańczana jest także elewacja – kładzie się ocieplenie oraz tynki.

 • Prace pod klucz – aby profesjonalnie wybudować domy w Szczecinie poleca się kompleksową współpracę, w którą wchodzą również prace pod klucz. Dzięki temu dom jest od razu gotowy do zamieszkania. Prace pod klucz to na przykład ułożenie podłogi, pomalowanie ścian wewnętrznych, zamontowanie drzwi w kolejnych pomieszczeniach, wykonanie montażu urządzeń sanitarnych i tym podobne.

 • Zagospodarowanie terenu, aranżacja wnętrza – rzadko, która firma budowlana w Szczecinie oferuje tak szerokie usługi jak firma New-House. Z nami nie tylko wybudują Państwo dom, ale wykonają całą realizację łącznie z zagospodarowaniem terenu (podjazd, chodniki, ogrodzenie, brama wjazdowa, nasadzenia roślinne, taras) oraz zaprojektowaniem i wykonaniem aranżacji wnętrza.

Koszt budowy domu – Szczecin

Jako firma budowlana wieloletnim doświadczeniem w branży, doskonale wiemy, jak trudno odpowiedzieć na pytanie o to, ile kosztuje budowa domu w Szczecinie. Jednakże wiemy też, jak istotną sprawą dla inwestorów jest kwestia finansowa realizacji. Jeśli chodzi o koszt budowy domu Szczecin może się różnić ceną od innych dużych miast w Polsce, co więcej koszt jest zależny również od aktualnych cen za materiały budowlane oraz robociznę. Jak w takim razie oszacować kwotę realizacji? Specjalnie dla Państwa opracowaliśmy innowacyjne narzędzie – kalkulator budowlany.

Dzięki niemu sprawdzą Państwo koszt budowy domu do stanu deweloperskiego dla wymarzonej realizacji. Kalkulator bazuje na najbardziej aktualnych danych z rynku budowlanego, więc wyniki są bardzo dokładne. Korzystanie z niego jest darmowe i nieograniczone, wystarczy wejść na naszą stronę internetową: https://new-house.com.pl/kalkulator-budowy-domu. Aby uzyskać wynik wyliczeń muszą Państwo w kilku krokach przybliżyć planowaną realizację – wskazać na metraż, rodzaj realizacji, lokalizację, a także rodzaj garażu, dachu i stropu. Następnie na wskazany przez Państwa adres mailowy zostaną przesłane wyliczenia. Jeżeli natomiast interesuje Państwa kompleksowa budowa domu (Szczecin) możemy również wykonać dla Państwa szczegółową wycenę – zachęcamy do kontaktu.

Budowa domu Szczecin – dlaczego warto to zlecić New-House?

Nasza firma od wielu lat cieszy się dobrą opinią wśród inwestorów – wynik to z jakości oferowanych przez nas usług oraz idealnie dopasowanej pod klienta oferty. Zrealizowaliśmy już blisko tysiąc pięćset domów jednorodzinnych, w tym również w Szczecinie. Mamy silnie ugruntowaną renomę, a klienci chęci polecają swoim przyjaciołom naszą firmę. Wielu z nich wystawiło nam również referencje, z którymi mogą się Państwo zapoznać na naszej stronie internetowej: https://new-house.com.pl/referencje. Wśród nich pojawią się tak pochlebne sformułowania, jak „Firma godna polecenia!” czy też „Firma New House wykazała się pełnym profesjonalizmem, świadcząc usługi na najwyższym poziomie”. Jeżeli interesuje Państwa firma budowlana w Szczecinie – nie muszą Państwo szukać dalej, firma New-House zapewni realizację na najwyższym poziomie.

W naszej ofercie budowa domów, biorąc pod uwagę na przykład Szczecin, gwarantuje cały szereg zalet i korzyści. Między innymi:

 • Dopasowanie realizacji do Państwa potrzeb,

 • Terminowe wykonywanie prac,

 • Jasno określone koszty budowy domu,

 • Przejrzyste warunki umowy,

 • Merytoryczne doradztwo w trakcie budowy,

 • Wykwalifikowany, doświadczony zespół pracowników,

 • Kompleksowo wykonana realizacja,

 • Zadbanie o sprawy formalne,

 • Dziesięć lat gwarancji na wykonane usługi.

Jednym z naszych głównych celów jest umożliwienie inwestorom przejścia przez proces budowy domu swobodnie i bez zbędnych stresów. To właśnie dlatego polecamy kompleksową realizację w jednej firmie, dzięki temu uzyskają Państwo szybką i sprawną realizację, która w dodatku jest objęta wieloletnią gwarancją jakości. Decydując się na współpracę z New-House uzyskają Państwo również odciążenie w kwestiach formalnych. Pozwolenie na budowę? Bierzemy to na siebie! Współpraca z naszą firmą to komfort i spokój o profesjonalną realizację.

Jeżeli spodobała się Państwu nasza oferta – zachęcamy do skontaktowania się z nami. Jako firma budowlana w Szczecinie chętnie podejmiemy się takiej pracy. Nasze dokładne dane kontaktowe znajdują się na stronie: https://new-house.com.pl/kontakt. Zachęcamy do dzwonienia, wysyłania maili w sprawie współpracy, dopytania o ofertę lub w przypadku ewentualnych wątpliwości. Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania i rozjaśnimy sytuację.

Budowa domu Szczecin? Zleć to profesjonalistom – firmie New-House!

Polecane artykuły

Zobacz wszystkie artykuły